Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problem z blizną

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    problem z blizną

    syn ma bliznę na czole po bliskim spotkaniu z balustradą - niby nie jest ona wielka ale wiadomo jak to jest często się z niego śmieją z tego powodu - znacie jakieś sprawdzone środki - żadna operacja nie wchodzi w grę
  •    
       

    #2
    Odp: problem z blizną

    A może plastry ? Moja siostra stosowała na blizny jak jej synowi po rozcięciu została spora blizna. Z tego co wiem to się zmniejszyła, mogę zapytać jak chcesz jak się nazywały może akurat pomoże?

    Skomentuj


      #3
      Odp: problem z blizną

      Napisane przez madamo Pokaż wiadomość
      A może plastry ? Moja siostra stosowała na blizny jak jej synowi po rozcięciu została spora blizna. Z tego co wiem to się zmniejszyła, mogę zapytać jak chcesz jak się nazywały może akurat pomoże?
      Jestem tego samego zdania. Takie plastry zdecydowanie pomogą. Choć oczywiście blizny do końca nie usuną.

      Skomentuj


        #4
        Odp: problem z blizną

        A próbowałaś jakichś maści? Jest np. Cepan - na bazie cebuli, więc strasznie śmierdzi, czy chociażby Bliznasil - sylikonowy, więc zapach już neutralny. Ja stosuję na bliznę po cesarskim cięciu i jak na razie, małe bo małe, ale efekty widać. Blizna się nieco rozjaśniła. Swoją drogą brat stosował Cepan na bliznę po złamaniu ręki. Blizna wprawdzie nie zniknęła (no i niestety nie zniknie), ale jest prawie niewidoczna

        Skomentuj


          #5
          Odp: problem z blizną

          Napisane przez madamo Pokaż wiadomość
          A może plastry ? Moja siostra stosowała na blizny jak jej synowi po rozcięciu została spora blizna. Z tego co wiem to się zmniejszyła, mogę zapytać jak chcesz jak się nazywały może akurat pomoże?
          Plastry mówisz - to brzmi ciekawie - popytaj proszę - mam jednak nadzieję, że nie są to jakieś grube brzydkie plastry bo nie przekonam syna żeby to nakleić

          Skomentuj


            #6
            Odp: problem z blizną

            Piszecie o plastrach, tych jeszcze nie próbowałam, ale jakiś czas temu moja koleżanka dała mi dla dziecka na blizne żel sutricon powiedziała że jej małej po mógł więc żebym i ja spróbowała. Moja córcia miała troche blizn takich na kolanach jak to po wakacjach. Smarowałam jakiś czas i o dziwo teraz ani śladu. Przyznam sie że teraz sama stosuje go na sobie:-)

            Skomentuj


              #7
              Odp: problem z blizną

              Kiedyś na bliznę po skaleczenie - brzydka pamiątka na przedramieniu - stosowałam maść Cepan poleciła mi go Pani farmaceutka i powiem szczerze, że blizna troszkę stała się mniej widoczna ale niestety nie zniknęła więc zaciekawiły mnie te plastry i muszę wypróbować podpytam Panią z apteki i na pewno coś wybierzemy.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: problem z blizną

                Mam podobne doświadczenia z Cepanem. Nie wiem, może trochę brakowało mi regularności w stosowaniu tej maści. W każdym razie blizna jest widoczna.
                Tutaj znalazłam parę fajnych wskazówek na temat blizn: http://amantis.pl/blizna-na-twarzy-5...akrycie-blizn/ . Wrzucam, może komuś jeszcze się przyda, bo taka widoczna blizna na twarzy to faktycznie nic fajnego.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: problem z blizną

                  Tak ja też kiedyś używałam na bliznę tą maść Cepan- pamiętam że bardzo mi przeszkadzał jej zapach ale pamiętam że mi pomogła albo przynajmniej tak mi się wydawało

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: problem z blizną

                    Dzięki wielkie za interesujące porady. Z całą pewnością przydadzą mi się one
                    Sometimes what would make us happy the most also scares us the most. Sometimes being happy meant being brave.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: problem z blizną

                      Też się borykam z blizną po wypadku, niestety puki się dobrze nie zagoi nie wiele można zrobić, jednak są takie plastry silikonowe, które działają obkurczająco i blizna się nie rozchodzi, tutaj można o tym poczytać http://wszystkoobliznach.pl , według mnie jest to dobry sposób, jest też tak zwany tatuaż medyczny, który wyrównuje kolor blizn.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: problem z blizną

                        WEdług mnie ciekawym sposobme jest zamiana blizny na tatuaż Zerknij na ofertę https://www.skytattoo.net/studio-sal...uazu-stargard/ - tutaj robią świetne tatuaże, które mogą zamienić twoją bliznę w zaletę i ozdobę

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: problem z blizną

                          Ja też uważam, ze tatuaż to świetny pomysł. Nie dość, że zakryje blizne to jeszcze bedziesz mieć na ciele fajną ,,ozdobę" wiadomo, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego studia z doświadczonym personelem. Ze swojej strony polecam warszawskie jah love tattoo na Wilczej https://www.facebook.com/studio.tatu...attoo/?fref=ts . Klasa sama w sobie, super warunki i rewelacyjni ludzie. Warto przejrzeć sobie fotki na ich fp.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: problem z blizną

                            Jeśli żadne kremy na blizny nie pomagają to może warto pójść do kosmetyczki na laser? Zwykle te zabiegi są pomocne.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: problem z blizną

                              Ale czy laser usunie bliznę?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X