Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Moim zdaniem najważniejsze będzie to, żebyś nauczyła się żyć zdrowo każdego dnia, żeby to nie było tylko chwilowe dbanie o swój wygląd, ale żeby po prostu to się stało Twoim stylem życia. Może na początek wybierz długie spacery, pływanie, czy jakieś lekkie ćwiczenia w domu, bardzo fajnie w utrzymaniu takiego trybu pomagają tego typu gadżety xxx , dokładniej zajrzyj sobie w opaski Fitbit Alta , niesamowicie potrafi taki drobiazg zmotywować, przypominając Ci o Twojej aktywności fizycznej w ciągu dnia.
    Last edited by disne; 17-08-2020, 19:13. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jak o siebie zadbać?

      Odnoszę wrażenie, że Polacy mają problem z regularnymi badanami. Boją się je wykonywać.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jak o siebie zadbać?

        Moim zdaniem bardzo ważna jest odpowiednia suszarka do włosów. To wbrew pozorom naprawdę bardzo istotne... Całkiem fajny poradnik jest tutaj xxx Warto trochę o tym poczytać
        Last edited by disne; 17-08-2020, 19:14. Powód: link
        Żyj niezauważony

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jak o siebie zadbać?

          Dbanie o siebie to proces ciągły i kosztowny.
          Sama wydaje na siebie około 200 zł miesięcznie. Mam tutaj na myśli kosmetyki, zabiegi kosmetyczne itd.
          Zbliżam się do 30stki ale nie widać u mnie jeszcze oznak starości. I nie zawsze należy stosować botoks. W wygładzaniu zmarszczek bardzo dobre efekty przynosi np plexr -> xxx
          Last edited by disne; 17-08-2020, 19:14. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jak o siebie zadbać?

            ja posluchalam porad poloznych i od poczatku postanowilam "wykorzystywac" najblizsze otoczenie do pomocy. Poki mieszkalismy z rodzicami moimi na etapie kupowania wlasnego mieszkania, mialam czas dla siebie, dla dziecka i na wszystko. Od 7 tygodnia po porodzie chodzilam na fitness, jezdzilam na rowerze, troche biegalam. Zawsze dbalam o to zeby wygladac dobrze i swiezo. Teraz mieszkamy daleko od rodziny i nie mamy nikogo do pomocy, ale mimo to kiedy maz jest w domu wychodze do klubu fitness, na zakupy, na bieganie itp itd.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jak o siebie zadbać?

              Uwielbiam te niby nie-reklamy w postach...ale to tak na marginesie.
              Ja od początku musiałam radzić sobie sama i przyznaje, że na początku się zapuściłam, zwyczajnie mi się nie chciało, byłam zmęczona. Aż w końcu nadszedł dzień, kiedy powiedziałam dość. Od tej pory nie wychodzę bez uczesania i makijażu. Dbam o paznokcie, nie zapominam o depilacji i nie chodzę w przydużym dresie, choć czasami mi się zdarzy

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jak o siebie zadbać?

                W takich sytuacjach najbardziej działa odchudzanie pod czujnym okiem psychodietetyka. Sama kilka razy próbowałam schudnąć sporo kilogramów na własną rękę i zawsze kończyło się to niczym. Warto konsultować swoje diety ze specjalistami z xxx bo oni profesjonalnie podchodzą do tematu od każdej strony.
                Last edited by disne; 17-08-2020, 19:14. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  wszystkie te porady dietetykow, psychologow i firm dietetycznych z natur w nazwie to tylko zwykle dzialanie psychologiczne wlasnie. Zdzieraja kase za cos co mozna zrobic samemu za darmo, bo ludzie jak placa to dopiero potrafia sie dyscyplinowac. Moja znajoma wydala gruba kase na takie porady. Schudła w 4 miesiace 30 kg. Ja to samo zrobilam kilka lat temu sama w trzy miesiace ograniczajac jedzenie i cwiczac jak szalona. Jaka jest miedzy nami roznica? Ja kilka lat po swoim wyczynie zaszlam w ciaze, przytylam 14 kg, ktore szybko zrzucilam, pozniej znowu nabralam i dzis mam juz prawie wage sprzed ciazy dzieki wlasnej pracy, a ona? Po kilku tygodniach od zakonczenia porad znowu wyciaga stare, coraz wieksze ubrania...

