Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

piekne paznokcie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: piekne paznokcie?!

    Jeśli chodzi o paznokcie to 2 miesiące temu ściągnęłam hybrydę i byłam załamana stanem moich paznokci !! Próbowałam wszelkich odżywek i olejków i nic. Dopiero ta odżywka http://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/odzywki-do-paznokci.html sprawiła, że paznokcie stały się dużo bardziej twarde i ładniejsze.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: piekne paznokcie?!

      Moje paznokcie po ostatniej hybrydzie też były w opłakanym stanie, ale to była wina sposobu, w jaki je zdjęłam. Też ratuję się odżywką Golden Rose, taką czarną.

      Skomentuj


        Odp: piekne paznokcie?!

        To może najpierw sprawdźcie lepsze lakiery hybrydowe - nie będziecie musiały się potem ratować odżywkami. Tu dziewczyny często polecają makear, ja też, bo sama skorzystałam z tych rad, one tak nie osłabiają paznokci

        Skomentuj


          Odp: piekne paznokcie?!

          Moje paznokcie po zdjęciu hybrydy tez nie są w najlepszym stanie ale nie ma też tragedii...zawsze wtedy przez pewnie czas stosuję odżywkę Sally Hansen i ładnie odbudowuje się płytka po tym zabiegu po tygodniu mogę znów założyć hybrydy a paznokcie wyglądają super

          Skomentuj


            Odp: piekne paznokcie?!

            Ja też uwielbiam hybrydy, szczególnie w kolorze burgundu lub beżu. Osobiście nie przepadam za tipsami, ale to już jak kto lubi ostatnio skończyłam kurs stylizacji paznokci xxxx i wiele się dowiedziałam na temat rozmaitych technik zdobienia. Polecam każdej mamie, która lubi stylizację, albo na przykład chciałaby rozkręcić coś swojego
            Last edited by disne; 09-07-2020, 20:27. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: piekne paznokcie?!

              Wcieranie ciepłej oliwy z oliwek pomaga

              Skomentuj


                Odp: piekne paznokcie?!

                Moje paznokcie raczej już piękne nie będą.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: piekne paznokcie?!

                  Dlaczego? Da się zregenerować paznokcie. Tylko to wymaga czasu.

                  Skomentuj


                    Odp: piekne paznokcie?!

                    Ja polecam to serum do paznokci xxx. Bardzo fajna marka, która sprzedaje swoje kosmetyki już w ponad 20 krajach na całym świecie, a ceny też nie są wygórowane, jak za jakość, którą otrzymujemy w zamian. Mi po tym serum (a mam konkretnie wariant z jojobą) bardzo poprawiły się paznokcie. Nie są już takie łamliwe i kruche, a muszę powiedzieć, że miałam z nimi prawdziwy dramat po roku ciągłęgo robienia żeli i hybryd :/.
                    Last edited by disne; 09-07-2020, 20:28. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: piekne paznokcie?!

                      Daj sobie trochę czasu, żeby paznokcie się zregenerowały. Potem zacznij używać tych bezpieczniejszych lakierów, które np nie zawierają formaldehydu np. z Makear. I zainwestuj też w dobry aceton. Bo paznokcie się właśnie najbardziej niszczą przy nieumiejętnym zdejmowaniu hybryd

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: piekne paznokcie?!

                        Kąpiel w ciepłej oliwie świetnie robi na paznokcie. A jeśli jest duży problem to warto sprawdzić swoją dietę, paznokcie mówią nam dużo o naszym stanie zdrowia.

                        Skomentuj


                          Odp: piekne paznokcie?!

                          dieta to podstawa. Kosmetyki mogą jedynie wspomóc utrzymanie ładnych paznokci Zauważyłam sama po sobie, że jak jem więcej owoców, warzyw i nasion to mam ładniejsze włosy i paznokcie

                          Skomentuj


                            Odp: piekne paznokcie?!

                            Ja swoje paznokcie odżywka Unglax odratowałam - spróbuj, moze i Tobie to pomoże! Szukać jej musisz w aptekach.

                            Skomentuj


                              Odp: piekne paznokcie?!

                              też bym poszła na jakieś szkolenie z robienia hybryd sobie zrobić to żaden problem, ale jak już się umie to robić profesjonalnie to zawsze można sobie dorobić

                              Skomentuj


                                Odp: piekne paznokcie?!

                                Mi pomogła odżywka Eveline 8w1. Ale trzeba ją stosować tak jak jest na opakowaniu napisane.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X