Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ********* Crazy Mums*********

    Hej,

    famili, ja mialam tak ze przed owu mialam 36,3-4 a podczas ok 36,7, wszystko zalezy tez od termometru , ja mialam jeden rteciowy ktorym zawsze mierzyłam, a teraz od lat sie nie mierzylam bo nie mam kiedy.

    u nas wiatry , deszcze, kolo rodzinnej wsi moich dziadkow traby przeszly szal w tampkach

    powoli jak brzuszek bedzie rosl to bedzie sie oswajal,

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ********* Crazy Mums*********

      hej kochane
      co tam u Was słychac?coś mało piszecie?



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Odp: ********* Crazy Mums*********

        Hej dziewczyny trochę tu pusto piszcie więcej bo znowu wątek umiera

        kurcze u nas brzydka pogoda chłodno nieraz słonecznie ale zimno. cypu duży basen dostał 2 tyg temu i stoi nie wypróbowany do tego nowe kółko i piłki do wody

        młody jutro ma urodziny wczoraj już dostał prezent od nas gre spadające orzeszki i 2książki -skromnie w tym roku ale w lipcu już tyle prezentów dostał od babci że szok. ur mu w tym roku nie robię jakoś nie chce mi się wszystkich oglądać ha ha

        my za godzinę jedziemy z chrzestną młodego na salę zabaw, do mc donalda i młody sobie sam prezent wybierze już widzę ten szał ha ha

        A co do starań to już nie mam siły za parę dni mam @ dostać i po mimo staran i trafienia w czasie znowu pewnie nic z tego





        Skomentuj


          Odp: ********* Crazy Mums*********

          cześć

          U nas nic ciekawego, moi panowie na weekend pojechali na wieś, więc miałam chatkę dla siebie posprzątałam ją od góry do dołu, nawet dywany poprałam, a dzisiaj tak mnie ręce bolą, że ich do góry podnieść nie mogę. Hehe jakbym na siłowni cały dzień spędziła... matko i córko co za wstyd

          pieczulka dzięki za wyjaśnienie. Sama nie wiem co u mnie z tą temperaturą, przed owulacją miałam poniżej 36,6, zaraz po 36,6 i tak oscyluje między 36,6 - 36,7, wczoraj miałam 37,2 ,ale wstałam później i zapomniałam budzik na 7 nastawić więc ten pomiar miarodajny nie jest. Ale po jednym cyklu to ciężko coś w ogóle stwierdzić.

          Kruszyna kiedy ma się @ pojawić u Ciebie? Ja też czekam i co raz bardziej się denerwuję i dopatruje objawów. U mnie ma się pojawić 28 lipca (oby nie przyszła), chociaż też czuję, że nic z tego nie będzie. Chyba moja głowa za bardzo chce, bo odkąd urodziłam Julka przed okresem nie bolały mnie piersi, a teraz czuję, że są obolałe. Poza tym innych objawów nie mam. Więc albo się udało (choć ciężko mi uwierzyć), albo mój mózg szaleje, bo trochę dziwne, żeby w pierwszym cyklu naszych starań nagle mnie piersi zaczęły boleć.
          Mówię Ci ... zwariować można, wczoraj sobie piwko kupiłam, bo pamiętam, że z Julkiem bardzo wcześnie zaczęłam odczuwać wstręt to alkoholu, ale niestety smakowało mi

          Idę do teściowej na obiad więc powoli lecę się szykować, będę tam oczekiwać na moją rodzinkę. Tylko jeden dzień ich nie widziałam a już strasznie tęsknię.

          Miłej niedzieli
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            Famili ja mam mieć 25- 26 ale od przed owu te bóle takie jak na @ i teraz też czuje słabe czyli na @ mnie boli. ja już mam dosyć powoli.





            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              Family ja już nie mierzę temp bo z Olgą w 51 dniu cyku zaszłąm gdy temp miałąm dość niskie
              zresztą z Mają miałąm 36,6 cały cykl a zaszłam w ciążę

              ja teraz tabsy

              Dziewczyny trzymam kciuki


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                Cześć

                Majka dzięki za odzew. Ja też nie kumam tej mojej temperatury.
                A co tam u Twoich dziewczyn słychać, nic nie piszesz ostatnio co tam u Was.

                kruszyna trzymam kciuki żeby @ nie przylazła. A mam pytanie, jakby wciąć do kupy te wszystkie miesiące, to jak długo się już staracie ?

