Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Butelki dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Butelki dla dziecka

    Szukamy najlepszej butelki dla dziecka Ja polecam markę Avent, bo mają duży asortyment, butelka nie zmieniła koloru w czasie jej używania.

    Jaką butelkę polecasz? Dlaczego wybierasz właśnie taką?
    Dołącz proszę zdjęcie - młode mamy będą wiedziały czego szukać
    Attached Files
  •    
       

    #2
    Odp: Butelki dla dziecka

    tak, avent sa swietne, maja wieksza pojemnosc niz inne, ale niestety u nas minusem jest smoczek, maly go nie lubi wiec uzywam smoczka lovi
    butelki lovi tez sa genialne, kolorowe, ergonomiczny ksztalt
    polecam obie!


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: Butelki dla dziecka

      Smoczki Avent są okropne, jak kneble, przecież pierś żadnej kobiety tak nie wygląda. Pierś matki jest elastyczna i spłaszcza się podczas ssania (widać to nawet "na oko" po wyjęciu piersi z ust dziecka). Ale jedno trzeba im przyznać, mają skuteczne odpowietrzanie

      Moim zdaniem "przyjazny" kształt mają smoczki NUK. Moja "cycowa" córka tylko takie akceptowała. Ale system odpowietrzania w nich wymaga ulepszenia, oj wymaga.

      Butelki Avent są równie dupiate, jak NUKowe z tworzywa. Początkowo było spoko, ale po jakimś czasie... Rysują się, odrapują, matowieją na skutek sterylizacji. Butelek Avent używałam tylko do odciągania mleka w pracy (karmiona była NUKiem) - i po 4 miesiącach wyglądały już naprawdę kiepsko.

      Z butelek numerem 1 jest dla mnie szklana butelka NUK. Kto miał butelkę ze szkła, ten na pewno doceni jej zalety. Tyle, że bardzo mało osób je testowało, i stąd błędne przekonanie, że to prymitywizm i badziewie, a plastiki są takie nowoczesne i ę-ą

      Mam jedną butelkę szklaną NUK, którą używam od 3 lat. Najpierw do karmienia dziecka, gdy byłam w pracy, potem sobie z robiłam z niej niekapek (tu polecam ustnik-kapek z TPE i uchwyty od NUKowego niekapka - są kompatybilne ze szklaną butelką). I wygląda jakby była wczoraj kupiona.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Butelki dla dziecka

        u nas niestety szklana by się nie sprawdziła
        moje ŁOBUZY lubia rzucać butelkami a poza tym szybko zrobiły się samodzielne, córcia miała 9miesięcy jak sama jadła i piła z butli a synek 6,5 miesiaca. tak wiec balabym sie podac szklana, zeby nie stluki, a poza tym plaskitowa chyba jest lzejsza, chyba


        ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




        IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



        ---------------------------------------------------

        Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

        Skomentuj


          #5
          Odp: Butelki dla dziecka

          Nom, plastikowe są lżejsze, jak się trzyma w jednej ręce pustą plastikową, a w drugiej pustą szklaną - ale nie jest to jakaś dramatyczna różnica.

          Natomiast jak się butelkę napełni płynem, to no to już żadna różnica jest, czy szklana, czy plastikowa, bo i tak główny ciężar stanowi płyn

          U nas jakoś problemu nie było, może dlatego, że córce butelka służyła tylko do picia, nietrudno mi ją było przypilnować w tym czasie, piła przy mnie, przynajmniej do czasu, aż nie nabrała rozumu Wiadomo jak to jest.

          No ale wiem, że są dzieci które cały dzień z flachą w ręce latają, popijają i traktują ją jak zabawkę - no to w tym wypadku chyba rzeczywiście szkło by się niezbyt sprawdziło.

          A wiecie, że są butelki ze stali?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Butelki dla dziecka

            U nas się na początku sprawdzało tomee tipee, bo maja kształt bardzo podobny do cyca a potem normalne z canpolu albo babydream.


            Skomentuj


              #7
              Odp: Butelki dla dziecka

              Moje dzieci sporadycznei piły z butelek,bo preferowały pierś.Używałam kilku róznych butelek ale najbardziej zadowolona byłam własnie z Aventu.




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Butelki dla dziecka

                Witam u mnie sprawdził się Avent i to w 3 przypadkach Cała moja trójka piła z tych butelek i smoczków.Nie próbowałam żadnych innych ponieważ dzieciaki odrazu zaakceptowały smoczki i jestem bardzo zadowolona bo żadne nie miało kolki Wielki plus dla tych butelek






                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Butelki dla dziecka

                  ja używama z dr'browns takiej http://www.pierwszyusmiech.com.pl/pr...-Poziom-1.html ma wszelkie możliwe atesty, a do tego naprawdę się sprawdza przeciw kolkowe. Godna polecenia!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Butelki dla dziecka

                    Awent jak dla mnie,i butelki i smoczki.Niekapek tez był ok.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Butelki dla dziecka

                      A u mnie sprawdziły się najlepiej produkty z Polskiej firmy AKUKU.

                      Są dużo tańsze od Aventa i mojej małej przypadły do gustu.

                      Butelkę polecam taką:


                      Jak dziecko starsze to lepiej bidon ze słomką.
                      Ja kupowałam taki z tesko ale lepszy jest ten Akuku bo łatwiej zachować go w czystości ( słomka lepiej się myje)



                      Co do smoczków to jak mała była malutka tak do 2 miesięcy to najlepiej sprawdzały się smoczki nuk i to te żółte ale jak już nauczyła się ssać to zmieniłam na Aventa bo były wygodne miały fajne zamknięcia i były dwustronne

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Butelki dla dziecka

                        U mnie po kilku nie udanych podejściach do aventu i canpola sprawdziła się ostatecznie butelka z dr browns http://forum.gazeta.pl/forum/w,632,1...oworodka_.html nie wiem czy to tylko zasługa butelki czy też tego że dziecko nam troche podrosło, no ale problem z kolkami znacznie się zmniejszył. Myslę że przy następnym dziecku chyba tylko te buteleczki będę kupować!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Butelki dla dziecka

                          Ja używałam AVENT na zmianę z Tommee Tippee.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Butelki dla dziecka

                            Ja używam cały czas aventu, dla drugiego dziecka też takie kupiłam, cho nie wiem czy będą mu pasowa

                            Zanim zaczełam stosowac avent używałam nuka, canapol, babydream ale mała nie chciała żadnych dlatego został avent bo jej przypasował








                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Butelki dla dziecka

                              Napisane przez marila Pokaż wiadomość
                              U mnie po kilku nie udanych podejściach do aventu i canpola sprawdziła się ostatecznie butelka z dr browns http://forum.gazeta.pl/forum/w,632,1...oworodka_.html nie wiem czy to tylko zasługa butelki czy też tego że dziecko nam troche podrosło, no ale problem z kolkami znacznie się zmniejszył. Myslę że przy następnym dziecku chyba tylko te buteleczki będę kupować!

                              Starszy synek z cyca przeszedł na kubeczek więc nie potrzebowałam buteleczek, młodszy zac miał od drugiej doby życia kolki i karmiłam cycem a jak miał kolki wieczorem z butli z dr Brown-a i byłam niesamowicie zadowolona, kolki szybko przeszly, nie twierdzie że wyłacznie dzięki tej butli ale ona u nas sie sprawdzila .
                              Doriaś ur.17.03.2008




                              Tristaś ur. 11.03.2010

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X