Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabiegi kosmetyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Zabiegi kosmetyczne

    Też się przyznam że korzystałam z takich zabiegów ostatnio, usuwałam przebarwienia z twarzy które zostały mi po ciąży i mogę powiedzieć że w Anlaya Day Spa robią to bardzo szybko, bezboleśnie i profesjonalnie.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Zabiegi kosmetyczne

      Same zabiegi kosmetyczne to trochę mało aby osiągnąć super efekt. Warto pomyśleć też o różnych zabiegach medycyny estetycznej. Jeśli szukacie specjalistów w tej branży to polecam Wam klinikę Dream Med w Łodzi xxxxxxxxxxx. Na pewno każdy znajdzie u nich coś dla siebie.
      Last edited by disne; 20-06-2020, 00:10. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: Zabiegi kosmetyczne

        To zależy, co robimy. Ja się wybieram wkrótce na mikrodermabrazję.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Zabiegi kosmetyczne

          Ja szczerze powiem, ze nie korzystam z upiększania jestem jeszcze na tyle młoda, że nie potrzebuje takich zabiegów ale to nie oznacza, że w przyszłości nie będę korzystać bo kto to wie ale jest wiele zabiegów na poprawę wyglądu naszej twarzy i jak tylko mamy na to pieniądze to jak najbardziej trzeba korzystać.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Zabiegi kosmetyczne

            Na przebarwienia nie pomogą Wam absolutnie żadne kosmetyki I wiem co tutaj piszę ponieważ od dawna walczylam ze sporym trądzikiem. Niestety ale miałam zły nawyk wyciskania pryszczy. Poza tym mam skłonność do powstawania przebarwień podczas opalania sie. I nie są to słodkie piegi ale paskudne plamy w okolicach ust, które przypominają wąsy...Ble.

            Najlepiej jest wybrać się na usuwanie przebarwień laserem, na co sama się zdecydowałam i jestem bardzo zadowolona ponieważ efekt był. Zerknijcie sobie tutaj;
            xxxxxxxx

            Na stronie jest opis zabiegu.
            Last edited by disne; 20-06-2020, 00:10. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Zabiegi kosmetyczne

              Też mi się wydaje, że to jedyne wyjście. Inaczej - maskowanie kosmetykami.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                jmalinowska, a korzystałaś z bioprądów? U mnie na przebarwienia na twarzy (przypadłość dziedziczna - niestety) bardzo pomogły. Powiedziałabym, że zniknęły w 90%, a to uważam za duży rezultat. Nie skończyło się to na jednym zabiegu, owszem, ale pierwszy zrobiłam u kosmetyczki, a następny już sama w domu. Znalazłam na xx taki mini kombajn kosmetyczny, którym mogę robić bioprądu i ultradźwięki. Cenowo opłaca mi się o wiele bardziej niż kolejne wizyty w salonie, a skuteczność jest taka sama.
                Last edited by disne; 20-06-2020, 00:08. Powód: link
                Twoje życie wygląda tak, jak Twoje decyzje i wybory!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Zabiegi kosmetyczne

                  Wszystko jest dla ludzi, byle stosować z umiarem. Polecam tą stronę, szybko wyszukasz interesujące cię kliniki medycyny estetycznej.xxxxx
                  Last edited by disne; 20-06-2020, 00:08. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Zabiegi kosmetyczne

                    Zabiegi kosmetyczne są najlepszym sposobem by zadbać o piękny i zdrowy wygląd. Szukając odpowiedniego salonu kosmetycznego natrafiłam na ofertę salonu Active Beauty: xxxxx . Naprawdę szeroki wachlarz usług. Już nie mogę się doczekać pierwszego zabiegu.
                    Last edited by disne; 20-06-2020, 00:09. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Zabiegi kosmetyczne

                      Jeśli chodzi o Poznań, to super opinie ma ten salon piękności xxxxxxxx Mają w ofercie sporo różnych zabiegów kosmetycznych
                      Last edited by disne; 20-06-2020, 00:09. Powód: link
                      Ale pewnego dnia chciałbym żyć, robiąc coś dobrego, a nie tylko unikać robienia tego, co złe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Zabiegi kosmetyczne

                        Ostatnio zastanawiałam sie nad laserowym zamykaniem naczynek.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Zabiegi kosmetyczne

                          ja jestem tylko za tymi nieinwazyjnymi
                          o przedszkolu, dzieciach i rodzicach
                          www.przedszkola-czas.pl

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Zabiegi kosmetyczne

                            Jakbyście potrzebowały namiarów na sprawdzony gabinet medycyny estetycznej na śląsku to śmiało polecam gabinet Jumed xxxxxxxx
                            Last edited by disne; 20-06-2020, 00:09. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Zabiegi kosmetyczne

                              Racja, nad zamykaniem naczynek nie ma co się zastanawiać. Polecić mogę gabinet dermatologii estetycznej Evaderm we Wrocławiu. Często zabieg wymaga powtórzenia dla najlepszych rezultatów, ale warto dla pozbycia się tego raczej uciążliwego problemu.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                                Dzięki wielkie za wszystkie porady Na pewno z nich skorzystam
                                Jak bardzo z upływem lat stajemy się wolni. W wieku 20 lat jesteśmy tym, co uczyniło z nas wykształcenie, ale już około 40-tu tym, co powstało w wynku własnych wyborów, jeżeli takich dokonaliśmy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X