                U nas w końcu piękna pogoda się zrobiła, zabieram Julka na rower, bo też się umówiłam z koleżankami, także dzieciaki się pobawią.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  Podjelismy decyzję w maju zeszłego roku, ale mielismy kilka miesięcy przerwy. takich ostrych staran to 3 cykle a Ogolnie tak z 6-7miesiecy. ja już wiem że przyjdzie i to pewnie o czasie bo boli brzuch jak diabli.

                  my zaliczylismy partyjke monopolu a teraz sniadanko i na ogródek i w końcu może basen wyprobujemy Bo pogoda ma być super

                  Miłej wycieczki





                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    kruszyna WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CYPRIANKA !!!!!
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Dziękuje w imieniu wstręciucha

                      dzisiaj był ciężki i nerwowy dzień muszę młodemu wyniki zrobić w tym tygodniu bo chyba znowu mu czerwone krwinki spadają jest koszmarnie marudny sam nie wie czego chce





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ********* Crazy Mums*********

                        dzień dobry

                        pustki tu straszne brzuch mnie juz bardzo boli więc jutro pewnie @ przyjdzie siły mi juz opadają, byłam pewna że szybko nam pójdzie .. .

                        to sobie po marudziłam
                        zrobilam na sniadanko racuchy z serkiem waniliowym i jabluszkami a teraz kawkę piję. potem małe pranie i idziemy do rodziców na ogródek cyprian w basenie się po kąpie ja trochę słońca złapie.





                        Skomentuj


                          Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

                          Hej babki

                          Kruszyna, życzę Ci żeby @ nie było. Tego samego Family (fajnie że się staracie o kolejnego dzidzia ) będą kolejne forumowe bejbiki. Ja to jestem szczęściarą bo na żadne z moich dzieci nie musiałam czekać, za każdym razem po podjęciu decyzji udało nam się już przy pierwszym cyklu Kiedy czytam teraz niektórych perypetie podwójne doceniam tą łaskawość losu. Wierzę jednak że jeśli ktoś potrzebuje mnożyć swoją miłość i czeka z otwartym sercem to ta mała upragniona istotka do kochania na pewno się zjawi

                          U nas za to zapadła decyzja o nowym psiaku Nie wiem czy wam pisałam że nasza suczka odeszła rok temu.. Na wakacjach wszyscy zakochaliśmy się w berneńskim psie pasterskim i aktualnie poszukujemy takiego szczeniaka, chcę żeby moje maluchy wychowywały się ze zwierzakiem. (Viktoria ma jeszcze szczura ale to nie do końca to samo )


                          Skomentuj


                            Odp: ********* Crazy Mums*********

                            Lulla dziękujemy za otuche niby 5lat tylko minęło od ostatnich starań ale jednak czas robi swoje i praca em on po prostu jest wykończony a urlopu nie ma kiedy wziac teraz piatek sobota niedziela miał wolne.

                            życzę krótkich poszukiwań szczeniaka ja teraz po roku z Sonią nie wyobrażam sobie życia bez niej chociaż miłość przyszła dopiero nie dawno. ona jest tak mądra kochana i to prawda że psy kochają bezgraniczoną miłością. my kupiliśmy ją rok temu za grosze. miał być golden ale w książeczce ma wpisane labrador matka jest piękna biszknptową goldenka sonia jest prawie cała biala i jest uwielbiana przez wszystkich u nas w miejscowości





                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              Lulla witaj
                              Dzięki za powodzenia Próbujemy, próbujemy. Ale u mnie podobnie jak u Kruszyny czuję, że okres lada chwila się pojawi, więc raczej z tego cyklu nici.
                              Ale są kolejne, więc nie panikuję
                              Co do pieska to bardzo dobra decyzja, my już naszą sunię mamy 7 lat i nie wyobrażam sobie, że jej z nami nie ma. Chociaż zdaję sobie sprawę, że większość życia ma już za sobą. Ale póki co bardzo dobrze się trzyma, bawi, się biega. Każdy kto ją widzi to pyta się czy to młody pies. Bo nawet wyglądu nie ma takiego dorosłego psa, ale niestety lata jej przybywają.

                              My jedziemy do wesołego miasteczka, Julek nic jeszcze nie wie, ale będzie miał ubaw jak się dowie hihi
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                To miłej zabawy uciekam pranie wieszać i naczynka umyć bo już wczoraj nie dałam rady i na sloneczko





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X