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jak o siebie zadbać?

                    Bo teraz jest taka moda, jeśli dieta to ta ułożona specjalnie dla nas przez dietetyka. Jeśli ćwiczenia to tylko trening personalny pod okien osobistego trenera. Jeśli ktoś ma na to kasę to czemu nie, mnie by było szkoda. Wszystko to można osiągnąć samemu, wystarczy trochę silnej woli i samodyscypliny.

                    Skomentuj


                      Odp: Jak o siebie zadbać?

                      Czasem nawet najlepsze kosmetyki nie pomogą w utrzymniu skóry* w dobrej kondycji. Stosuje tylko kosmetyki apteczne z wyższej półki cenowej. Stosuje je regularnie, a także regularnie wykonuje peeling skóry i nakładam maseczki oczyszczające, ale moja skóra* nadal bywa bardzo zaniczyszczona. Mam skórę mieszaną, która momentami bywa nawet skórą tłustą, mam też bardzo rozszerzone pory skóry, które często są zapchane. Czasem też tworzą się na mojej skórze stany zapalne, które są nie tylko bardzo bolesne, ale także pozostawiają na skórze brzydkie przebarwienia. Z tego względu regularnie chodzę na zabiegi oszczyszczające skórę twarzy, a dokładniej na peeling kawitacyjny z oferty xxx . Jest to świetny i bezbolesny zabieg, który genialnie oczyszcza skórę twarzy i od razu po wykonaniu zabiegu widać różnicę. Po regularnym stosowaniu zauważyłam też, że pory mojej twarzy są mniejsze, skóra ma wyrównany koloryt. Zabiegi w klinice nie należą do bardzo drogich, a obecnie można uzyskać aż 30% rabatu, więc warto chociaż spróbować
                      Last edited by disne; 17-08-2020, 19:14. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak o siebie zadbać?

                        Dbanie o siebie to słuchanie swojego ciała i dawanie mu tego co najlepsze i nie chodzi mi tutaj o cenę. Myślę tu raczej o jak najbardziej naturalnych kosmetykach, a że teraz świat jest mały to możemy mieć to co najlepsze z różnych zakątków świata. Najlepsze dary natury znajdziecie w sklepie xxxkosmetyki naturalne z najlepszych składników. Produkty z oleju kokosowego, czy olejków marokańskich potrafią dopieścić każdą skórę.
                        Last edited by disne; 17-08-2020, 19:12. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Jak o siebie zadbać?

                          Znalazłam sposób na swoje lenistwo i bark motywacji do dbania o siebie. Po prostu raz na jakiś czas oddaje się w ręce profesjonalistów z salonu w Krakowie xxx gdzie kosmetyczki dbają o mnie za mnie :P wczoraj np miałam wykonywany botox - pomyślałybyście że to tylko dla starszych Pań, nic bardziej mylnego. Lekarz zaaplikował mi małe dawki więc zmiany są teoretycznie minimalne, a w praktyce wyglądam promiennie i zdrowo
                          Last edited by disne; 17-08-2020, 19:13. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            Ja ostatnio kupiłam genialną maseczkę do twarzy, robię też peelingi, ćwiczę itd. Ogólnie staram się wrócić do formy bo jest tragicznie. Ostatnio trafiłam na xxx i nie wiem czy się tam nie wybiorę na kilka dni do SPA. Przyda mi się kilka zabiegów.
                            Last edited by disne; 17-08-2020, 19:13. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              Ja w wolnych chwilach uczę się jak zrobić dobry makijaż. Tu na tej stronie xxx znalazłam świetne wskazówki Nawet nie wiedziałam wcześniej ile błędów popełniałam wykonując codzienny make up.
                              Last edited by disne; 17-08-2020, 19:13. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jak o siebie zadbać?

                                Po ciąży niektórym kobietom ciężko wrócić do formy ale na wszystko trzeba czasu i dobrych chęci i na pewno uzyskamy wyczekiwane efekty nie należy zakładać z góry, ze nam się to nie uda tylko dążyć do poprawy formy ćwicząc i zmieniając dietę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X