Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnacja"

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnacja"

    Weź udział w naszym konkursie „Nasza wspólna pielęgnacja” - dodaj do naszego wątku konkursowego na forum kilka zdań o tym, jakich kosmetyków swojego dziecka ty także używasz. Do wygrania 5 zestawów płyn do płukania +krem dla mamy oraz nagrody pocieszenia!


    Wspólna pielęgnacja mamy i dziecka to spora oszczędność - i pieniędzy, i czasu. Przecież wiele z nas korzysta pod prysznicem z oliwki do ciała, którą kupiłyśmy dla maluszka czy kremu z filtrem na słońce, którym smarujesz także dziecko.

    Napisz nam, kilka zdań o tym, jakie kosmetyki dziecka ty jako mama także wykorzystujesz w swojej pielęgnacji. Być może masz też jakieś triki pielęgnacyjne dla mam związane z tym? Czekamy na wasze propozycje!
    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
    Napisz kilka zdań o tym, jak z kosmetyków pielęgnacyjnych dziecka ty - jako mama - także korzystasz. Możesz też opisać jakieś triki kosmetyczne związane z kosmetykami pielęgnacyjnymi dla dzieci.

    Do wygrania 5 zestawów skoncentrowanego płynu do prania ubranek dla małych dzieci Amway Home SA8​ Baby oraz kremu nawlżającego dla mamy Artistry Hydra V - zobacz nagrody w konkursie! Mamy również 2 zestawy nagród pocieszenia: szczoteczki do zębów i Pasta do zębów dla dzieci Glister™ kids.

    Swoje odpowiedzi piszcie poniżej!
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

    Dużo kosmetyków moich skarbów stosuję sama...
    -już będąc w ciązy stosowałam oliwkę bambino na rozstępy, byłam z niej bardzo zadowolona!!
    -szampony dla dzieci babydreamm bez SLS
    -hipoalergicznE, antybakteryjnE kremY z przeznaczeniem dla dzieci super się sprawdzają na mojej skórze!
    -polecam maśc ziaja pośladkową na spierzchnięte stopy! Działa cuda!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

      Odkąd sama jestem mamą używam takich samych kosmetyków co moje córeczki. Jesteśmy alergiczkami i często nas wszystko uczula więc testujemy co się da
      emolienty w postaci emulsji, kremów idealne do nawilżenia skóry dla dzieci i dorosłych,
      krem do twarzy linomag idealny na wysuszoną skórę.
      maść cynkowa, którą używam an odparzenia pieluszkowe idealne na zajady i spierzchniete usta,
      krochmal czyli mąka ziemiaczana dodawana do kąpieli dziecka aby wysuszyć atopową skórę dzieci idealna do uzyskania suchego szamponu. Wcierać a potem wyczesać,
      oliwka oczywiście do natłuszczenia dla dzieci i mam
      sudocrem na odparzenia również do wykorzystania na otarcia i zmiany skórne dla mam,
      chusteczki nawilżające do wycierania rąk, twarzy z kosmetyków,
      szare mydło uzywane do przemywania ran, bądź do spryskiwania roślin, w przypadku zainfekowania przez mszyce,

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

        Dla nas najlepsze kosmetyki to cała seria Zajki dla maluchów. Od nawilżających płynów do kąpieli, przez szampony na ciemieniuchę, po balsamy dla skóry atopowej, kremy pielęgnacyjne i kremy na odparzenia pieluszkowe. Ponadto śmiało dla dzieci skłonnych do alergii i innych kłopotów ze skórą możemy wskazać Mediderm - balsam, który można stosować od pierwszego miesiąca życia, który nie brudzi odzieży, szybko się wchłania, łatwo rozprowadza.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

