Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cienie pod oczami...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cienie pod oczami...

    Po ciazy bardziej mam podkrazone oczy ;(
    Macie jakis sprawdzony sposob na to? Moze jakis krem albo cos?
  •    
       

    #2
    Odp: Cienie pod oczami...

    Najlepszy będzie sen Może płatki kolagenowe albo codziennie z rana masuj je kostką lodu .



    Skomentuj


      #3
      Odp: Cienie pod oczami...

      Jak usunąć cienie pod oczami, które potrafią być naprawdę kłopotliwe? Cienie pojawiają się pod oczami często z powodu zmęczenia, długiej pracy przy monitorze komputera czy źle przespanej nocy. Często jednak mają poważniejsze podłoże genetyczne.

      W każdym z tych przypadków, poza korektorem, dla pozbycia się cieni pod oczami przyda ci się odpowiedni krem na okolicę oka. Jeśli miewasz cienie pod oczami, dobrze wiesz, że kręgi na dolnych powiekach wyglądają bardzo nieatrakcyjnie. Twarz z zaciemnioną okolicą oka wydaje się zmęczona, szara, mało atrakcyjna. Z tego powodu osobom z zasinioną okolicą oczu poleca się stosowanie kremów korygujących i korektorów. Na pewno zastanawiałaś się wiele razy dlaczego twoja skóra pod oczami nie jest naturalnie jasna. Potocznie uważa się, że cienie pod oczami powodowane są brakiem snu, jednak to nie jedyne przyczyny podkówek. Zaciemnione powieki są często kłopotem genetycznym - płytko unaczynioną skórą wokół oka.Ponieważ skóra właśnie w tych partiach twarzy jest bardzo cienka i nie posiada warstewki tłuszczowej najłatwiej tam o widoczność naczyń krwionośnych. Siateczka naczyniowa ukazuje się jako zasiniona okolica twarzy. Cienie pod oczami mogą powstawać także na skutek uszkodzenia tych naczyń – mogą przepuszczać niewielkie ilości krwi, które rozlewają się pod cienką skorą okolic oczu.

      W okolicy oka zachodzi więc często do zaburzeń w przepływie krwi czy limfy. Jednak zasinione powieki mogą być spowodowane także poważniejszymi schorzeniami zdrowotnymi. Zaciemnioną okolicą oka mogą objawiać się alergie oraz choroby tarczycy, nadciśnienie tętnicze, anemia lub cukrzyca. Kłopot z sińcami może mieć swoje podłoże nawet w problemach hormonalnych. Warto wiec wykonać podstawowe badania rozpoczynając od morfologii krwi. Jeśli wykluczysz poważniejsze choroby, będziesz mogła spokojnie skupić się na tym tylko jako defekcie kosmetycznym. Przydadzą ci się z pewnością kremy, żele i serum poprawiające krążenie limfy i krwi w tych okolicach, kremy chłodzące i nawilżające okolicę oczu. W codziennej pielęgnacji ciemnej skóry pod oczami sprawdzą się żele z wyciągami z alg, z zielonej herbaty, świetlikiem, witaminą C i witaminą K. Ta ostatnia znacznie obkurcza naczynia krwionośne, co daje dobre rezultaty przy tym problemie. Kosmetyki te warto trzymać w lodówce i aplikować schłodzone, bo wtedy mają silniejsze działanie.Kilka kosmetyków na zasinione powieki:

      FlosLek Żel z arniką pod oczy na sińce, obrzmienia Polecany do pielęgnacji okolic oczu dla każdego rodzaju skóry płytko unaczynionej. Także dla osób, u których pod wpływem czynników zewnętrznych lub wysilania wzroku występują sińce, obrzęki wokół oczu i powiek. Zmniejsza cienie i obrzęki, nawilża i rozjaśnia skórę.Cena: ok. 7 zł

      Skopiowałam artykół WP>PL KOBIETA


      Skomentuj


        #4
        Odp: Cienie pod oczami...

        Podobno częstą przyczyną jest nieprawidłowy metabolizm lub zanik tkanki tłuszczowej w okolicy dolnej powieki, ale skoro u Ciebie pojawił się ten problem po ciąży, to możliwe, że powinnaś zmienić styl życia. Gdzieś w Internecie jest też artykuł dr Brumer, która poleca domowe maseczki z ogórków i cytryn.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Cienie pod oczami...

          Moje cienie pod oczami nigdy nie znikną, "taka moja uroda", nauczyłam się z nim żyć, i w pełni je akceptuje, co nie oznacza, że czasem nie sięgam po korektor
          Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Cienie pod oczami...

            Do zwalczania tego problemu używam kremu, który, muszę przyznać daje sobie radę. Dermika gold 24k krem pod oczy koktajl młodości to kremik specjalnie stworzony do tego trudnego zadania. I radzi sobie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Cienie pod oczami...

              Ja mam ten krem: http://www.phenome.pl/pl/main/produk...-aging/?pid=98 Rozświetlający krem pod oczy Phenome. Jak dla mnie rewelacja. Cienie są wyraźnie rozjaśnione, skóra wokół oczu rozświetlona, zero oznak zmęczenia Optycznie nawet zmarszczek mam jakby mniej Poza tym ma bardzo fajne opakowanie, dzięki praktycznej pompce nie wyleci nam większa ilość kremu, niż ta, której potrzebujemy (więc niczego nie trzeba potem wyrzucać, nic się nie marnuje ). Podoba mi się to, że krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, dzięki czemu można na niego od razu nakładać korektor czy podkład i robić makijaż.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Cienie pod oczami...



                U mnie przede wszystkim chodziło o eliminowanie worów i rzeczywiście nie są widoczne. Myślałam, że po prostu tak mam i nie dam rady tego usunąć, a jednak dało się...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Cienie pod oczami...

                  Nie za bardzo widać na tym zdjęciu co to za krem. Ja mam problem z sińcami. Stosowałam już chyba wszystko i niestety najlepiej sprawdza się po prostu dobry korektor i podkład.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Cienie pod oczami...

                    Dziewczyny, ja kiedyś czytałam że dobre są pod oczy kremy z Flosleku. Całkiem tanie, z naturalnych składników i myślę, że można je znaleźć w naprawdę wielu miejscach.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Cienie pod oczami...

                      A czy któraś z Was ma doświadczenie z korektorem Cashmere ?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Cienie pod oczami...

                        Nie mam. Ja generalnie nie używam nic pod oczy oprócz pudru w kamieniu albo rozjaśniam oczy jasnym cieniem i wtedy nie widać tak sińców pod oczami.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Cienie pod oczami...

                          Ja słyszałam, że na cienie pod oczami dobrze wpływają kremy z kofeiną czy okłady z herbaty czy świeżego ogórka.. mi pomagał zawsze krem z kofeiną , więc polecam

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Cienie pod oczami...

                            Dla mnie najlepszy jest żel ze świetlikiem z Flosleku.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Cienie pod oczami...

                              Mart ja mam ten zielony korektor :http://www.sklep.dax.com.pl/59005250...r-zielony-p261 Mam bardzo mocne since pod oczami i gdzie niegdzie wyskakują mi pryszcze. Ten korektor jest świetny jeśli chodzi o ukrycie mankamentów. Dobry podkład i nic nie widac. Mają jeszcze rozswietlający słyszałam że też jest dobry ale mi rozświetlenie nie jest potrzebne.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X