Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
    Hej dziewczyny co tutaj takie pustki ostatnio panują aż nie ma co czytać. Co tam ciekawego się z wami dzieje?? Powyjeżdżały wszystkie czy jak??

    Jak u was one rosną??
    czesc Brzucholki,
    ja faktycznie tu rzadko zagladam, bo jestem na wyjezdzie. Cale dni mamy zapelnione, wieczorem padam na lozko i nawet nie wiem kiedy zasypiam.
    Do tego gorac i wilgoc troche mnie dobijaja, ale mam nadzieje, ze za jakis tydzien sie juz calkowicie do nich przyzwyczaje.
    Co do brzuszka: moj urosl juz na poczatku marca do tego rozmiaru jaki mam teraz. A jak wyglada? Postaram sie wrzucic aktualne zdjecie do galerii, to zobaczycie.
    Zycze Wam milego dnia, chociaz u Was jeszcze noc
    anna maria



    Rosne...
    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
    16.11.2009 5620 gr, -
    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
    17.06.2010 9250 gr, -
    06.09.2010 10600 gr, 77cm
    14.12.2010 11600 gr, 81cm
    05.05.2011 11900 gr, 83cm
    20.09.2011 13200 gr, 90cm
    14.01.2012 14300 gr, 93cm
    19.07.2012 15500 gr, 98cm



    Skomentuj

    •    
         

      Wy juz spicie a ja dpiero czytam co tam naskrobalyscie jeszcze...mamuszka ja mam ten sam problem bo Mati bedzie z nami w sypialni...i tez sobie nie zrobie kubusiowej choc bardzo mi sie podoba i zazdroszcze Waszym bobaskom ich wlasnych pokoikow...widze ze Emilka sie ujawnila..szkoda ze takie malutkie zdjecie...kurczaczku to i tak twoj jest dobry bo moj by w zyciu nie kupilWy musicie kupowac podpaski do szpitala i pieluchy dla bejbika???...kurcze ja ide w poniedzialek do tego szpitala na KTG i tak sobie mysle ze moze spakuje torbe choc niedaj Boze na wszelki wypadek...w sumie nic nie musze brac takiego specjalnego...my jutro idziemy na urodziny a tak mi sie nie chce nie czuje sie za dobrze...siedziec i sie usmiechac do wszystkich....no ale 2-3 godz dam rade ma byc grill to moze wkoncu sie zalapie na 1 w tym roku...
      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        a to moje wersja pokoiku w Kubusia puchatka...
        http://www.toysrus.com/product/index...ductId=2546909
        prawie wszytsko mam tylko pokoj trzeba dobudowac heh..
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          Witajcie mamusie

          Ja dziś w troszkę lepszym humorku bo tą noc w miarę przespałam, często budziłam się do toalety ale zaraz zasypiałam widocznie te 3 nocki tak mnie wykończyły że dziś w miarę normalnie. Mężulek śpi a mi się nie chciało kręcić z boku na bok w wyrku więc weszłam na necika. Zaraz lecę coś zjeść i przed telewizorek
          Czekam na was mamusie,aż powstajecie i napiszecie jak tam u was nocki,pewnie pełne skurczów
          Kubuś ur. 28.05.2009

          Nasz synuś ma już...
          http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
          Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

          Skomentuj


            Hej dziewczyny

            a u nas jakieś marudne dni, wczoraj Lena prawie wcale nie spała cały dzień sobie marudziła ale kolki jako takiej wieczorem nie było. Zasneła o 20 potem jedzonko o 24 też ładnie no ale o 3 znowu marudzenie i koncerty i nie śpi do teraz ja już padam bo chce mi się spoać a ona nic, oczy jak pieciozłotówki i lezy
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              No rzeczywiście pustki ...
              U nas kolka (jesli to wogóle była kolka) jakoś powoli zanika. Mała ładnie śpi i w dzień i w nocy. Za tydzień planujemy chrzest ale boję się strasznie, żeby jej te płacze znowu nie wróciły...
              A wy chrzcicie na całej mszy??? Bo wcześniej myslałam już, żeby po mszy ją ochrzcić, bo miała te ataki płaczu w południe. A teraz jej przeszło, więc już sama nie wiem....




              Skomentuj


                hej dziewczyny
                u nas jak narazie bardzo dobrze sie zapowiada i sama moge pospac nawet do 6 godzin w ciagu nocy ale i tak oczy na zapalki
                Maiki jak wczoraj doil o 21to pozniej dopiero o 2:15 i 7 rano, jak dla mnie to super
                najgorsze dni jednak przechodzimy teraz z mezem, musze przyznac, ze inaczej to sobie wszystko wyobrazalam, i najbardziej padnieta jestem pod wieczor, kiedy Vincenta trzeba wykapac nakarmic i czuwac nad nim az zasnie a w miedzyczasie dac np troche possac cycka zeby Miki wytrzymal z jedzeniem az braciszek zasnie (cale szczescie, ze istnieja jeszcze smoczki - doi jak szalony) , i jak Vincent juz spi to zaczyna sie zabawa z Maikem

                a tatus na dole....no nie tak mialo byc, takie zycie ech nie marudze juz, ale ktos sie juz budzi hehe... o tej 7 to tak niecale 15 minut possal to ma prawo chlopak na deserek
                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                Skomentuj

