Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

domowe maseczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: domowe maseczki

    A słyszałam o tych wszystkich magicznych mieszankach i maseczce z kawy która też jest peelingiem dla twarzy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: domowe maseczki

      Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
      Przypomniała mi się jeszcze - Maseczka drożdżowa (ściąga pory, pomaga przy problemach z trądzikiem) - 2 łyżeczki drożdży rozrób z odrobiną mleka na papkę i nałóż na twarz na 15-20 minut. Spłukuj letnią wodą. Najlepsze efekty przynosi przy stosowaniu 1-2 razy w tygodniu.
      muszę spróbować, jak skończyłam 25 lat to zaczęły mi się pojawiać pryszcze i nie wiem jak sobie z nimi poradzić. Zmieniałam mydła, żele, toniki, kremy itd itd i nic..

      Skomentuj


        #18
        Odp: domowe maseczki

        Ja ostatnio robiłam maseczkę bananową. Cera po niej wyglądała zdecydowanie lepiej.

        Skomentuj


          #19
          Odp: domowe maseczki

          Bananową? Serio? A z czymś go łączyłaś?

          Skomentuj


            #20
            Odp: domowe maseczki

            też jestem ciekawa jak zrobiłaś tą maseczkę

            Skomentuj


              #21
              Odp: domowe maseczki

              Uważam, że warto w ogóle zmienić swoje życie. Eko-maseczki, to tylko mały element. Radzę zajrzeć sobie tutaj http://greenwitch.pl . Jest tam ciekawy blog o tym, jak kompleksowo o siebie zadbać. Myślę, że każda z nas powinna tam regularnie zaglądać.

              Skomentuj


                #22
                Odp: domowe maseczki

                Najczęściej robię sobie maseczki do twarzy z oleju kokosowego (nie rafinowanego) z olejkiem migdałowym i nakładam na twarz dwa razy w tygodniu. Skóra wydaje mi się po maseczce bardziej odżywiona i pełna blasku. Polecam spróbować dla osób z przesuszoną skórą szczególnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: domowe maseczki

                  Ja nie robię sobie naturalnych maseczek. Wolę takie drogeryjne, ale będę musiała przetestować takie domowej roboty

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X