Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

teściowa mnie nie lubi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    teściowa mnie nie lubi

    Przed ślubem była jeszcze w miarę ok, ale teraz to się wszystko zmieniło . Ciągle mnie obwinia o to,że mój mąż bierze kredyty , wydzwania do mojej mamy i mnie wyzywa . Wszystko jej nie pasuje , jak do nas przychodzi to mierzy mieszkanie wzrokiem ,czy jest czysto, tak jakby to była jej sprawa jak mieszkamy. Ale jeśli jej coś nie pasuje, to nie mówi wprost, tylko mnie obgaduje do mojej mamy oraz do całej swojej rodziny ! Ona nie rozumie tego,że ja jeszcze jestem młoda, muszę sobie dać trochę czasu żeby wszystko ogarnąć,nauczyć się życia .... przecież nie od razu Rzym zbudowano... staram się jak mogę, nie zawsze mam porządek, to prawda, ale czy to jej sprawa? Oprócz tego na prawo i lewo opowiada,że ja jestem bezrobotna, na utrzymaniu jej syna, że mam się wziąść za robotę itp ... Mam roczną córkę i to jej poświęcałam całą swoją uwagę , teraz sama szukam pracy, ale wiecie jak to jest , ciężko coś znaleźć . Po prostu mam dość tego , że wg niej to ja jestem ta najgorsza . Płakać mi się chcę , nie zasłużyłam sobie na takie traktowanie.... nawet się nie da z nią pogadać jak się o coś wkurzy, tylko się wydziera do słuchawki , a później obrażona miesiąc . Ehh już nie wiem, co mam zrobić, żeby jakoś te relacje poprawić, bo odbija to się na moim małżeństwie i boje się, że odciśnie bardzo duże piętno w relacjach moich z mężem...
    symulator 9D
  •    
       

    #2
    Odp: teściowa mnie nie lubi

    Witam
    Zapraszam cię do wątku tutaj http://forum.babyonline.pl/forum/sho...ght=te%B6ciowa
    i tam ponowienie swej wypowiedzi Ten wątek zamykamy aby nie powielać tematów o tej samej treści
    Możesz skorzystać również z porady tu http://forum.babyonline.pl/forum/forumdisplay.php?f=640 Pozdrawiam.

    Skomentuj


      #3
      Odp: teściowa mnie nie lubi

      Tak to już jest z tymi teściowymi. Trudno, nie każdego się lubi. Szkoda tylko że najczęściej to odbija się na związku.

      Skomentuj


        #4
        Odp: teściowa mnie nie lubi

        no niestety, rzadko się zdarza złapać z teściową wspólny język.

        Skomentuj


          #5
          Odp: teściowa mnie nie lubi

          Nieprawda! Moja teściowa jest super
          lashon.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: teściowa mnie nie lubi

            Napisane przez joe Pokaż wiadomość
            Nieprawda! Moja teściowa jest super

            ciesz się, to bardzo rzadki przypadek :P

            Skomentuj


              #7
              Odp: teściowa mnie nie lubi

              Porozmawiaj na ten temat z mężem, a uwagi teściowej ignoruj. Lepiej nie wywoływać dodatkowo konfliktów.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: teściowa mnie nie lubi

                w sumie to teściowa nie jest od lubienia tylko po prostu jest bo musi :P

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: teściowa mnie nie lubi

                  Wiesz co? To ty też jej nie lub, o!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: teściowa mnie nie lubi

                    Po co się nią przejmować?? Lepiej skupić się na czymś innym , ignoruj ją! A jak zacznie przesadzać powiedz mężowi . Zobaczymy jak zaraguje.
                    Isn't it good norwegian wood

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: teściowa mnie nie lubi

                      Napisane przez Patris38 Pokaż wiadomość
                      Wiesz co? To ty też jej nie lub, o!
                      i to mi się podoba :P nie przejmuj się "mamusią', teściowe nie są do lubienia.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: teściowa mnie nie lubi

                        Ha, no święte słowa

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: teściowa mnie nie lubi

                          że tak już brzydko powiem ale pies ją drapał. Mnie się ostatnio oberwało za to, że ugotowałam żurek bo przecież będą święta i jej synuś się teraz naje żurku w to w święta nie zje. A ja jej powiedziałam, że mam wyrąbane na to co ona mówi i będę sobie gotować co tylko chcę i kiedy chcę.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: teściowa mnie nie lubi

                            A może warto zastanowić się nad kwestią komunikacji między sobą? Zastanów się czy nie zrobić jakiegoś tego rodzaju bezpłatnego szkolenia, sięgnij do fachowych podręczników. Może trochę manipulacji. Myślę, że i na teściową jakiś sposób się znajdzie

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: teściowa mnie nie lubi

                              Dziewczyno nie jesteś pierwsza i nie ostatnia której teściowa nie lubi! Niestety. Mamusie już takie są jeżeli chodzi o ich synusiów miejmy tylko nadzieje i pilnujmy się żebyśmy same takie nie były w przyszłości.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X