Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

    Donatka proszę Cie bardzo napisz czy byłaś w tej klinice. Zastanawiam się czy nie zapisać się tam na zabiegi na brzuch. Jak wrażenia po pierwszej wizycie?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

      Napisane przez myszunia11 Pokaż wiadomość
      Donatka proszę Cie bardzo napisz czy byłaś w tej klinice. Zastanawiam się czy nie zapisać się tam na zabiegi na brzuch. Jak wrażenia po pierwszej wizycie?
      pierwszą wizytę mialam za darmo. Byla promcja na konsultacje ale musiałabyś się zapytać czy coś takiego jeszcze u nich jest. Podejrzewam,że tka. Generalnie mam pozytywne wrażenia. Po pierwsze jest to dość profesjonalna klinika tak więc czysto nowocześnie. Mają tam spory zespól. Cenowo nie jest wbrew pozorom tak drogo bo jak porównałam sobie ceny w Gdańsku to przy pakietach jet taniej niż w eielu innych gabinetach Robie teraz endermologię na brzuch. Nie jest to przyjemne oj nie ale da sie wytrzymać.No za wiel nie mogę napisać bo jestem po 4 zabiegu a jeszcze mam mieśc 10 Jak skończę sto napiszę. Ponoć ma byc dobry efekt. No zobaczymy pocekamy

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

        Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
        pierwszą wizytę mialam za darmo. Byla promcja na konsultacje ale musiałabyś się zapytać czy coś takiego jeszcze u nich jest. Podejrzewam,że tka. Generalnie mam pozytywne wrażenia. Po pierwsze jest to dość profesjonalna klinika tak więc czysto nowocześnie. Mają tam spory zespól. Cenowo nie jest wbrew pozorom tak drogo bo jak porównałam sobie ceny w Gdańsku to przy pakietach jet taniej niż w eielu innych gabinetach Robie teraz endermologię na brzuch. Nie jest to przyjemne oj nie ale da sie wytrzymać.No za wiel nie mogę napisać bo jestem po 4 zabiegu a jeszcze mam mieśc 10 Jak skończę sto napiszę. Ponoć ma byc dobry efekt. No zobaczymy pocekamy
        Dziękuję za odpowiedzi. No ja jeszcze czytałam troche o kriolipolizie i się nad nią zastanawiała bo oglądałam sobie zdjęcia i nie są tkaie złe.Orientujesz się czy tam również mają coś takiego?

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

          Ćwiczyć,ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć i zmienić dietę bo dzięki temu możemy na stałe coś zmienić bo nawet jeżeli zrobimy sobie jakikolwiek zabieg a nie dostosujemy i całkowicie nie zmienimy diety tak pewnie efekt będzie krotko utrzymany ;/ zielone koktajle co drugi dzień sok z buraków plus ćwiczenia to moja metoda...ćwiczenia nie jakieś zwalające z nóg ale systematycznie.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

            Tylko to wchodzi w grę? A fitness? Nieskuteczny?

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

              Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
              Tylko to wchodzi w grę? A fitness? Nieskuteczny?
              Fitness jak najbardziej tak dużo ruchu sprzyja nam w poprawieniu wyglądu i ujędrnianiu naszego ciała wiele musimy przejść aby po ciąży ten brzuszek wrócił do dawnego wyglądu...ja jestem już 10 miesięcy po porodzie a brzuch niby płaski ale nadal przy dotykaniu miękki nie lubię tak więc ćwiczę brzuszki i trochę czasu upłynie kiedy te mięśnie się "zbiją ".

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                Ważne jeszcze jest żebyś miała silną wolę, ale także nie popełniaj takiego błędu, jak wiele osób w młodym wieku- nie będę nic jeść. To nic nie pomaga! Organizm wtedy dostaje sygnał, że nie będzie dostarczane jedzenie i sam zaczyna magazynować tłuszcz. A co idzie za tym? Jeszcze większa otyłość..

                Zobacz sobie tutaj;
                http://portalswiebodzin.pl/sposoby-n...sie-najlepiej/

                Na stronie jest opisanych sporo dobrych sposobów na ujędrnienie ciała.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                  Hej
                  Ja bardzo chciałabym wymodelować moją sylwetkę i pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Zastanawiam się nad skorzystaniem z jakiegoś profesjonalnego zabiegu. Znacie jakąś sprawdzoną metodę na odsysanie tłuszczu? Z góry dziękuję za pomoc!

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                    Ja schudłam, wróciłam do wagi sprzed ciąży, ale niestety problemem pozostała skóra na brzuchu. Nie było innej opcji, jak operacja plastyczna. Zdecydowałam się zabieg w klinice dr Anny Olender, jestem ogromnie zadowolona z efektów.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X