Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: odchudzanie

    Wierzę w ruch i racjonalne odżywianie się.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: odchudzanie

      Tutaj tylko zmiana diety na zdrową i racjonalna pomoże najbardziej a ćwiczenia ujędrnia ciało więc w tym kierunku szukałabym pomocy gdybym musiała zgubić kilogramy czasami motywujące jest wybranie się na siłownie i opłacenie indywidualnego trenera który pokieruje nas od samego początku.

      Skomentuj


        Odp: odchudzanie

        Myślę, że najlepszym sposobem na odchudzanie jest zdrowe jedzenie i regularne ćwiczenie np na rowerku. Jeżeli masz miejsce w domu kup sobie jakiś rowerek np tutajxxx i zacznij regularnie na nim jeździć np po godzinie dziennie.
        Last edited by disne; 09-07-2020, 20:45. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: odchudzanie

          przede wszystkim dieta + ćwiczenia, nie koniecznie siłowe, na zrzucenie zbędnych kilogramów faktycznie najlepsze jest regularne bieganie, trzeba się tylko do tego odpowiednio zmotywować, wiadomo że na początku się nie chce, ale jak już się wejdzie w ten rytm treningu to później trudno przestać
          xxxx
          Last edited by disne; 09-07-2020, 20:46. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: odchudzanie

            Z tym regularnym bieganiem to bym aż tak nie szarżowała. Wiadomo ze im wieksza waga tym większe obciążenie na stawy. Szczególnie te nie wybiegane. Ja bym.jednak obstawiala jakies ćwiczenia pod okiem trenera, który będzie wiedział co jest dla danego organizmu najlepsze. No i dieta obowiazkowo

            Skomentuj


              Odp: odchudzanie

              Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
              Z tym regularnym bieganiem to bym aż tak nie szarżowała. Wiadomo ze im wieksza waga tym większe obciążenie na stawy. Szczególnie te nie wybiegane. Ja bym.jednak obstawiala jakies ćwiczenia pod okiem trenera, który będzie wiedział co jest dla danego organizmu najlepsze. No i dieta obowiazkowo
              E tam.... Zakwasy nie są takie niezdrowe dla organizmu. Wiadomo, że jest to bardzo nieprzyjemne,ale nie jest w żadnym stopniu niebezpieczne. Jesli coś takiego u nas wystepuje to powinniśmy po prostu ograniczyć nasze treningi.
              Na tej stronie znajduje się opis leczenia zakwasów;
              xxx

              Polecam sobie poczytać.
              Last edited by disne; 09-07-2020, 20:46. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: odchudzanie

                Do odchudzania potrzeba naprawdę bardzo dużo silnej woli... Coś o tym wiem A tak swoją drogą, to bardzo w tym pomagają różne suplementy jak np. taki xolej-lniany/"]olej lnianyxx.
                Last edited by disne; 09-07-2020, 20:46. Powód: link
                Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni twego życia. Wracaj do nich, ilekroć w twoim życiu wszystko zaczyna się walić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: odchudzanie

                  A niby w jaki sposób działa olej lniany? Ja nie słyszałam, żeby pomagał na schudnięcie.

                  Skomentuj


                    Odp: odchudzanie

                    No cóż, odchudzanie będzie skuteczne wtedy, gdy bilans energetyczny bedzie ujemny tzn, kiedy ogranicznymi jedzenie. Ale trzeba jest wartosciowo, czesto i małymi porcjami. A do tego troche ruchu aby spalić zalegający tłuszcz - przy diecie to nawet 30 min spaceru będzie dobre

                    Skomentuj


                      Odp: odchudzanie

                      Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                      A niby w jaki sposób działa olej lniany? Ja nie słyszałam, żeby pomagał na schudnięcie.
                      Wśród moich znajomych również nikt tegonie stosował.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: odchudzanie

                        Spróbuj ćwiczeń na vacu i aqua-aerobiku. To naprawdę działa

                        Skomentuj


                          Odp: odchudzanie

                          [QUOTE=kazimka;419947]A co jeśli ćwiczenia nic nie dają? Co zrobić? Czy może któraś z Was stosowała to- xxxx

                          ćwiczenia zawsze coś dają,albo są żle dobrane, dodatkowo trzeba podkręcić metabolizm dobrymi suplementami, i nie zapominać o codziennym piciu wody około 4 litrów
                          Last edited by disne; 09-07-2020, 20:44. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: odchudzanie

                            Dużo ćwiczyłam chodziłam na specjalne zajęcia sportowe dla mam bieganie z wózkami i takie tam.. to na prawdę dużo daje

                            Skomentuj


                              Odp: odchudzanie

                              Jak odchudzanie to tylko z dietetykiem i trenerem personalnym.

                              Skomentuj


                                Odp: odchudzanie

                                Ja całą ciąże starałam się mimo wszystko troche ruszać, oczywiście w granicach rozsądku, dużo spacerów, czasami jakieś proste ćwiczenia. Po porodzie dodatkowe kilogramy zrzucałam tylko i wyłącznie przez ruch i zdrową diete i powoli do przodu jakoś poszło nie jestem zwolenniczka diet w tabletkach czy dzieki jakimś innym specyfikom bo to sa tylko chwilowe rozwiązania.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X