          Nie będę ani trochę oryfinalna ponieważ używam masę kosmetyków mojego synka. Odkąd pamiętam stosuję jego emolienty. Mój syn ma bardzo delikatna skórę podatną na podrażnienia i przesuszenie. Dopóki nie zostałam mama nie miałam świadomości ze takie kosmetyki istnieją choć sama mam problem z wrażliwa skórą i robiłam błąd używając oliwki ,która nie pomagała ani trochę a ja się łudzilam że jest lepiej.Emolienty świetnie się u nas spisują i jestem bardzo zadowolona ze stanu mojej skóry. Drugim z wielu kosmetyków mojego dziecka są chusteczki nawilżane o dobrym składzie. Mam problemową skórę twarzy i na wiele kosmetyków do demakijażu reaguje alergicznie a te na które tak nie reaguje są bardzo drogie. Chusteczki nawilżane swietnie dają sobie radę ze zmywaniem makijażu i co najważniejsze :nie szczypią mnie w oczy tak jak płyn do demakijażu który przypadkiem się tam dostanie. Co więcej : chusteczkami doskonale zmywam cień do powiek czy tusz do rzęs. Za radą znajomej pielęgniarki na odparzenia na pupie używam oleju kokosowego,takiego dobrej jakości. Ja go stosuję do swoich włosów i jest rewelacyjny a do tego przepięknie pachnie. Bardzo służy moim włosom i juz od dawna nie stosuje drogeryjnych odżywek. Mam bardzo jasną karnacje i tym samym jestem narażona na oparzenia słoneczne które są szpeci e i bolesne i muszę obserwować swoje pieprzyki i bardzo uważać na słońcu z uwagi na ryzyko wystąpienia czerniaka. Dlatego latem pożyczam od mojego synka krem z filtrem SPF 50. Używamy go oboje ponieważ jest dla nas koniecznością. Musze przyznać że mając wspólne kosmetyki mimo wszystko można zaoszczędzić sporo pieniedzy. Ja nawet swoje delikatne tkaniny piore w dziecięcym płynie do prania ,który jest bardziej łagodny niz detergenty stosowane w codziennym praniu. Myślę że nawet wyjdzie mi to na zdrowie !

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

            Zaczęło się niewinnie- najpierw resztki kosmetyków, które zostały na moich dłoniach wsmarowywałam w ręce czy w twarz. Zauważyłam, że mam delikatniejszą skórę, używając córci kosmetyków. Dziś wiele z nich mamy wspólnych, a przede wszystkim balsam smarujemy się praktycznie razem Tosia używa nawilżającego emolientowego kremu do twarzy, uderzam w pożyczkę, gdy mam jakieś podrażnienia Jej krem na odparzenia w sekundę zmniejsza zaczerwienienia czy otarcia. Czasem mam wrażenie, że dziecięce kosmetyki działają cuda
            W zasadzie coraz rzadziej kupuję już inne kosmetyki Jedyne co to brakuje mi w płynach do kąpieli jakiegoś kwiatowego zapachu i tutaj jednak wygrywa mój sprawdzony zapachowy żel pod prysznic ale na pewno to ona lepiej na tymwychodzi, używając emolientów

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

              Notorycznie podbieram dziecku balsamy Przecież mamy skóra jest tak samo wrażliwa, zwłaszcza po tej burzy hormonalnej ciążą zwanej Poza tym kilka kropli oliwki do kąpieli też działa cuda! A gdy coś na twarzy da znać o kolejnej huśtawce hormonalnej u mamusi to krem na odparzenia z tlenkiem cynku w mig się z tym rozprawia, także kosmetyczka dziecka okazała się całkiem fajną kosmetyczką familijną. Bo i tatuś korzysta wcierając balsam po kąpieli nie tylko w dzieciaki ale i własne ręce pielęgnując przy okazji. Cuda! Bez gderania mamy i przypominania, żeby coś w końcu z szorstkimi rękami zrobił!
              Life holds special magic for those who dare to dream

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                Kiedy po raz pierwszy zostałam mamą... było to 6 lat temu....podbierałam kosmetyki mojej córeczki były to przede wszystkim krem do buzi weleda jak i balsam do ciała..z racji przesuszonej skóry tylko te kosmetyki przynosiły mi ulgę, nie podrażniały i świetnie nawilżały a co najważniejsze były również bezpieczne ! Od kiedy po raz drugi przyszło mi się zmierzyć z burzą hormonów po ciążowych już nie było tak lekko... do tej pory używam żelu pod prysznic moich dzieciaków i delikatnych kremów...niestety do dnia dzisiejszego mam suche, czerwone i zmienione miejsca na ciele a do tego przebarwienia po drugiej ciąży które mam nadzieję miną wraz z odejściem burzy hormonalnej Cenie naturalny skład kosmetyków dla dzieci dlatego też stosuje je sama i wiem, że zostaną z nami na zawsze

