Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ehhh

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ehhh

    Witam wszystkie mamy i tatusiow!!!
    mam na imie tak i tak zreszta to nie jest wazne.od trzech miesiecy jestem mlodym tata i mam problemy z piciem(chociaz pije tylko piwo jednak codziennie i to w duuuzych ilosciach ).
    Nie jest to zwiazane z urodzeniem dziecka przez moja zone(formalnie nie jest moja zona ale tak mi lepiej pisac ).Nie tak dawno stracilem prace,nastapilo duzo zmian w moim zyciu a do zmian nie wiuelu facetow moze sie przystosowac.
    Niewiem kto sie udziela na tym forum niechce nikogo osadzac .
    Mogl bym tutaj napisac nawet swoj testament bo naprawde potrzebuje pomocy nie ze wzgledu na siebie ale na moje dziecko i kobiete ktora kocham chociaz ona mysli innaczej.
    Chce im pomoc nie sobie.Chce rozmawiac z moja kochana a nie potrafie bo ona mnie osadza
    Przepraszam za te wypociny szukam pomocy nic wiecej...
  •    
       

    #2
    Odp: ehhh

    witaj na forum udzielają się głownie mamusie ale głos tatusiów jak najbardziej mile widziany jeśli nie potrafisz rozmawiać z swoją partnerkom to tutaj są dziewczyny, które napewno Cię wysłuchają i coś poradzą - widzisz swój problem z % a to już ogrom sukcesu i jeśli Ci to pomoże to się wygadaj tutaj - ja słucham i inne dziewczyny zapewne też

    Skomentuj


      #3
      Odp: ehhh

      Witam,
      Napisanie tu to pierwszy krok by rozwiązać problem
      Ważne ze go dostrzegasz, regularne picie alkoholu, które jak wynika z Twojego listu wpływa negatywnie na Twoje życie to realny problem
      Piszesz ze chcesz pomoc im nie sobie, ale paradoksalnie wlasńie pomagając sobie, pomożesz dziecku i partnerce
      Jeżeli chcesz możemy wspólnie poszukać rozwiązania waszych problemów
      Czekam na kontakt
      Edyta Żółtowska
      psycholog, specjalizuje się w problemach dotycznacych wychowania dzieci i relacji w rodzinie, interesuję się też psychoonkologią. Mama dwojga dzieci: Hani i Stefanka.

      Skomentuj


        #4
        Odp: ehhh

        Ważne, że dostrzegasz problem. Może powinieneś porozmawiać z partnerką o swoim problemie? rozmowa naprawdę może dużo zdziałać ! A nóż, wpadniecie na jakiś pomysł, by problem rozwiązać Pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Odp: ehhh

          Może staraj się ograniczać alkohol ? Mój maz też lubił sobie tak wypić i też przez to mielismy spęcia i to nie małe, ale po woli on zrozumiał że alkohol niszczy wszytsko i zrozumiał na czym bardziej mu zależy ... Teraz nie pije w ogóle bo przez to że wtedy popijał to odexzwała się u niego trzustka ... Trzeba pomyśleć o rodzinie o zdrowiu ... Powodzenia życzę

          Skomentuj

                 
          Working...
          X