Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skuteczne środki na trądzik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Skuteczne środki na trądzik

    Mi w okresie dojrzewania pomogła miętowa pasta do zębów. Super wypala pryszcze.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Skuteczne środki na trądzik

      Mi w okresie dojrzewania pomagały głównie domowe sposoby takie jak miód- kiedy pojawił się jeden wyprysk natomiast kiedy było ich więcej białko jaja mieszałam z miodem i nakładałam na twarz na około 30 minut - zawsze przynosiło wyczekiwane efekty polecam spróbować no i oczywiście zrezygnować z czekolady bo dieta tez ma wpływ na wygląd naszej twarzy.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Skuteczne środki na trądzik

        Mi pomagał w walce z trądzikiem krem Effaclar http://kobieta.wp.pl/wyeliminuj-trad...7346118231169a . Do dzisiaj go stosuje bo jak raz spróbowałam go odstawić to na nowo zaczęłam sie błyszczeć i syfki wracały

        Skomentuj


          #49
          Odp: Skuteczne środki na trądzik

          Już się kilka razy ten produkt pojawiał w tym temacie, więc zakładam, że powinien wam pomóc. Chodzi o aplikator na wypryski HB, który daje naprawdę bardzo dużą różnicę. U nas akurat na zakładane efekty trzeba się było mocno naczekać, ale jak już przyszły, to cera zrobiła się idealna. Nie ma na niej żadnych śladów po trądziku.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Skuteczne środki na trądzik

            Najlepiej byłoby chyba pójść do dermatologa

            Skomentuj


              #51
              Odp: Skuteczne środki na trądzik

              Własnie takie miejscowe aplikatory nie są dobre. Wprawdzie delikatnie wysuszają pojedyncze krostki ale w moim przypadku nie było az tak cudownego działania abym miała polecać je kolezankom.

              U kazdego jest inny rodzaj trądziku. Myślę,że warto byłoby dobrac odpowiednią metode leczenie pod siebie. Zerknijcie sobie tutaj
              http://beztradziku.pl/

              Na stronie jest sporo informacji jak go leczyć.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Skuteczne środki na trądzik

                Bez recepty to skinoren chyba najlepszy, ale wiadomo zawsze najlepiej isc do dobrego dermatologa. *Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Skuteczne środki na trądzik

                  Napisane przez Patris38 Pokaż wiadomość
                  Najlepiej byłoby chyba pójść do dermatologa
                  Zdecydowanie się zgadzam. Mnie zaproponował zrobienie autoszczepionki i dopiero ona pomogła.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Skuteczne środki na trądzik

                    Przede wszystkim należy zadbać o stan jelit. Dermatolodzy lecza wyłącznie skutek a nie przyczynę - a szkoda.... Warto pomyśleć również o naturalnych metodach jakie możemy zastosować przy zmianach trądzikowych. Nieoceniony jest neem - miodla indyjska. Aplikowany w formie olejku.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Skuteczne środki na trądzik

                      Lepiej od razu udać się do specjalisty i rozpocząć profesjonalne leczenie. Dzięki tej stronie, szybko wyszukasz interesujących cię lekarzy http://www.mapkowo.pl/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Skuteczne środki na trądzik

                        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                        Mi w okresie dojrzewania pomagały głównie domowe sposoby takie jak miód- kiedy pojawił się jeden wyprysk natomiast kiedy było ich więcej białko jaja mieszałam z miodem i nakładałam na twarz na około 30 minut - zawsze przynosiło wyczekiwane efekty polecam spróbować no i oczywiście zrezygnować z czekolady bo dieta tez ma wpływ na wygląd naszej twarzy.
                        To niestety prawda. Okres dojrzewania mam już dawno za sobą, a do tej pory jak zjem czekoladę, albo coś z czekoladą to na drugi dzień mam cerę jak nastolatka - pryszczyk na pryszczyku!
                        lashon.pl

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Skuteczne środki na trądzik

                          Szkoda że wcześniej nie znałam tego sposobu z miodem, mnie mama leczyła drożdżami z mlekiem niestety. Na szczęście kilka dni temu natknęłam się na blog z ciekawymi artykułami http://bloganny.pl/artykuly/tradzik-zaskornikowy/ Poznałam kilka ciekawych informacji na temat trądziku, ale przede wszystkim zdecydowałam się na wizytę u dermatologa. Jednak wprawne oko specjalisty rozpozna mój problem, i jeśli będzie to konieczne przepisze odpowiednie leki.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Skuteczne środki na trądzik

                            Witam, ja tez w okresie dojrzewania mialam problem z cera, zreszta do dzis czasem cos mi wyskoczy. Ostatnio na jakims forum znalazlam takie opinie http://suplobit.pl/forum/nonacne o tym leku. Moze mieliscie juz z nim stycznosc? Co o nim myslicie?

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Skuteczne środki na trądzik

                              Nie każdy wie, że na trądzik świetnie działa rumianek. Tutaj http://greenwitch.pl/rumianek2/ jest ciekawy artykuł na ten temat. Ma on również wiele innych zastosowań, z którymi warto się zapoznać. Jest on niedrogi, ale bardzo skuteczny.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Skuteczne środki na trądzik

                                A co na wielkie gule, które atakują z nienacka? Mam dziś od rana taką na nosie i pod płatkiem ucha. I chce mi się płakać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X