Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skuteczne środki na trądzik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Skuteczne środki na trądzik

    Cześć. Tak jak w temacie - szukam czegoś sprawdzonego na trądzik. Jakieś środki na cerę trądzikową znalazłam w Apteko. Czy według Was ich oferta jest warta uwagi?
    Medycyna i środki popadające pod zmysły powinny tylko dopomagać czynności otrząśnięcia się z niemocy.
  •    
       

    #2
    Odp: Skuteczne środki na trądzik

    Ja polecam najprostszą i bardzo tanią maść ichtiolową - pomaga punktowo, naprawdę bardzo dobre i tanie, chociaż nieprzyjemnie pachnące rozwiązanie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Skuteczne środki na trądzik

      Przy "normalnym" trądziku wystarczą beztłuszczowe kremy nawilżające, oraz maseczki z talkiem lub kaolinem - pomocne są także dermokosmetyki. W bardziej zaawansowanych przypadkach najlepiej jednak udać się do dermatologa - wybierze najbardziej odpowiedni środek.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Skuteczne środki na trądzik

        Myslę że podstawą jest używanie dobrych kosmetyków. Słyszałam że z tej firmy http://www.vichy.pl/produkty/strona-g%C5%82owna/h.aspx są świetne i lagodne

        Skomentuj


          #5
          Odp: Skuteczne środki na trądzik

          Dobry jest krem Qcera, sama od czasu do czasu u siebie stosuję, jak mi coś wyskoczy, ładnie wygładza skórę, mniej zaskórników też się pojawia

          Skomentuj


            #6
            Odp: Skuteczne środki na trądzik

            Wydaje mi się, że trądzik to zbyt poważna sprawa, żeby ją bagatelizować. Trzeba stosować najlepsze leki, jeśli się nie chce, aby potem zostały blizny na całe życie...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Skuteczne środki na trądzik

              Jeżeli chodzi o trądzik to ja bardzo długo walczyłam z nim. Chodziłam początkowo do jednego dermatologa, potem do drugiego powiedział on mi abym zrobiła sobie badanie żywej kropli krwi. Gdy to zrobiłam przyniosłam mu dokładne wyniki z całego mojego organizmu. Następnie lekarz ustawił mi odpowiednią dietę, włączył tabletki i teraz mogę pochwalić się moją cerą, było sporo walki ale dało radę

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Skuteczne środki na trądzik

                Łap http://www.laroche-posay.pl/strona-g...owa-t1411.aspx Podsyłam Ci stronę, na której można znaleźć kosmetyki do cery trądzikowej. Ale przede wszystkim powinnaś odwiedzić dermatologa.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Skuteczne środki na trądzik

                  Trądzik różowaty objawy: rumieniowate, grudkowate wykwity na twarzy, których podłożem jest łojotok. Przeważnie leczenie drożdżakowe pomaga w ustaniu objawów. odpowiednia dieta, pielęgnacja i kosmetyki pozwolą doprowadzić skórę do estetycznego wyglądu.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Skuteczne środki na trądzik

                    Ja polecam kupić w aptece Bratek w tabletkach może być tez z cynkiem i rano płatki owsiane na śniadanie. Pomaga bo sprawdziłam a dużo nie kosztuje.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Skuteczne środki na trądzik

                      Stosowałam bardzo różne kosmetyki do skóry trądzikowej. Piłam herbatki z bratka, brałam cynk, wiesiołek itp. Stosowałam maści cynkowe, pasty cynkowe i nic mi nie pomagało. Postanowiłam zmienić swoją pielęgnacje skóry na bardziej delikatną i bardziej nawilżającą. Jak na razie zmieniłam sposób oczyszczania i kosmetyki do oczyszczania i widzę pozytywne efekty. Teraz chciałabym zmienić krem do twarzy i rozważam ten www.topestetic.pl/neostrata . Co o nich sądzicie?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Skuteczne środki na trądzik

                        Ja mam najlepsze efekty po kremie qcera, pomaga też na przebarwienia a z tymi też niestety się zmagałam.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Skuteczne środki na trądzik

                          Bądź cierpliwa, na pewno przebarwienia nie będą widoczne

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Skuteczne środki na trądzik

                            Ja też szukam czegoś skutecznego na trądzik. Nigdy nie miałam zbyt dużych problemów z cerą, dopiero trądzik pojawił mi się podczas ciąży. Byłam u dermatologa ale nic co przepisał nie pomogło nie macie jakichś domowych sprawdzonych sposobów? może to pomoże.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Skuteczne środki na trądzik

                              W leczeniu trądziku ważna jest dieta i pielęgnacja. Peelingi, maseczki, dobre oczyszczanie jest bardzo ważne. Kremy maści, trzeba się dużo naszukać zanim się znajdzie kosmetyki które działają. Ja leczyłam trądzik maścią na receptę, a później znalazłam krem który mi odpowiada. Drożdże są takim uniwersalnym wspomagaczem w walce o piękną cerę, włosy i paznokcie, ale na niektóre rodzaje trądziku to nie wystarcza.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X