Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    odchudzanie

    Drogie Mamy czy po porodzie stosowałyście jakieś diety, kapsułki, tabletki, plastry itd. żeby schudnąć? Może przedstawie swoją sytuację: przed ciążą ważyłam 53 kg, w czasie ciąży przybrało mi się do 76kg. Po ciązy waga zatrzymała się na 70 kg. I tak jest juz rok Przez ten czas nie stosowałam zadnej diety cud ani nie zazywałam tabletek wspomagających odchudzanie. Nie raz już mysłałam : a moze zastosuje jakas diete ale boje sie jednego ze jesli schudne to pozniej przytyje dwa razy tyle co zrzuciłam. W miom wygladzie najbardziej denerwuja mnie szerokie biodra i brzuch. Bo reszta moze byc:/ Juz nawet myslalam: kupie sobie Linee albo Bio CLA, ale sie boje? Doradzcie cos dziewczyny Co Wy robilyscie zeby schudnac? Pozdrawiam wszystkie Mamy
  •    
       

    #2
    Moja znajoma właśnie chcąc schudnąć po porodzie zażywała tabletki linea, muszę przyznać, że schudła i wszystko było ok, dopóki brała tabletki. niestety, kiedy przestała je łykać, wróciła do poprzedniej wagi.

    Skomentuj


      #3
      [SIZE="5"][CENTER][B]Nie dublujcie tematow - zanim zalozysz nowy - POSZUKAJ:
      [ mamacafe.pl/forum/
      Last edited by disne; 09-07-2020, 21:04. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Same tabletki niepomogą, potrzebna jest dieta i ruch.Ja po zimie ważyłam 70kg, obecnie ważę 65 i waga powoli spada myślę schudnąć do 60.Niebiorę żadnych tabletek tylko się więcej ruszam częściej wychodzę z domu i niemyślę wtedy o jedzeniu, ograniczyłam słodycze, po 17 niejem nic oprócz jabłek.


        Skomentuj


          #5
          Odp: odchudzanie

          Może pisze z opóźnieniem, ale... Moim zdaniem najważniejsze są ćwiczenia i dieta. Tego się w odchudzeniu nie przeskoczy. Można sobie pomagać tabletkami. Ja brałam Therm Line Forte, ale to nie magia. Potrzeba naszego wysiłku.

          Skomentuj


            #6
            Odp: odchudzanie

            A co polecacie przy odchudzaniu na obiad w piątek? Więc co na obiad na piątek...
            Last edited by disne; 09-07-2020, 21:04. Powód: link
            Sałatka ryżowa- Najlepsza z owocami .

            Skomentuj


              #7
              Odp: odchudzanie

              xxx codziennie na wieczor proponuje z nim cwiczyc efekty widoczne po tygodniu!!! i pamietajcie spinac miesnie brzucha cwiczac z nim
              Last edited by disne; 09-07-2020, 21:05. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: odchudzanie

                najlepsza dieta to MŻ oraz ruch

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: odchudzanie

                  MŻ- mniej zryj? hehe ale wlasnei o to chodzi ze najbardziejchce sie jesc na swieta noc hehehe

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: odchudzanie

                    Po porodzie nie bardzo mniej dałam bo karmiłam. Jak już mogłam zaczęłam ćwiczyć, chodzę na fitness. Straciłam już wszystkie kilogramy z ciąży.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: odchudzanie

                      To może jeszcze poczytajcie ten artykuł odnośnie skutecznego odchudzania, a przede wszystkim uzyskania płaskiego brzucha. Piszą tam, że xxx może skutecznie w tym pomóc, ponieważ wpływa na zmniejszenie wagi ciała oraz na spłaszczenie naszego brzucha.
                      Last edited by disne; 09-07-2020, 21:03. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: odchudzanie

                        A ja myślę, że najlepszym sposobem jest odpowiednia dieta i ćwiczenia

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: odchudzanie

                          Najlepsze rozwiązanie to picie bardzo dużej ilości wody niegazowej, codziennie ruch ruch i ruch ! A jedzenie to wiadomo - dużo warzyw i dań na parze bez smażenia !!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: odchudzanie

                            Dużo ruchu, jakieś ćwiczenia choćby w domu i ograniczenie niezdrowego jedzenia.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: odchudzanie

                              Ja jestem sceptyczna jeśli chodzi o jakieś wymysły dotyczące utraty wagi, które za wszelką cenę chcą ominąć wysiłek fizyczny. Prawda jest taka, że jedynym skutecznym sposobem na odchudzanie jest dieta i ćwiczenia, reszta to raczej jakieś eksperymenty. Co innego jeśli chodzi już o samo jakby optymalizowanie treningu, tego nie uważam już jako wymówki, i tak np. jakiś czas temu na xxx zakupiłam pulsometr, dzięki któremu nie muszę wcale wypluwać płuc, żeby wiedzieć, że trening jaki prowadzę jest optymalny dla spalania tłuszczu. Oczywiście nie przechadzam się wtedy, ale też nie biegam jak szalona, jak to widzę po niektórych.
                              Last edited by disne; 09-07-2020, 21:03. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X