Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
    a mi to wogole nie przeszkadza cale to pieluchowanie
    mnie też nie tylko nie ma z tymi odpadowymi co zrobić ostatnio panowie śmieciarze nie chcieli mi worka z pamkami zabrać i teraz do kosza wrzucam ale za szybko go zapęłniam i znowu problem co z innymi śmieciami zrobić głupia rzecz a urosła do nie lada problemu
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Witaj Jaroszka jak Ci dzionek zleciał?


      Skomentuj


        Cześć dziewczynypisze na starym kompie a tu mam hasło zapamietane

        Marti ja też podziwiałam twoją suknię piekna jest

        My jestesmy na etapie nocnikowania ale mozolnie nam to idzie,mały wie o co kaman ale nie chce siadaćczasami się udaje ale rzadko a kupe to mi ostatnio tylko jak na złość na dworze robi

        ja dzis na zakupach byłam ,mam juz wszystkie książki i resztę,dzis kupiłam Sylwii trochę ciuchów w Niemczech-katankę,bluzy 3 i spodnie

        jeszcze buty trampki jakies na wf i i nie wiem jak to jest ze strojem na zajęcia karate czy muszę kupować czy nie,zobaczymy
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          moje stare dziecko juz chodzi kilka dni do szkoly a sredniak zaczyna w czwartek a ja niestety koniec laby wakacyjnej i trzeba do roboty wracac

          Skomentuj


            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            Witaj Jaroszka jak Ci dzionek zleciał?
            hej Aniu jakoś minął byłam w sklepie piechotką i trochę dnia uciekło potem pomieszkałam w końcu w domu bo czasem to jestem w nim lokatorem
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
              moje stare dziecko juz chodzi kilka dni do szkoly a sredniak zaczyna w czwartek a ja niestety koniec laby wakacyjnej i trzeba do roboty wracac
              Pawimi jesteś nauczycielką?


              Skomentuj


                Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                mnie też nie tylko nie ma z tymi odpadowymi co zrobić ostatnio panowie śmieciarze nie chcieli mi worka z pamkami zabrać i teraz do kosza wrzucam ale za szybko go zapęłniam i znowu problem co z innymi śmieciami zrobić głupia rzecz a urosła do nie lada problemu
                hmm...laske robia ale w sumie u nas tez w niektorych bardziej ekologicznie nastawionych rejonach nie chca zabierac zuzytych pieluch, zaczyna to byc szerszym problemem widze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  spotkałam dzisiaj koleżankę i powiedziała mi straszną rzecz była w ten weekend na pogrzebie kuzyna męża i jego żony wyobraźcie sobie że facet zabił ją i siebie bo założyła sprawę o rozwód ich małżeństwo było nieudane on pił awanturował się i kobieta nie dała rady została sześcioletnia córeczka byłam w szoku
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj


                    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                    Pawimi jesteś nauczycielką?
                    nie, nie...z moja cierpliwoscia to zabilabym chyba te dzieciaki po prostu zawsze przez wakacje strzelam sobie dlugie wolne (oczywiscie kontrolowane zeby nie okazalo sie ze po lecie nie mam juz do czego wracac) i staram sie nadrabiac czas ze swoimi dziecmi z ktorymi zbyt wiele czasu nie spedzamw ciagu roku szkolnego. Moj Olis odkad skonczyl 2.5 roczku jest w calodniowej szkole od osmej rano do 6 wieczor i juz tak kilka lat ciagnie a wczesniej moi rodzice sie nim zajmowali calymi dniami bo ja musialam pracowac dlugie wieczorne godziny zanim doszlam do momentu ze moge ponad dwa miesiace w roku wogole nie pracowac....

                    Skomentuj


                      Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                      spotkałam dzisiaj koleżankę i powiedziała mi straszną rzecz była w ten weekend na pogrzebie kuzyna męża i jego żony wyobraźcie sobie że facet zabił ją i siebie bo założyła sprawę o rozwód ich małżeństwo było nieudane on pił awanturował się i kobieta nie dała rady została sześcioletnia córeczka byłam w szoku
                      ??? Nie slyszalam o tym,to on chyba niepoczytalny był.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                        ??? Nie slyszalam o tym,to on chyba niepoczytalny był.
                        oni mieszkali w Zielonej Górze to było jakieś dwa tygodnie temu a pogrzeb ze względu na śledztwo dopiero teraz najlepsze że on strzelał z dubeltówki czy jakos tak ta strzelba się nazywa a sąsiedzi nic nie słyszeli w bloku!!! kobieta po godzinie od postrzału jeszcze żyła ale umarła w szpitalu ją postrzelił w pierś a sobie w głowę dał
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          matko kochana to jakies horrory opowiadasz.....

                          Skomentuj


                            Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                            matko kochana to jakies horrory opowiadasz.....
                            straszne nie? i jak tu żyć jak najbliższa osoba może coś takiego zrobić
                            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                            Skomentuj


                              myślę o tym cały dzień i jak trudno uwierzyć że ktoś znajomy może być tak nienormalny muszę już kończyć dobrej nocy dziewczyny
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                dobranoc jaroszka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X