Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cellulit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja nie mam celluitu, nigdy nie mialam i jezeli to sprawa genetyki to miec nie bede. Mam za to korektor celluitu z Avon'u z serii Anew jezeli ktoras z dziewczyn bylaby zainteresowana to moge jej go podarowac, bo mi sie dostral w prezencie od Avon'u jako konsultantce. Ogolnie kosmetyki z tej serii sa chwalone wiec moze akurat ktoras z was ktora chce leczyc, a nie zapobiegac by ten specyfik chciala.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja nigdy nie mialam cellulitu a teraz po ciazy troche sie tego swinstwa pojawilo.Bede sie kremowac i wsiadam na rower moze cos sie zmieni a jak nie to rozpaczac nie bede,widzialam na plazach latem fantastyczne mlode laski i tez mialy cellulit,to jeszcze nie takie straszne jak moje cycuszki po karmieniu...

      Skomentuj


        #18
        A stosowala ktoras ten z Avonu krem?
        Attached Files

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          #19
          iNsOoMNia jezeli to jest ten na rozstepy i celullit to ja go uzywalam i uzywam. Jest genialny. Przy regularnym stosowaniu idzie sie wszytskiego pozbyc. Po sterydach mialam straszne rozstepy na nogach i posladkach po dlugotrwalym stosowaniu sadze, ze conajmniej sa o 80% mniej widoczne, a niektorych wogole nie ma. Na posladkach co prawda je widac, ale skora jest gladka, a nie jak wczesniej jak tarka do prania. Po za tym rozstepy nie s abiale czy czerwone, a koloru skory. Co do celulitu nigdy mi sie nie pojawil, bo krem przy stosowaniu przy okazji zapobiegal powstawaniu. Jedyny minus tego kremu jets taki, ze jest malo wydajny, a drogi dlatego jak ejst jakas promocja to kupuje hurtowo.


          Ja mam takie cos do wydania http://2.bp.blogspot.com/_gzdoXyLr99...00/stretch.jpg
          Last edited by diabelecke; 30-01-2009, 02:11.
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            #20
            diabelecke tak jest on na rozstepy i cellulit. Zaciekawilo mnie tylko to, ze napisalas, ze jest on dosc drogi i najpierw myslalam, ze jednak to nie ten, ale gdy przeczytalam na stronce (bo znalazlam go na allegro), ze cena katalogowa to ok. 60zl to zwiesilam bo na allegro niecale 20zl kosztuje
            http://www.allegro.pl/item536933491_...wyprzedaz.html

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              #21
              Z cellulitem nigdy się nie pogodzę - moja natura to walka Walczę przede wszystkim masażami - poprawianie krążenia limfy to podstawa. .Poza tym dieta - mało słodyczy!!! zero fastfooda i tłuszczów "trans"!!! Z kremow stosowałam różne za różną cenę i generalnie nie widzę wiekszej różnicy - najważniejszy jest regularny masaż - pomaga!

              Skomentuj


                #22
                Odp: Cellulit

                Ja słyszałam o takim kubku silikonowym którym się masuje części ciała z cellulitem. Trzeba być systematycznym, a podobno problem się zmniejszy. Są też kremy, ale nie wiem czy działają.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Cellulit

                  Poczytajcie sobie o Slim Design - http://www.elancyl.pl/slim-design ELANCYL wydał w tej chwili kolejną generację tego produkty poprzednia była fenomenalna i bardzo wysoko oceniana pod względem skuteczności zarówno przez użytkowników jak i specjalistów, którzy produkt badali. Bo o odpowiedniej diecie i ćwiczeniu mówić chyba nie muszę?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Cellulit

                    Chyba cellulitu nie da się polubić. Ja przed ciążą i teraz walczę z cellulitem na różne sposoby. Bardzo ograniczyłam sól i zastępuję ją ziołami, piję bardzo dużo wody i herbaty zielonej, robię pilingi i masaże szorstką rękawicą. Dodatkowo zaczęłam chodzić na basen. Powiem Wam, że efekty są, może nie oszałamiające, ale jednak są, a to najważniejsze. Nie wierzę w cudowną moc balsamów, więc działam dalej swoimi sposobami

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Cellulit

                      Dziewczyny, znalazłyście w końcu skuteczny sposób na cellulit? Ja zmagam się z tym od dłuższego czasu i nie mogę sobie z nim poradzić. Wyczytałam ostatnio w artykule http://www.miastokobiet.pl/vialise-na-cellulit/ o serum antycellulitowym Vialise i po tej recenzji myślę, że może on zadziałać. Czy któraś z Was go próbowała? Będę wdzięczna za wszystkie opinie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Cellulit

                        Osobiście uważam, że tylko takie zabiegi na cellulit są skuteczne. Żadne kremy nie są w stanie zredukować pomarańczową skórkę. Trzeba udać się do profesjonalnego gabinetu. Dzięki temu można cieszyć się gładką skórą.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Cellulit

                          Pamiętajcie, że kąpiele w goracej wodzie nie służą cellulitowi.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Cellulit

                            Niby szczotkowanie na sucho też pomaga. Mam szczotkę, ale jednocześnie za mało systematyczności

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Cellulit

                              Ja nie zdołałam polubić swojego cellulitu, ale zaczęłam jakiś czas temu z nim walczyć. Przez całe lato jeździłam na rowerze i pływałam. Jak zrobi się chłodniej to idę na siłownię. Robię sobie też masaże szorstką rękawicą i unikam długich kąpieli w gorącej wodzie. Stosuję też balsamy, ale nie wierzę w ich cudowną moc. To raczej tylko wspomaganie. Stosuję też dietę, która nie jest do końca dietą, ale raczej zmianą nawyków żywieniowych. Piję dużo wody, zrezygnowałam z dużej ilości soli na rzecz ziół i innych przypraw, jem dużo warzyw i owoców. Wiem, że cellulit nie zniknie w mgnieniu oka, ale już widzę efekty.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Cellulit

                                Niestety należę do tych szczęśliwców posiadających cellulit i walczę z nim jak najbardziej...codziennie przed snem robię sobie masaże, ugniatam skórę i wmasowuję balsam antycellulitowy. W sumie na pewno jest poprawa bo po drugom porodzie był na prawdę widoczny a teraz już jest go mniej..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X