Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

domowe maseczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    domowe maseczki

    stosujecie domowe maseczki? jak tak to jakie i do jakiej cery? ja chyba zaczne... zawsze przy okazji mozna cos dobrego podjesc


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /
  •    
       

    #2
    Odp: domowe maseczki

    domodw maseczki smietana i ogorek

    Skomentuj


      #3
      Odp: domowe maseczki

      Maseczek nie, ale domowy piling z kawy - owszem - uwielbiam.
      Last edited by nojaka; 27-12-2012, 14:19.

      Skomentuj


        #4
        Odp: domowe maseczki

        ja polecam maaseczke z żóltka i miodu ! Swieynie nawilza cere

        Skomentuj


          #5
          Odp: domowe maseczki

          Maseczka aspirynowa (działanie antybakteryjne) - 2,3 tabletki aspiryny rozgnieć i zmniejszaj z małym opakowaniem jogurtu naturalnego. Maseczkę trzymaj na twarzy pół godziny, a później zmyj.

          Skomentuj


            #6
            Odp: domowe maseczki

            Przypomniała mi się jeszcze - Maseczka drożdżowa (ściąga pory, pomaga przy problemach z trądzikiem) - 2 łyżeczki drożdży rozrób z odrobiną mleka na papkę i nałóż na twarz na 15-20 minut. Spłukuj letnią wodą. Najlepsze efekty przynosi przy stosowaniu 1-2 razy w tygodniu.

            Skomentuj


              #7
              Odp: domowe maseczki

              Maseczka drożdżowa jest rewelacyjna. Na zatkane pory polecam maseczkę z ubitych białek. Świetna jest też maseczka z płatków owsianych (3- 4 łyżeczki płatków owsianych należy ugotować z mlekiem w małym garnuszku (trzymamy na ogniu tylko do momentu wrzenia). Maseczka powinna mieć konsystencję gęstej papki.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: domowe maseczki

                ja robie sobie czasem maseczkę z banana i cytryny. Doskonale nawilża skórę i koi

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: domowe maseczki

                  Podobno fajnie sprawdza się też papka z pomidora.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: domowe maseczki

                    Próbowałam ostatnio peelingu kawowego z tego przepisu http://blogkawowy.pl/peeling-kawowy/ To był mój pierwszy tego typu peeling i mogę powiedzieć, że skóra jest delikatna i gładka po nim
                    palarnia kawy warszawa

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: domowe maseczki

                      Peeling kawowy jest bardzo dobry, do tego maseczka z białek, świetnie działa na zaskórniki i pory. Na cerę trądzikową maseczki z drożdży, możne je też nawet pić.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: domowe maseczki

                        Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                        Peeling kawowy jest bardzo dobry, do tego maseczka z białek, świetnie działa na zaskórniki i pory. Na cerę trądzikową maseczki z drożdży, możne je też nawet pić.
                        wypróbuję, dziękuję

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: domowe maseczki

                          nie wiem takie domowe masaże niewiele mi dają, bo plecy są dalej spięte i obolałe - mam pomysł żeby wybrać się do http://gloriarzeszow.pl/ na porządny 2 godzinny masaż - może wtedy całe stresy odpuszczą

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: domowe maseczki

                            Ja robię sobie czasami maseczkę z cukru trzcinowego miodu i sou z cytryny na przebarwienia trochę pomaga
                            Stosuję również maseczkę z ogórka na odświeżenie skóry twarzy - ścieram ogórka dodaję troszkę mleka i nakładam na oczyszczoną skórę

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: domowe maseczki

                              Zgadzam się z elaearb - maseczka kawowa działa cuda ale to też chyba zależy od rodzaju kawy. Próbowałam najpierw ze zwykłą fusiarą, taką z marketu i nie widziałam rezultatów, więc dałam sobie spokój. Kiedy moi rodzice dostali w prezencie zestaw takiej kawy ziarnistej Lavazza http://www.sklepkawa.pl/pl/c/Lavazza/68, pomyślałam sobie: czemu by nie spróbować jeszcze raz. I teraz już wiem: kawa przede wszystkim musi być świeżo zmielona Po maseczce skóra była taka gładziutka i promienna, że robię ją sobie regularnie

                              Co do maseczki z drożdży - też próbowałam, ale nie ma jakichś specjalnych rezultatów oprócz tego, że skóra jest przez chwilę gładka i świeża

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X