Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

    zawsze możesz po odprawie bagażu podręcznego kupić jakąś butelkę wody dla dziecka,na pewno bedzie jakiś sklepik bądź bufet,a wtedy to już nie ma znaczenia ile ze sobą zabierzesz(jak kupisz) litrów
    Druga opcja jest taka,że w samolocie możesz kupić za pare euro jakąs wodę,bądź napój, hostessy zawsze chodzą ..więc tragedii wielkiej nie ma

    Z tego co mi jest wiadomo,ale to może zależeć od liń lotniczych 240ml wody możesz wziąść dla dziecka,bo np. perfumy tylko 50ml,więc jeśłi chodzi o płyny to zależy co dokładnie..
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

      W pierwszej kolejności, to należy zajrzeć tutaj http://odzyskajdzien.pl/4732-10-spos...as-na-lotnisku . Jest tam ciekawy artykuł, który pokazuje w jaki sposób można zaoszczędzić sporo czasu na lotnisku. Warto się z nim zapoznać. #odzyskajdzien

      Skomentuj


        #63
        Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

        Z własnego doświadczenia napiszę: warto dokłądnie zaplanować podróż NA lotnisko. Osobiście już zawsze wybiorę tego typu połączenie, a ne będę jechała samochodem, gdyż infrastruktura na lotnisku bywa straszna i łatwo się zamotać.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

          A ja napisze o tym aby mieć saszetkę na paszport lub ewentualne na dowód gdzie szybko i poręcznie można wyjąć w razie potrzeby..kiedy za którymś razem zawsze gubiłam ważne dokumenty w torebce postanowiłam zakupić organizer do dokumentów i wtedy zawsze szybko i sprawnie bez zbędnego stresu przebiegały odprawy i kontrole.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

            Bardzo fajne i cenne te wasze porady lotniskowe. My pierwszy raz lecieliśmy samolotem jak synek miał 10 miesięcy i wszystko było dobrze.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

              A na lotnisko jak się zawsze wybieracie? Moim zdaniem najlepszy jest własny samochód. Jest to wygodne i wbrew pozorom niedrogie rozwiązanie. Zajrzyjcie sobie koniecznie tutaj http://parkinglotniskowy.poznan.pl/ . Taki parking z udogodnieniami powinien być przy każdym lotnisku. Niestety tylko niektóre miasta mają to szczęście.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

                Miałam ostatnio przykrą sytuacje związaną z opóźnieniem lotu. Wiadomo jak to młoda mama z małym maluszkiem, który ciągle płacze bo ząbkuje opóźnienie lotu to koszmar. W każdym razie spóźniliśmy się na ważną wizytę którą mieliśmy umówioną kilka tygodni wcześniej. Czy mogę starać się o odszkodowanie za opóźniony lot? Myślicie że tu pomogą http://airlex.eu/odszkodowanie-za-opozniony-lot/ ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

                  Napisane przez majeczka88 Pokaż wiadomość
                  Czy mogę starać się o odszkodowanie za opóźniony lot? Myślicie że tu pomogą [url]http://airlex.eu/odszkodowanie-za-opozniourl] ?
                  Nie, oni nie pomogą, bo to firma krzak, a ty dla niej pracujesz. Niepolecana, sa lepsze firmy tego typu, jak opoznionysamolot.pl, aihelp czy aicashback

                  To jest nieprzydatny spam

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

                    Warto pamietac o bagazu podrecznym - mozna go zabrac na poklad, ale torba musi miec okreslone wymiary - tego trzeba przestrzegac. Jesli sie sporo lata, to warto zainwestowac w taka torbe podreczna - spojrzcie jakie sa np do wyboru: http://www.meridian.pl/torby-podrozn...eczny,c40.html Warto brac na kolkach i z raczka teleskopowa - zawsze to wygoda.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

                      Najlepiej to byłoby w waszym przypadku wynająć sobie czarter lotniczy. Moglibyście całą rodziną komfortowo pokonać ten lot

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

                        To o czym również warto pomyśleć przy podróży samolotem, to gdzie zostawić swój samochód na czas wyjazdu. Mogę polecić xxx tani parking Balice gdzie samochód będzie w pełni bezpieczny przez cały wyjazd. Do tego oferowany jest również bezpłatny i szybki transfer na lotnisko, dzięki czemu nie musicie się już tym przejmować.Teren jest chroniony i monitorowany, więc samochód odbierzecie dokładnie w takim stanie jak go zostawicie.
                        Last edited by disne; 03-07-2020, 14:20. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

                          Od jakiego wieku można zabierać dziecko do samolotu, czy jest jakiś limit wiekowy?

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

                            My tez wybieramy się z maluszkiem na wakacje za granicę pierwszy raz. Podobno łatwiej z takim maleństwem niż z dzieckiem większym, bo się szybko nudzi

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

                              Warto wcześniej wybrać dla siebie odpowiednią torbę. chociaż wydaje się to mało przydatne, ale gdy wam cofnął waszą właśnie za to że jest za duża może być kłopot. Dlatego zajrzyjcie na stronę xx blankafashion.pl/blog/jaka-powinna-byc-torba-podrozna gdzie można będzie znaleźć wiele ciekawych propozycji w tym temacie.
                              Last edited by disne; 03-07-2020, 14:21. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

                                Jeśli tez chodzi o dzieciaczki, już takie trochę starsze polecam walizki TRUNKI. Świetnie sprawdzają się na lotnisku. Dziecko nie tylko możne spakować do niej ulubione zabawki, ale i ciągnąć ja na "smyczce" a jak się zmęczy, może na niej usiąść i rodzic może ciągnąć walizkę. Co najważniejsze te posiadają dokładnie wymiary bagażu podręcznego, więc bez problemu można ja zabrać ze sobą na pokład samolotu i schować do schowka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X