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                  Używam tylko jednego kosmetyku co mój synek jest to baby balsam nawilżający z masłem shea firmy cetaphil , świetnie nawilża skórę szybko sie wchłania i nie jest tak gesty jak niektore balsamy bardzo dobrze się go rozprowadza
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                    Ja już przed ciążą i w jej trakcie korzystałam z produktów dla niemowlaków. Talk idealnie się nadawał na upalne letnie pogody. Posypywałam nim uda i problem otarć miałam z głowy. Oliwka Bambino nie tylko idealnie nawilża, lecz także świetnie nadaje się do masażu, co docenił mój partner Oczywiście odkąd jest już maluszek z nami to wykorzystuję więcej jego produktów: emolientowe kremy nawilżające, mokre chusteczki (nadają się także do wycierania na szybko plam z ubrań czy przetarcia kurzu ), płyn do prania ubrań. Praktycznie wszystko, co tylko się da )

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                      Uwielbiam lawendowy żel do mycia ciała mojego dziecka i "podkradam" go do swojej relaksującej kąpieli.
                      Krem do skóry atopowej czasem używam po zrobieniu sobie peelingu twarzy.
                      Bezzapachowy krem dziecka jest natomiast idealny jako baza domowych kremów i maseczek. Np. dodaję pokruszoną tabletkę węgla aktywnego i mam idealną maseczkę na twarz. Możliwości tutaj jest wiele a ich ograniczeniem jest tylko granica naszej wyobraźni

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                        Nie będę chyba oryginalna ze swoją odpowiedzią, bo jak każda mama wspólnie ze swoim maleństwem sięgam po oliwkę (ale jesteśmy szczególnymi fanami oliwki dla dzieci w żelu). Mój maluszek musi też podzielić się z mamą balsamem do pielęgnacji ciała na noc z nowej kolekcji johnsons baby (bo wspólnie pokochaliśmy ten zapach i konsystencję balsamu). No i nieodłącznie używamy wspólnie chusteczek nawilżanych

                        Ps. Moje triki z kosmetykami dla dzieci w kosmetyce i nie tylko.
                        Oliwka doskonale łagodzi podrażnienia po regulacji brwi. Szampony dziecięce warto stosować na często rozjaśniane włosy, gdyż zmiękczają jego strukturę. A jeśli chodzi o zastosowanie w innych dziedzinach to oliwka dla dzieci płynna nie w żelu świetnie nadaje się do czyszczenia obuwia, bardzo ładnie nabłyszcza. Polecam również wykorzystać chusteczki nawilżane do oczyszczania zabawek.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                          Znamy z córeczką te nasze triki
                          Gdy mama podbiera jej kosmetyki
                          Krem nawilzający nawilza też mamę
                          Oliwka do ciała balsamem się staje
                          Gdy stopy się pocą puder podbieram
                          Gdy mnie coś ukąsi krem ochronny wcieram
                          I tak się wspieramy wzajemnie to fakt!
                          Córcia kosmetyki,ja jej cały swiat!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                            Jako mama najczęściej "pożyczam" od swojej córci krem nawilżający do twarzy. Kremy dla dzieci są świetne, nie uczulają i są na prawdę lekkie w swojej konsystencji.
                            Zdaza mi się również pożyczyć krem sudocrem od córki gdy wyskoczy mi "mała niespodzianka" na twarzy, ukąsi mnie komar lub się oparzę przy robieniu obiadu. Krem ten powinien nazywać się cudokrem bo faktycznie ma wiele zastosowań.
                            Ale najfajniejsze jest to ze jadąc na wakacje nie muszę pakować wszystkich swoich kosmetyków bo np. żel 2w1 z szamponem możemy używać razem z córką tak samo jak jej balsam czy krem do twarzy kremy z filtrami również Także dzięki takiemu minimalizmowi mąż jest również zadowolony bo nie dźwiga naszych wakacyjnych bagaży niczym wielbłąd

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów płyn do płukania + krem dla mamy! Konkurs „Nasza pielęgnac

                              Do kąpieli używamy szare mydełko i trochę oliwki do wody dolewamy, głowy myjemy szamponem z grupy emolientów. Po takiej kąpieli nie trzeba żadnych kremików ani balsamów, skóra jest świetnie nawilżona, jędrna i gładka. Problemów ze skórą nie mamy. W ciągu dnia jeśli czymś się pobrudzimy to chusteczeki sensitive używamy, są super nawilżone, nie podrażniają nie wysuszają skóry. Jak wychodzimy na dwór smarujemy się zwykłym kremem natłuszczjącym przeznaczonym dla dzieci oczywiście, świetnie chroni buźki zarówno przed słońcem jak i mrozem. Ubranka pierzemy w proszkach lub żelach przeznaczonych dla dzieci, ponieważ ubranka są miękkie, mają delikatny zapach.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X