Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    to juz nie chodzi o to czy to mile czy nie tylko duzo dzieci rodzi sie z niedotlenieniem mozgu w wyniku nacisku lekarza ...biedactwa...
    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







    Skomentuj

    •    
         

      Majorka i nitka dzięki za podpowiedz, chciałam się upewnić, tak też myślałam, że najlepiej będzie małego zapiąć w pasy i ewentualnie przykryć kocykiem w razie chłodu.
      Moją córcię też zawsze wożę zapiętą inaczej sobie tego nie wyobrażam.
      Dzięki i spokojnych nocek wam życzę mamuśki.
      Trochę wam zazdroszczę, że już macie swoje skarby przy sobie, ale cierpliwość popłaca, w tym wypadku to jest pewne.
      Pa
      AGATKA 16.04.07r
      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
      W końcu w komplecie
      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

      Skomentuj


        Ola.ska wielkie gratulacje. Dużo zdrówka i spokoju.

        Ale super widać już na dobre wszystko ruszyło.
        Ale fajnie, że kolejna z nas ma już swoje maleństwo przy sobie.
        A z tego co pamiętam to Ola.ska miała się zgłosić na wywołanie w poniedziałek(25.05) jeśli by do tego czasu nie urodziła, a tu już, więc ta cesarka nie była planowana. Tak myślę.

        Dobra spadam do łóżka, bo o 8 muszę wstać mam ostatnie badanie krwi i siuśków trzeba to wszystko wpisać w kartę, żeby już był komplet dokumentów w razie czego.
        AGATKA 16.04.07r
        Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
        W końcu w komplecie
        Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

        Skomentuj


          Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
          hehe.. cześć Kara hmm.. ja biorę od początku ciąży FEMINATAL.. w którym zawarty jest kwas foliowy
          mnie gina tak na siłę trzyma przy tym Foliku
          Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



          Skomentuj


            Hej dziewczyny

            my wczoraj wieczorem oddaliśmy małą do dziadków na próbę na noc zobaczyć jak się zachowuje w innym miejscu. Sami poszliśmy na koncert bo akurat pod naszym blokiem juwenalia i było mi tak strasznie pusto i głupio bez małej że pół nocy przepłakałam...wariatka ze mnie. teraz zamiast się wyspać to ja od 5 nie śpię i czekam tylko az już bedzie pora do lekarza jechać bo po lekarzu jedziemy po nią. Jest mi tak cholernie smutno bez niej aż poprzeglądałąm wszystkie zdjecia jakie mamy zrobione i wysłałąm do wywołania żeby jej album zacząć robić. Mała ponoć grzecznie spałą ale ja na takie rozłąki nie jestem gotowa
            Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Witam Ja po wczorajszym dniu jestem wykończona....Zamiast się cieszyć ,że syn idzie do komuni to nie potrafię,tyle mam na głowie ostatnio.Kacperek mi kicha,może pójdę do lekarza niech go zobaczy.Miłego dnia kobietki
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                hej mamuski
                gospi liliana anakasos gratulacje wasze pociech sa sliczne
                nator nie przejmuj sie mojego rodzice maja do nas 100 metrow a jego mama byla tylko 3 razy a ojciec nawet nie widzial wnuczki tylko na zdjeciach!!!
                jego mama mowi ze nie przychodzi bo fakt faktem chodzi na dializy ale co trzy dni a tak to mowi ze w domu lezy a tak naprawde to moja mama ja widuje na zakupach jak sobie lata po miescie!!! ale trudno jak nie chca przychodzic to nie ja ich nie bede zmuszac ich sprawa!
                dzieki dziewczyny jestem jusz spokojniejsza o to zrywanie malej myslalam ze to moze byc jakas choroba naszczescie nie jest i sie uspokoilam
                madzik masz nie zaciekawie ale dasz rade wierzymy w ciebie, twoj synek musi sie dobrze wyleczyc bo ja po zapaleniu oskrzeli nie bylam dobrze wyleczona i wyszla mi astma i sie teraz z nia mecze
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  babelek super że wszystko w porządku to najważniejsze i tego najbardziej się obawiam .zresztą chyba każda z nas ja dopiero idę we wtorek do G ale usg miałam już robione tydzień temu i było wszystko w porządku ale strach zostanie do porodu aż nie zobaczę na własne oczy tego bobasa

