Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pobyt rodzica w klinikach Wrocław

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pobyt rodzica w klinikach Wrocław

    CZy któraś z was była z dzieckiem w szpitalu klinicznym na chalubinskiego we Wrocławiu? Jak wyglada taki pobyt, czy spi sie przy niemowlaku? Co trzeba ze sobą zabrać ? Synek ma 5,5 miesiąca i bedziemy leżeć na alergologii
  •    
       

    #2
    Odp: Pobyt rodzica w klinikach Wrocław

    Byłam tam tylko na prodówce, lekarze i opieka super ale warunki fatalne;/
    Najlepiej zadzwoń i wszystkiego się dowiedz jak wygląda taki pobyt z dzieckiem

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pobyt rodzica w klinikach Wrocław

      A czemu warunki fatalne ?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pobyt rodzica w klinikach Wrocław

        Nie wiem jak pozostałe oddziały ale porodówka jest fatalna, sale w kiepskim stanie, tynk sypie się ze ścian Iza przyjęć wręcz straszy;p Ale uważam że są dobrze lekarze i personel a to jest najważniejsze. Pamiętam, że mi bardzo przeszkadzało np to że na cały oddział były dwa prysznice gdzie wiadomo że po porodzie kobiety kilka raz dziennie latają się podmyć.

        A dokładnie dzieje się dziecku jeśli mogę podpytać? My ostatnio też lataliśmy po alergologach ale nie udało sie wykryć alergenu i diagnoza to AZS.

        Przy okazji proszę bardzo o głosik na mojego synka, będę wdzięczna
        http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/46053

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pobyt rodzica w klinikach Wrocław

          Cały czas wychodzą mu jakies plamy czerwone na ciele, zaostrzają sie i schodzą i tak w kółko. Juz od 4 miesiecy próbuje wykryć co to. Na pewno ma skaze,ale mimo iż nic nie jem dalej ma plamy, takze moze w szpitalu cos wymysla

          Skomentuj

                 
          Working...
          X