                •    
                     

                  dzieńboberek
                  u nas nocka super ale poprzedniej mały zrobił aż 3 kupki jakieś rozwolnienie miał chyba przedawkowaliśmy koperek sama nie wiem.... teraz sobie smaczniutko śpi a ja wcinam pyszne płatki miodowe z mleczkiem mniam właśnie się zaczyna na tvnStyle 'sekrety mądrej niani' lece obejrzeć a potem obciąć paznokietki Filipkowi ah jak ja tego nie cierpię....
                  pozdrawiam dziewczęta!
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    dzien doberek
                    olcm ja musze miec wszystko swoje dla siebie i malego fajne te rzyczy kubusiowe a u nas w tym sklepie nie ma takich
                    spac dziś nie moglam brzuch mnie boli tak ogolnie caly wczoraj mialam rozwolnienie ale z innych rzeczy które jadlam to ten pleśniak cholercia dlaej cos sie tam kręci w jelitach...

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      Cześć mamusie,

                      grygoranna śliczne zdjęcia i zazdroszczę Ci że tak szybko mogłaś wyjść ze szpitala

                      u nas duży spokój i w dzień i w nocy, jak na razie nie ma kolek, uff
                      Mała daje się wyspać w nocy, jak się porządnie naje o 20, to budzi się dopiero o 2, a później ok 5-6, no ale o 6 wstaje Amela i już spanka nie ma

                      pozdrawiam
                      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć Laseczki

                        U mnie nic nadzwyczajnego się nie dzieje więc nie mam za bardzo co pisać.
                        Mój brzusio rośnie tak umiarkowanie. Z dnia na dzień nie widzę różnicy, ale jak by porównać jego wielkość co tydzień to coś tam rośnie. Już prawie pępka nie mam, Mój Adrian się śmieje, że niedługo mi tak wypchnie, że trzeciego sutka będę miała .
                        Smaruję sobie brzusio preparatem Perfecta mama, bo wiadomo niby brzuch rośnie pomału, ale znając życie to rozstępy wyjdą momentalnie. Więc nie ma co zwlekać ze smarowankiem

                        AMSW - wygrzej się za nas wszystkie w tych tropikach, bo u nas taka nieciekawa ta pogoda.

                        Pozdrowionka





                        Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                        Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                        Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                        Skomentuj


                          Mi też już brzuszek widać, nieraz jak chodze to przylapuje sie na tym ze odginam sie lekko do tylu bo mi tak wygodniej go nosic. Pepek jeszcze posiadam . A jesli chodzi o rozstepy to sie nie martwie, beda to beda. Smaruje go (brzucholca) tylko oliwka w zelu jak jestem jeszcze w wodzie, w wannie i to tyle .

                          Skomentuj


                            hej moje maleństwo niestety także nie będzie miało swojego kubusiowego pokoiku i będzie z nami w sypialni.My właśnie za tydzień remont zaczynami na samą myśl mi nie dobrze to pakowanie i rozpakowywanie rzeczy ale pocieszam się tym że nie będę musiała sprzątać po remoncie bo tego bardzo nie lubię. Wczoraj się trochę zdenerwowałam i w nocy nie mogłam za bardzo spać bo mnie brzuch bolał mam nadzieję że z malutką wszystko ok. Ps zdjęcie powiększyłam



                            Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                            Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                            Skomentuj


                              mam pytanie jak dodać zdjęcie do galerii bo nie moge sobie poradzić taki haker ze mnie



                              Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                              Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                              Skomentuj


                                Hej Mamcie.

                                Bierdonka chyba wciąż się męćży bez skurczy. Nie mam żadnych wieści. Ale dziś napisze jej chyba pozdrowienia od forumowych mamusiek i zapytam jak się czuje

                                Nocka dziś ok. Przebudziłam sie o 8 rano i myślałam, że to 13 Powiercilam się troszke i zasnęła do 10. Zaraz ide na jakieś sniadanko, kawusie zbożową i będę czytać moją "Polityke bezpieczeństwa Państwa", z której jutro mam egzamin... Dzisiaj egzamin z negocjacji odwolany i się zastanawiam czy pchać się do szkoły, gdzie w sali bez okien będzie siedzieć jeszcze jakieś 350 osób... Nie wspominam już o niewygodnych krzesłach...

                                U mnie dziś piękna pogoda a ja będę siedzieć w domu i słuchać jak mi "IVONA" czyta 111 stron. Paranoja. No ale oczywiście będę do Was tu zaglądać
                                No to kochane rodzić mi dzisiaj Momo i Ola.ska zwłaszcza - co by się kolejność zachowała!
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X