Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabletki wspomagajace odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tabletki wspomagajace odchudzanie

    Witam kobietki
    Chcialabym troche schudnac i pomyslalam ze oprocz kilku zmian w swoich codziennych posilkach z dodatkiem sportu(rower jak znajde troche czasu )moglabym sprobowac ktores z tabletek wspomagajacych odchudzanie.Macie moze jakies godne polecenia?
  •    
       

    #2
    Witaj.

    Ja swego czasu bralam CHROM z Olimpa, chamuje doskonale apetyt na łakocie i pomaga przy tym schudnac bo nie myslisz o jedzeniu. Sport + ograniczenie jedzenia to raczej efekt murowany na schudniecie

    powodzenia i pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
      Witam kobietki
      Chcialabym troche schudnac i pomyslalam ze oprocz kilku zmian w swoich codziennych posilkach z dodatkiem sportu(rower jak znajde troche czasu )moglabym sprobowac ktores z tabletek wspomagajacych odchudzanie.Macie moze jakies godne polecenia?
      Cześć, ja do swojej diety dołączyłam BIO CLA z zielona herbata i jestem baaaardzo zadowolona przy odrobinie sportu i ograniczonej, ale nie ubogiej w różnego rodzaju witaminy diecie powoli wracam do figury sprzed ciąży. udało mi sie już wcisnąć w spodnie w których chodziłam zanim zaszłam w ciążę bardzo polecam BIO CLA

      Skomentuj


        #4
        hej kobietki!!!ale czy po braniu tabletek wspomagających odchudzanie,nie bedzie efektu jojo??????????????

        Skomentuj


          #5
          Hej, jesli będziesz trzymała się dietki to napewno nie będzie efektu jojo. Pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            hej ja nie stosowałam żadnej diety ani tabletek i waga jakoś sama spadła pewnie karmienie piersią pomogło bo córa wyciągała ze mnie wszystko co najlepsze. Jednak preparatów z chromem nie polecał, gdyż jest to metal który nie rozkłada się w organizmie tylko się odkłada i nie jest wydalany. A może powodować w późniejszych latach zachorowania na raka.

            Skomentuj


              #7
              Ja juz od dluzszego czasu nie karmie piersia...nie chodzi mi tez o jakies drastyczne glodowanie,nie jestem hipopotamem Chcialabym zrzucic 3-5k kg ktore przez zime odlozylam to wszystko.Wiem ze ograniczenie slodyczy,weglowodanow i tluszczy plus sport daja dobre wyniki,chcialabym jednak sprobowac jeszcze czegos dodatkowo Wszystko oczywiscie z rozsadkiem,nie chce sie tymi tabletkami zywic,poprostu jestem ciekawa czy i jak dzialaja to wszystko.Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                Ja juz od dluzszego czasu nie karmie piersia...nie chodzi mi tez o jakies drastyczne glodowanie,nie jestem hipopotamem Chcialabym zrzucic 3-5k kg ktore przez zime odlozylam to wszystko.Wiem ze ograniczenie slodyczy,weglowodanow i tluszczy plus sport daja dobre wyniki,chcialabym jednak sprobowac jeszcze czegos dodatkowo Wszystko oczywiscie z rozsadkiem,nie chce sie tymi tabletkami zywic,poprostu jestem ciekawa czy i jak dzialaja to wszystko.Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi
                zapewniam Cie że przy stosowaniu BIO CLA uda Ci sie zrzucic te zbędne kilogramy. Mi sie udało i powiem że w tym momencie jem prawie wszystko ( oprócz słodyczy i białego chleba) no i staram sie nie łaczyc węglowodanów z białkami. a do tego dużo warzyw i owoców i troche gimnastyki a to poprawia nie tylko kondycję ale i samopoczucie pozdr

                Skomentuj


                  #9
                  ile ten preparat kosztuje i na ile starcza? standardowo 30 kapsułek?

                  Skomentuj


                    #10
                    60 kapsulek kosztuje ok 55 zł, sa tez opakowania po 90 kapsułek i kosztują ok 70-80 zł. Bierzesz je po każdym posilku ( w moim przypadku są to 4 kapsułki dziennie), zreszta na ulotce masz wszelkie informacje dotyczące stosowania preparatu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Dzieki Beatka,sprobuje,musze sie tylko rozejrzec za tymi tabletkami bo nie mieszkam w Polsce ale pewnie w aptece mozna wszystko zamowic
                      Last edited by dotka238; 20-03-2009, 00:19.

                      Skomentuj


                        #12
                        Beatko
                        a jaki rodzaj bralas tych BIO CLA bo ja też planuję zacząć wkoncu odchudzanie a mam do zrzucenia sporo bo ok 10kg ale wiem ze jest pare rodzaji tych tabletek wiem ze sa jakies z zielona herbatą... czy to obojetne jakie??
                        Kacperek 06.04.2008

                        Skomentuj


                          #13
                          Juz poprawilam hihi

                          Skomentuj


                            #14
                            aaaaa i masz moze jakis balsam ujedrniający godny polecenia???? Chciałabym troche ujedrnic skore szczegolnie na brzuchu.... moze wtedy rozstepy beda troszke mniej widoczne
                            Ogolnie to moj brzuch wyglada tragicznie ale planuje wkoncu wziasc sie za siebie
                            Kacperek 06.04.2008

                            Skomentuj


                              #15
                              Czesc Dotko
                              może ty znaszjakis fajny skuteczny w miare balsam ujedrniajacy??
                              Kacperek 06.04.2008

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X