Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Budowa kominka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Budowa kominka

    Nie chcę budować kominka, bo już go mam i nie zamierzam go wymieniać na inny, ale chciałabym wymienić w nim obudowę na inną, bo moja obecna obudowa kominka nie wygląda zbyt estetycznie. Mam go już sporo lat i widać na niej jej wiek. Znajomy polecił mi ofertę tego sklepu http://kratki.com/sklep/pl/category/11/obudowy , bo kupował tam kominek do swojego domu. Ktoś z Was byłby w stanie mi doradzić, na którą z nich powinnam się zdecydować? Oferta tego sklepu jest bardzo duża.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Budowa kominka

      Lepiej to chyba zlecić specjalistom
      Kot z sumieniem to... to jak świnka morska - ani świnka, ani morska...

      Skomentuj


        #33
        Odp: Budowa kominka

        Napisane przez wanda19
        A co sądzicie o budowie kominka w... łazience? Podobają Wam się wnętrza luksusowe z takimi wolnostojącymi wannami?
        hmm... kominek w łazience? Jakoś dziwnie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Budowa kominka

          Zadanie tylko dla specjalistów, zdun się chyba tym zajmuje

          Skomentuj


            #35
            Odp: Budowa kominka

            Jasne, że tak. Sama w życiu bym sie na to z mężem nie powzięła. Jeśli kominek nie jest odpowiednio zamontowany może byc bardzo niebezpieczny.

            Jakiś czas temu kupowaliśmy kominek w Leroy Merlin:
            https://www.leroymerlin.pl/kominki/k...kowe,a897.html

            Zamontowała nam go ekipa, która remontowała nam dom

            Wybraliśmy ten klasyczny:

            Skomentuj


              #36
              Odp: Budowa kominka

              W budowie kominka przydatne będą ostre narzędzia. Warto, żeby robili to specjaliści. Ja właśnie czytam jaką wybrać wiertarkę i inne tego typu narzędzia na noy.pl/ostre-narzedzia-czyli-jakie-materialy-obrabiamy-w-przemysle-i-czym/ . Przydałaby mi się wiertarko-wkrętarka.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Budowa kominka

                Bardzo ładnie ozdabiają wnętrze salonu tego typu kominki. Ja akurat kupiłem, bo nie potrafię zbudować, ale jak ktoś umie to na pewno jeszcze bardziej będzie cieszył.
                parking lotnisko Wrocław

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Budowa kominka

                  O, takich informacji właśnie szukałem Dzięki wielkie za info
                  - Wie pan, panie ministrze, w wielu sprawach nie zgadzam się z Dumbledore'em... ale nie zaprzeczy pan, że ma klasę...

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Budowa kominka

                    Jeżeli szykujecie się do remontu, to na pewno przydadzą się Wam wskazówki zawarte na http://kochamczytac.pl/kolki-wbijane...owania-lekkie/, gdzie znajdziecie opis najlepszych artykułów do mocowania co przyda się Wam przy mocowaniu szafek, luster czy obrazów.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Budowa kominka

                      Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Budowa kominka

                        W większości budowlanych sklepów to dostaniesz, na pewno ktoś Wam doradzi. Jeśli chodzi o resztę, to np. nasady kominkowe polecam kupować tutaj: http://www.e-kominy.pl/nasady-kominowe/ ostatnio rodzice zamawiali i bardzo zachwalali.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Budowa kominka

                          Zdaje mi się, że najlepiej byłoby, gdyby zajął się tym ktoś kto się na tym zna

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Budowa kominka

                            Mój brat stwierdził, że woli zakup gotowego kominka - myśli o nim głównie ze względów dekoracyjnych, klimatycznych, a nie jako o sposobie na ogrzewanie. Na Homebooku: znalazłam dla niego kilka ofert, ale nie potrafi się na nic zdecydować. Wy macie takie kominki w domu?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Budowa kominka

                              Jak najbardziej takie posunięcie ma sens. Jednak nie tylko w tym przypadku i sytuacji, co chyba oczywiste.
                              za dużo jest spraw nie rozwiązanych, które każą ci go jednocześnie kochać i nienawidzić.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Budowa kominka

                                Od bardzo dawna chciałam mieć w mieszkaniu kominek, ale niestety nie mam możliwości zamontowania klasycznego kominka i muszę zadowolić się biokominkiem, które akurat bardzo mi się podobają. Ostatnio trafiłam na tą stronę https://kratki.com/pl/aranzacja-sypialni-z-kominkiem/ , która zainspirowała mnie do postawienia kominka w sypialni. Taki kominek wprowadziłby niepowtarzalny nastrój we wnętrzu. A Wy co sądzicie o kominkach w sypialni?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X