Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak o siebie zadbać?

    Od czasu kiedy zaszłam w ciążę mam wrażenie, że się zapuściłam, całkowicie nie przywiązuje wagi do swojego wyglądu... I to mój błąd. Bo jest coraz gorzej . Mimo, że poprawiła mi się cera nie umiem tego wyeksponować. Być może jest już taki wątek, ale mam takiego dołka, że chciałaby zostać potraktowana indywidualnie...

    Więc jak zadbać o siebie od podstaw. Włosy, skóra, paznokcie, dobre samopoczucie... No wiecie...
  •    
       

    #2
    Wydaje mi się, że dbasz tak jak gdy nie byłaś w ciąży z tymże balsamu do ciała używasz takiego dla kobiet w ciąży.
    Ale, że co .... ?? Nie chce Ci się czy jak ??

    Aha jesli chodzi o paznokcie to jak będziesz już rozpoczynała 8-9 miesiąc
    to nie maluj paznokci, bo na porodówce nie możesz mieć pomalowanych, a w razie czego możesz nie zdążyć bądź zapomnieć zmyć.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      Carin przyznam szczerze, że ja też czasem tak miałam, że odnosiłam wrażenie siebie zaniedbanej, brzydkiej, nieatrakcyjnej, itd.itp, pewnie to przez te dodatkowe kilogramy a zupełnie niepotrzebnie..., ponieważ kobieta w ciąży zawsze będzie wyglądała pięknie i kwitnąco, wystarczy schludny ubiór, dobrany do tych kilogramów.

      Przez całą ciążę chodziłam do pracy więc miałam też motywację by zadbać o swój wygląd: codziennie umyte, uczesane, ułożone włosy, makijaż, paznokcie (wtedy jeszcze "frencz")teraz mam nieco słabsze paznokcie więc odpada ta wersja..., uśmiech i radość

      Carin rób to co sprawia Ci przyjemność i w czym czujesz się najlepiej! Uśmiechaj się bo nosisz pod sercem największe szczęście!

      a poza tym to po czym wnioskujesz, że się zapuściłaś?
      dół? to pewnie ta pogoda nastraja Cię pesymistycznie, chyba większość ludzi...
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #4
        tree
        z tymi paznokciami racja - ja na porodówce wylądowałam ze śliwkowymi paznokciami u stóp hehe

        Skomentuj


          #5
          a czemu nie mozna pomalowanych paznokci?
          shannon

          Skomentuj


            #6
            ja na porodwce mialam pomalowane paznokcie u stop i rak...dzien przed porodem tak mnie jakos natchnelo:-)I nikt nic nie mowil

            Skomentuj


              #7
              Ja tam teraz nie maluje paznokci jakimis kolorowymi lakierami, bo pazurki w ciazy bardzo szybko mi rosną i musialabym ciagle poprawiac, a ten zapach mnie to mdosci doprowadza... Tak machne sobie bezbarwną odzywką raz na tydzień.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Nie wolno ze względów zdrowotnych (tak pisało u nas na porodówce)
                A chodzi bardziej o cc a nie poród naturalny i przy każdej operacji
                gdzie podaje się znieczulenie taki jest warunek. Ponoć widzą od razu po płytce paznokcia czy wszystko gra.

                Aha zapomniałam dodać oczywiście nie chodzi mi tutaj o lakier bezbarwny
                czy taki spod którego tak czy siak paznokieć jest widoczny.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj


                  #9
                  Ja akurat moge sie pochwalic bardzo zdrowa pytka paznokcia o slicznym rozowym kolorku i bez jakichkowiek plamek.

                  Jeny ja juz chce cieplo bo chyba faktycznie jakas chandra mnie dopada.

                  Skomentuj


                    #10
                    właśnie wypiłam pierwszy raz od porodu pół butelki wina...

                    i chyba jestem pijana

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Carin niemartw się ja też tak mam, nawet jak juz pójdę do fryzjera to i tak się sobie niepodobam, niepotrafie już takiego makijażu zrobić jak kiedyś...





                      Skomentuj


                        #12
                        Jak o siebie zadbac?ja uważam że nawet siedząc w domu trzeba "jakoś" wyglądac chociażby dla własnego samopoczucia.Nie pisze tu o pełnym makijażu ale lekko podkreślone kredką oczy,jakiś dobrze dopasowany dresik żeby było wygodnie i jednocześnie seksi i uczesane włosy.Mi humorek poprawia posmarowanie sie jakimś cudnie pachnącym balsamem albo spryskanie sie pachnącą mgiełką-nawet jak nigdzie nie wychodze-wtedy czuje sie zadbana.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          #13
                          Dokładnie też jestem zdania, że nawet jak siedzi się w domu, to warto, a nawet trzeba dbać o siebie. Choćby dla własnego samopoczucia. Wygląd naprawdę może poprawić humor kobiecie Ja staram się dbać o siebie głównie od środka. Piję dużo wody mineralnej, jem warzywa i owoce, łykam suplementy diety (na włosy skrzyp polny, na cerę Face Okey, teraz zastanawiam się jeszcze nad czymś co chroni przed słońcem) Poza tym, nawet jak nigdzie nie wychodzę, spryskam się jakimś perfumem, na usta błyszczyk i jestem zadowolona

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            Z tymi paznokciami to ja nie wiem. To znaczyłoby, że przy każdym zabiegu operacyjnym trzeba mieć zmyte paznokcie? Absurd. Ja miałam operację w tipsach
                            Ja tam będę malować i już Przecież mnie z porodówki w środku porodu nie wygonią paznokcie zmywać
                            Last edited by nojaka; 27-12-2012, 14:18.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              Dbanie o siebie w czasie gdy się ma małe dzieci nie jest łatwe. Ale warto od czasu do czasu zrobić coś dla siebie np. poszperać po necie za modnymi ciuchami na:xxx , iść do kosmetyczki czy do fryzjera
                              Last edited by disne; 17-08-2020, 19:24. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X