Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Dentysta dla dzieci

    Mojej córki chyba nikt już nie przekona do lekarzy...jakoś zawsze jak musimy do nich iść to jest płacz i lament..może jeszcze się przekona. Czekam na tą chwilę bo każda wizyta jest dla mnie ogromnym stresem

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Dentysta dla dzieci

      U nas w gabinecie pani doktor ma nawet jeden dzień w tygodniu przeznaczony tylko dla dzieci. Są naklejki, dużo dzieci i fajna atmosfera. Na szczęście coraz częściej spotyka się takie inicjatywy.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Dentysta dla dzieci

        A czy spotkałyście się z czymś takim, że gdy dziecko płacze i dentysta traci czas to za to dodatkowo naliczana jest opłata ? Bo ja słyszałam o takich przypadkach u nas w miesicie i nie wiem czy to powszechna praktyka

        Skomentuj


          #79
          Odp: Dentysta dla dzieci

          Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
          A czy spotkałyście się z czymś takim, że gdy dziecko płacze i dentysta traci czas to za to dodatkowo naliczana jest opłata ? Bo ja słyszałam o takich przypadkach u nas w miesicie i nie wiem czy to powszechna praktyka
          Nie słyszałam i to dziwne i przerażające, ale to chyba lekarz, który jest tam tylko dla kasy i po nic więcej, od razu bym takiego zmieniła. Do dzieci to trzeba mieć podejscie a nie brac kase za czas.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Dentysta dla dzieci

            No to pewnie tylko taki lekarz który jest nastawiony na zarabianie pieniędzy...myślałam, że może to się zdarza tez w innych miastach. To już wiem gdzie na pewno nie iśc z dzieckiem.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Dentysta dla dzieci

              Jeździliśmy do nich z dzieckiem z Czewy, ale było warto - Inne podejście do dziecka, zrozumienie, a przede wszystkim właściwa diagnoza i doprowadzenie zębów do normalności. Ale też jak dla mnie takie wycieczki mają sens tylko przy poważniejszych problemach.
              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:57. Powód: link

              Skomentuj


                #82
                Odp: Dentysta dla dzieci

                Ciężko znaleźć dobrego dentystę dla dzieci. Ja sama mam traumę z dzieciństwa, kiedy to Pani stomatolog bez żadnego znieczulenia leczyła moje zęby i na dodatek twierdziła, że nie boli.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Dentysta dla dzieci

                  Ja też zawsze miałam problem ze znalezieniem dobrego dentysty, zwłaszcza jeśli chodzi o ortodontę. Moja córka wymagała leczenia ortodontycznego i to dość intensywnego, ale teraz już wszystko pomału się wyrównuje i zaczyna mieć piękne, a co najważniejsze zdrowe, zęby.
                  Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:58. Powód: link

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Dentysta dla dzieci

                    Ja ostatnio trafiłam na niezbyt fajnego dentystę. Mam wrażenie, że niektórzy chcą tylko zarobić pieniądze, nie leczyć. ;/

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Dentysta dla dzieci

                      Jesli chodzi o stomatologa dla dzieci to w naszym wojewodztwo salskim polecam Dentolandię z Katowic. Robi wrażenie pod każdym wzgledem. Higienistki i stomatolozka przemile, z podejsciem do dziecka. Poza tym jest tam ładnie, kolorowo, wiec dziecko nie czuje się jak u lekarza.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Dentysta dla dzieci

                        Napisane przez amelinka33 Pokaż wiadomość
                        Ja ostatnio trafiłam na niezbyt fajnego dentystę. Mam wrażenie, że niektórzy chcą tylko zarobić pieniądze, nie leczyć. ;/
                        No i niestety takie osoby psują opinie calemy zawodowi, bo są dentyści którzy naprawdę bardzo się starają. Jeśli chodzi szczególnie o dzieci warto wybierać sprawdzone ośrodki w Warszawie macie np. artodento bardzo przyjazne nastawienie do dzieci, ktore się praktycznie wcale nie denerwują.
                        Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:58. Powód: link

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Dentysta dla dzieci

                          To jest w Poznaniu, ale fachowiec świetny, przygotowany, z odpowiednią wiedzą tzn. ogólnie polecam ten gabinet przy Armii Krajowej. Np. świetnym dentystą jest pracujący tam Alaa Eljamal, kojarzycie? Moim zdaniem z tych lekarzy z jakimi mieliśmy do czynienia, ma zdecydowanie najlepsze podejście do dzieci. A nie bez znaczenia było to, że przeglądy i kontrole są tam darmowe.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Dentysta dla dzieci

                            Ciężko oj ciężko znaleźć dobrego stomatologa.My zanim trafiliśmy do profesjonalnego stomatologa Warszawa, długo chodziliśmy do tych nieodpowiednich. Na szczęście naszego dziecko aż tak mocno się nie zraziło i nadal chce chodzić do stomatologa.
                            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:59. Powód: link

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Dentysta dla dzieci

                              Na bank usługa będzie wykonana profesjonalnie
                              Świetni ludzie pod dzieci, z poważnym i zdrowym podejściem. A same sale również przygotowane pod dzieci - zdecydowanie polecam.
                              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:59. Powód: link

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Dentysta dla dzieci

                                A czy ktoś z Was kojarzy: blueklinik.pl ? Będę musiała z córą podejść do ortodonty i zastanawiam się, czy warto ich wybrać. W końcu musimy założyć jej aparat ortodontyczny, bo ma niewielką wadę zgryzu, więc osoby z Bytomia dajcie znać, jakie macie doświadczenia z tą kliniką.
                                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 12:00. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X