Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent z okazji narodzin dziecka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Prezent z okazji narodzin dziecka.

    Lada dzień urodzi się dzidziuś mojej siostry. Wiem, że kupiła już wszystko co tylko się dało kupić-pewnie połowa z tego okaże się totalnie niepotrzebna*Dlatego ja jako przyszła ciocia mam teraz niemały problem z prezentem dla nich. Chciałam dlatego kupić coś nieco innego i z wyższej półki, pomyślałam o zawieszce do smoczka:*https://touspolska.pl/akcesoria/dla-dzieci*albo lampce do pokoju malucha, tego na pewno nie ma a te wyglądają naprawdę fanie a sistra jest szaloną fanką tej firmy.
  •    
       

    #2
    Odp: Prezent z okazji narodzin dziecka.

    Może takie fajne trampki damskie? Serdecznie pozdrawiam i zapraszam <a href="http://dcviews.co.uk/trampki-jak-dlugo-mozna-je-nosic/">na moją stronę!</a>

    Skomentuj


      #3
      Odp: Prezent z okazji narodzin dziecka.

      A leżaczki dla dziecka? Ja kupiłam ostatnio mojej siostrzenicy z tej firmy: https://4kidspoint.pl/1316-lezaczki i siostra była bardzo zadowolona. Dzięki temu, może wziąć małą ze sobą wszędzie i ma ją cały czas na oku.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Prezent z okazji narodzin dziecka.

        Poduszka z Empik Foto. A co na zdjęciu?
        Zależy, na jakim jesteście etapie. Jeśli macie już zdjęcie maluszka, to właśnie warto umieścić na poduszce tego dzidziusia. Wydaje mi się, że taki prezent powinien być spoko.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Prezent z okazji narodzin dziecka.

          Ja bym postawiła na coś bardziej osobistego. Na przykład taka ramka https://www.al.to/p/413752-ozdoba-do...isk-white.html ? Pozwali zachować na dłużej ślad malutkiej stopy lub dłoni. Będzie to idealny upominek dla rodziców małego brzdąca, który zawsze przywoła uśmiech i wspomnienie najszczęśliwszych chwil. Zwłaszcza, że w opakowaniu znajduje się wszystko co trzeba, wystarczy rozrobić masę, wyrównać jej powierzchnię i odbić ślad. Masa gipsowa jest całkowicie bezpieczna dla skóry i nie wymaga kłopotliwego suszenia w piecu. Myślę, że to super pamiątka dla rodziców jak i dzieciątka, zwłaszcza kiedy podrośnie i będzie mógło porównać
          Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

          Skomentuj


            #6
            Odp: Prezent z okazji narodzin dziecka.

            Dzięki wielkie za sprawdzone info. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda
            Psy to ludzkie stworzenia - oznajmiła. - W przeciwieństwie do ludzi.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Prezent z okazji narodzin dziecka.

              Może kup parę kocyków do wózka i różnych ściereczek dla rodziców. Takie rzeczy są najpotrzebniejsze gdy ma się malutkie dziecko.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Prezent z okazji narodzin dziecka.

                A co sądzicie o czymś ładnym, ale jednocześnie praktycznym? Zasłonce do dziecięcego pokoiku? Pościeli? Kocyku czy takim prezentowym zestawie ręczników?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Prezent z okazji narodzin dziecka.

                  A może jakiś ładny ciuszek? Mam sprawdzony sklep www.nicponkids.pl i można tam znaleźć śliczne ubranka w przystępnych cenach sama kupwałam tam juz i prezenty dla siostrzenicy i rzeczy dla mojej Julki

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Prezent z okazji narodzin dziecka.

                    Wiem, jaki prezent zrobić, można zamówić super ozdoby i dekoracje, obowiązkowo girlandy i balony i wszelkie inne gadżety na https://godanparty.pl/ i czekać na przyjazd matki z dzieckiem do domu. A jeśli chodzi o jakieś podarki to najlepiej zapytać rodziców co by najbardziej potrzebowali.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Prezent z okazji narodzin dziecka.

                      Myślę, że dobrym prezentem będzie foto obraz z dzieciaczkiem, albo czymś przyjaznym do jego pokoju
                      Polecam wydrukinasztuki.pl, można wgrać swoje zdjęcie, albo wybrać coś z gotowej bazy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Prezent z okazji narodzin dziecka.

                        Czy nie wystarczą gratulacje na jakiejś ładnej kartce, kwiaty dla mamy i dobry alkohol dla ojca?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Prezent z okazji narodzin dziecka.

                          Zawieszka do smoczka z wyższej półki? xd dobre :P
                          Ja kupiłam dla kuzynki malucha bodziaki z wyhaftowanym imieniem. Fajnie wyszło. Dobrze że cennik haftu komputerowego jest w miarę tani bo efekt był super i na pewno powtórzę to przy innych okazjach

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Prezent z okazji narodzin dziecka.

                            Ja kupuję ciuchy, bo nie bardzo się znam na innych prezentach, a jak kupię troszkę większe ubranka, to zawsze coś się przyda.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X