                  Skomentuj


                    Witajcie dziewczyny

                    Ja dziś mam za sobą nockę pełną nieregularnych i dość mocnych skurczy,teraz od kąt wstałam miałam tylko chyba ze dwa ale dzidzia znów schodzi w dół bo znów to głupie uczucie mam
                    Czyli jak dobrze zrozumiałam Ola.ska miała rodzić naturalnie, mam nadzieję że nie było żadnych poważnych komplikacji do robienia cesarki! i że mały jest w pełni zdrowy!!! Ola.ska pewnie teraz leży i tuli swoje maleństwo
                    Na pewno i u mnie się teraz coś ruszy bo po wczorajszej wizycie położnej nagle skurcze dostałam, strasznie mi brzuch twardnieje i bolą plecy, jednak trzeba było porządnie wygnieść Kubusia żeby zechciał w końcu wyjść

                    Jakaś zamulona dzisiaj jestem,może to przez tą pogodę , tak jakoś pochmurno dziś i nic się nie chcę.
                    Za pół godzinki budzę męża na kawkę i lecę przygotować obiadek bo dziś znów mąż na 12 do roboty,na szczęście to ostatni dzień bo od jutra weekend
                    Miłego poranka mamusie (te które nam jeszcze na forum zostały )
                    Kubuś ur. 28.05.2009

                    Nasz synuś ma już...
                    http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                    Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                    Skomentuj


                      czesc kobitki
                      no sliczne Wasze maluszki i niemaluszki
                      gospi - Twoj to od razu waga ciezka hihi

                      nasz Miki jast taki zarty - kuuurde, rece opadaja, i w dodatku jak cos sie przedluza to taki koncert potrafi odstawic ze hej - to musze kombinowac, najbardziej w nocy, zeby Vincenta nie obudzil... a najczesciej wscieka sie o to ze cycek zbyt pelny i nie moze dobrze chwycic no a jak chwyci to za mocno leci - kurcze delikatesik taki sie trafil - Vincent znosil wszystko

                      nieraz odciagam mleko i daje w nocy z butelki, a dzisiaj mi sie przypomnialo ze mam kapturki - no i sprobowalam i super ciagnie przez nie - cycek byl pelny a Miki ani razu nie wypuscil sutka z nakladka i sie nie zakrztusil, chyba mamy sposob na siebie .... juz sie budzi bo za malo zjadl, ale masakra w ciagu dnia to co 1,5 godz. potrafi lobzowac a wczoraj jak mu podalam z butelki to na raz 130 ml wtrabil (z przerwa na bekanie), no i juz troszeczke sie zaokraglil, ciekawe ile wazy, pielegniara juz nie przychodzi wiec nie mam kontroli a tak lubilam to codzienne wazenie - teraz to przyjdzie ktos dopiero ok 3 tygodnia zycia Maika
                      no dobra ide bo juz sie wkurza coraz bardziej i zaczyna piszczec hehe
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziękuje dziewczyny za gratulacje) Mnie też lekarz nie wysyłał na badanie cukru, muszę go o to zapytać jak pójde, albo sama sobie zrobie.
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          no to świetnie ja mam pierwsze dziecko , więc coś całkiem nowego mnie czeka, więc trochę się boję , ale z pomocą bliskich powinnam dać radę ale mam już zarwane noce , nie spię , budzę się , z ptorzebą pójścia do wc, wypicia czegoś i tak w kółko ... cała miednica mnie boli, i nie tylko ... najgorsza jest jednak polska mentalność gdy idę do sklepu czy na pocztę , i starsze panie ( czyt. moherowe babcie) krzywo patrzą i nie przepuszczą ... zresztą młodzi wcale nie lepsi... przykre...

                          Skomentuj


                            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                            Tulipanek gratuluję córeczki Gonimy, gonimy chłopców żeby do pary w końcu było a nie Carin no to pewnie na następnej wizycie wyśle Cie na badania cukru AMSW czemu tak późno będziesz wiedzieć co masz??
                            Mozliwe. A to co innego niz badanie poziomu cukru z krwi na czczo?

                            Skomentuj


                              Madzik współczuję ja miałam w tamtym roku i mimo że w lokalu to i tak latania i załatwiania jest sporo,najlepsze z tego wszystkiego jest to że idziesz z torebeczką i nic cię nie obchodzi,nie trzeba gotować ani sprzątać,ja byłam bardzo zadowolona i mogłabym jeszcze raz,nawet bym chciała
                              Życzę małemu expresowego powrotu do zdrowia i dużo prezentów,a tobie dużo spokoju i naprawdę udanej imprezki
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
                                mnie gina tak na siłę trzyma przy tym Foliku
                                Zapytaj sie, powiedz ze masz skurcze. Nic na wlasna reke.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X