Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co do mycia twarzy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co do mycia twarzy?

    Dziewczyny, czego używacie do mycia twarzy tak na co dzień? Nie mam czasu na zabawę z wacikami i płynami do demakijażu, nie przepadam tez za zmywaniem twarzy chusteczkami dla niemowląt, po większości żelów skórę mam tak naciągniętą, że uśmiechnąć się nie mogę. Co polecacie? No i żeby drogie nie było...
  •    
       

    #2
    czysta woda, glownie to uzywam. jak mialam mocniejszy makijaz to oczy plynem do demakijażu, ale ja sie bardzo delikatnie maluje na codzien.

    Skomentuj


      #3
      Do demakijazu uzywam chusteczek nivea a domycia twarzy roznie.Teraz mam zel Vichy ale latem przywiozlam z Polski zel AA taki w rozowej tubie do wrazliwej skory i byl super ja mam wrazliwa skore mieszana.Przetluszcza sie szybko a po umyciu jest sucha i sciagnieta.

      Skomentuj


        #4
        o to moze tez wyprobuje ten AA

        Skomentuj


          #5
          a ja już długo płyn do demakijażu i tonik.

          Skomentuj


            #6
            a ja używam żeli do mycia twarzy firm różnych, co mi wpadnie w rękę.
            Oby tylko do mojego typu skóry czyli normalnej Głównie z Avonu
            kupuję, ostatnio sobie zapomniałam i musiałam kupić w sklepie. Wybrałam
            Garnier Czysta Skóra, żel i tonik.

            Skomentuj


              #7
              Ja używam żelu do mycia twarzy z Garniera, a kremu z Oriflame. Na
              kosmetyki z AVONu mam uczulenie. A od czasu do czasu jakiś scrub,
              maseczka dla relaksu. Ogólnie ciąża mi bardzo poprawiła cerę, więc teraz
              nie muszę tak walczyć z jakimiś wypryskami, chrostkami.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja do mycia twarzy jak i całego ciała używam najczęściej mydła w kostce dove - tego kremowego, białego. ładnie pachnie i nie wysusza skóry, co niestety zdarzało mi się po wielu żelach do mycia twarzy.

                Skomentuj


                  #9
                  ja tez garnier czysta skóra lae zawsze jak mi się jeden kończy to kuopuje inna firmę, co mi sie tam w markecie spodoba.
                  u żywam kremów normaderm vichy ale żel kupiłam raz z tej serii i normalnie jakby ktos skóre naciągnął i to tak konkretnie!
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #10
                    a ja mam piankę do mycia twarzy z avonu taką zieloną, ładnie pachnie i delikatnie ściąga pory, ja mam skórę mieszaną i dla mnie jest super
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      garnier czysta skóra używalam chyba zbyt długo a teraz przerzuciłam się na clean&clear żel pilingujący
                      mam tłustą skórę i czekam na wizyte u dermatologa to znowu mi da jakiś specyfik apteczny bo te sklepowe to mi średnio pomagają
                      te robione cuchną jak cho;era ale chociaż mam ładną buźkę po nich

                      a może coś polecicie do tłustej cery???


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj


                        #12
                        ta moja pianka jest właśnie do tłustej
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          #13
                          Płyn do demakijażu i tonik to dla mnie za dużo roboty
                          Chusteczki są ok, tylko zapach mi się z niemowlakiem kojarzy - piękne skojarzenie, ale wolałabym chociaż odrobineczkę luksusu....

                          Zamówię sobie na wypróbowanie tę piankę z Avonu.
                          Indygo, i twarz też tym mydłem myjesz? I make up złazi? A nie piecze Cię twarz później? Bo jak mydłem zmywam, to potem okropnie się czuję i mam takie wrażenie jakbym niedomyta była

                          Skomentuj


                            #14
                            twarz po tym mydle dove wcale mnie nie piecze, czego niestety nie mogłam powiedzieć o żelach czy piankach do mycia twarzy, a wierz mi - kilka już przetestowałam. nie wiem, dlaczego moja skóra tak dobrze reaguje na to białe mydełko dove, może to zasługa tego, że to mydło ma tę, jak mówią w reklamie, 1/4 kremu nawilżającego? w każdym razie, grunt, że działa i zmywa świetnie makijaż - tusz do rzęs także.

                            Skomentuj


                              #15
                              ja też myję buzię mydłem Dove, tylko że tym cream oil - ono też nie podrażnia i nie napina skóry. czasem też używam do demakijażu mlecza + toniku w jednym, ale to już wyjątkowo, np na urlopie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X