Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Operacje plastyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Operacje plastyczne

    Ja bym żadnej operacji plastycznej nie chciała czy to powiększanie piersi czy modelowanie sylwetki. Nie mam kompleksów i dobrze czuję się w swoim ciele,nie czuje,że muszę się ulepszyć. Ale jeżeli ktoś ma odstające uszy,minimalne piersi albo krzywy nos to dobrze jeśli zrobi się tej osobie lepiej dzięki temu,bo zyska na tym jej pewność siebie.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Operacje plastyczne

      A zastanawiał się ktoś nad tym czym jest liposukcja i w jaki spsoób za jej pomocą można powiększyć biust? Dość dużo na ten temat czytaliśmy - centrumliposukcji.pl i wydaje się, że tego typu metody są najbardziej skuteczne jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Ciekawią mnie tylko jakie efekty po tym są?
      Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:20. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Operacje plastyczne

        Ja bym sobie chętnie powiększyła usta.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Operacje plastyczne

          Napisane przez violinek90 Pokaż wiadomość
          Ja bym sobie chętnie powiększyła usta.
          Moja siostra robiła właśnie niedawno podobny zabieg tutaj. Jest bardzo zadowolona z efektów pomimo tego, że bardzo się bała.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Operacje plastyczne

            Najważniejsze w takich operacjach to sprawdzony lekarz bo tyle sie slyszy o strasznych efektach partaczy. Moja znajoma jechała ponad 100km do Łodzi do doktor Żukowskiej robić operacje piersi, zeby miec pewnosc ze bedziew ok i dobrze wybrała z tego co ostatnio widzialam bo efekt super

            Skomentuj


              #51
              Odp: Operacje plastyczne

              Bardzo dobra klinika jest w Łodzi , jeśli szukacie dobrego chirurga plastycznego to wlasnie tam jest dr Dorota Żukowska. Kilka moich koleżanek u niej się operowało

              Skomentuj


                #52
                Odp: Operacje plastyczne

                jestem tego samego zdania, mamy XXI wiek w którym operacje plastyczne nie są już żadnym tematem tabu tak jak to było kiedyś, ja się akurat zdecydowałam na korekcję nosa w Beauty Poland w Warszawie polecam tą klinikę, bardzo profesjonalne podejście
                Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:15. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Operacje plastyczne

                  Dla wielu osób operacja plastyczna to nie tylko kwestia pozbycia się kompleksów, ale szansa na lepsze życie. Wiele osób cierpi z powodu różnych defektów czy deformacji ciała które utrudniają im normalne funkcjonowanie. Między innymi, dla takich osób swoje usługi świadczy dr Olender która ma w tym zakresie ogromną wiedzę i doświadczenie:

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Operacje plastyczne

                    Gdy kiedykolwiek zdecydowałabym sie na operację plastyczną byłaby to operacja PIerSI> oczywiście chciałabym je powiększyć ale o tym chyba marzy prawie kazda kobieta..usta mam duże wręcz nie który mówią jakbym je wypełniała

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Operacje plastyczne

                      Jestem właśnie po operacji biustu, który przed wyglądał jak dwie wiszące skarpetki i każda z piesi miała inną wielkość. Lewy sutek był całkowicie wciągnięty do środka. Niestety kilka ciąż i karmienie piersią zrobiły swoje. Byłam na konsultacjach w kilku bardzo znanych klinikach,ale wszędzie spotykałam się z masówką i brakiem indywidualnego podejścia do pacjenta. Długo szukałam odpowiedniego lekarza, ale kto szuka ten znajduje.
                      Mój wybór padł na Dr Grzesiak. To ona sprawiła, że patrząc na swoje piersi w lusterku buzia sama się uśmiecha. Chociaż jestem dopiero tydzień po operacji to już w tym momencie moje piersi wyglądają cudownie. Kiedy pierwszy raz zdjęłam biustonosz żeby wziąć prysznic rozpłakałam się ze szczęścia. Mam cudowne piersi o jakich sama nawet nie śniłam. Uwierzcie, wyglądały kiedyś okropnie. Pani Doktor Grzesiak jest najlepszym specjalistą w chirurgii plastycznej.
                      Jak pisałam, byłam na konsultacjach w kilku znanych klinikach i mam porównanie. Dr Grzesiak każdego pacjenta traktuje indywidalnie, nie śpieszy się, nie robi masówki, poświęca bardzo dużo czasu i uwagi. O jej ogromnym zakresie wiedzy i profesjonaliźmie można przekonać się już na pierwszej wizycie.
                      Uważajcie i nie róbcie zabiegów tam, gdzie jest tanio, bo tanio zazwyczaj nie oznacza dobrze. Jest wielu chirurgów, którzy zajmują się plastyką nie mając o niej bladego pojęcia. Mało tego, zabiegi wykonują już nawet pediatrzy. Uważajcie, sprawdzajcie i nie dajcie się nabrać.
                      Jeżeli któraś z Was zastanawia się do którego chirurga pójść, z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Grzesiak za niezwykłą fachowość i 120% profesjonalizmu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Operacje plastyczne

                        No dajcie sobie spokój z tym powiększaniem biustu operacyjnie. Jest to obecnie jedna z bardziej bolesnych oraz ryzykownych operacji jaką możecie dokonać. Zobaczcie sobie w sieci zdjęcia z komplikacjami podczas operacji....
                        Jest wiele innych skuteczniejszych sposobów na powiekszenie biustu, które nie niosą ze soba ryzyka Jak ćwiczenia czy odpowiednie serum.
                        Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:16. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Operacje plastyczne

                          Jeżeli chcesz się podjąć operacji plastycznych to pamiętaj o wyborze sprawdzonej kliniki. Sama poddałam się zabiegowi korekty kącików ust w tej klinice.
                          Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:17. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Operacje plastyczne

                            Powiększanie ust to nie operacja plastyczna Ale jeśli chodzi o sam zabieg to ja robiłam w Estetica Clinic w Warszawie. Wszystko poszło ok, kilka dni usta trochę opuchnięte, ale to normalne. Później tylko efekt wow Nie ma się czego bać.
                            Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:17. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Operacje plastyczne

                              Oj, mi się marzy wiele zabiegów i operacji z działu medycyny estetycznej. Tylko takie zabiegi są mega drogie, no i nie powiem - też się boje, bo wiadomo, że to ingerencja w nasze ciało. Marzenia jedno, realia drugie.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Operacje plastyczne

                                Ja bym chciała poddać się profesjonalnemu zabiegowi powiększenia piersi i nadać im pełniejszych kształtów oraz jędrności. Zarówno jedno i drugie już straciły a ja nie chce żeby moje piersi wyglądały jak u starej babci, którą jeszcze nie jestem.
                                Last edited by gagatka; 07-07-2020, 11:16. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X