Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    bukiet kwiatów z papieru

    Do wykonania bukietu, będą potrzebne:

    kolorowy papier do drukarki lub wycinanka;
    zielone i żółte druciki kreatywne;
    nożyczki i klej biurowy;
    dowolna wstążka.

    Aby zrobić kwiat, należy odrysować i wyciąć z papieru dłoń dziecka, a potem zawinąć do środka jej palce (najlepiej to zrobić z pomocą ołówka lub kredki). Zielony drucik kreatywny połączyć z żółtym i położyć na środku „łapki”. Kwiatek zwinąć, ukształtować w kielich i skleić na brzegach. Wszystkie kwiatki związać kolorową wstążką i wstawić do wąskiego wazonu.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

      Magnesy na lodówkę z własnymi zdjęciami

      Co raz bardziej popularne, dostępne w większości sklepów z usługami fotograficznymi online. Na dobry przykład mogą służyć fachowcy z Instadruku. Popularne fotki z instagrama przekształcane w magiczne kwadraty na lodówkę

      Skomentuj


        Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

        Karnet z życzeniami lub laurka

        To bardzo staromodny prezent, ale słowa odręcznie napisane zawsze niosą ważne przesłanie i są pamiątką na lata. Kartkę można wykonać samodzielnie lub zakupić gotowe rozwiązanie. Ja wynalazłam ciekawe rozwiązanie dla dziadków z poczuciem humoru: źródło: xxx
        Last edited by disne; 24-09-2020, 23:10. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

          Kubek

          Kubek to coś, co będzie ciągle towarzyszyć zarówno babci jak i dziadkowi – a takie przydatne prezenty zawsze są mile widziane przez dziadków.

          Skomentuj


            Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

            Książka to zawsze dobry prezent. Dla tych którzy je lubią zawsze łatwo znaleźć coś odpowiedniego. Zamiast kolejnego tomu można również kupić zakładkę czy podpórkę na książki.

            Skomentuj


              Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

              Ramka na fotografie

              Ja upodobałam sobie drzewka ostatnio – taki prezent otrzymali moi rodzice na rocznicę ślubu ze swoimi zdjęciami z czasów młodości – mama była zachwycona

              Skomentuj


                Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                Może wybierzecie coś do domu? Dziadkom pewnie szkoda pieniędzy na fajne wyposażenie domu, więc warto im coś takiego kupić. Zajrzyj sobie tutaj: xxxMoże jakiś zestaw filiżanek czy talerzy?
                Last edited by disne; 24-09-2020, 23:10. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                  Napisane przez majka332 Pokaż wiadomość
                  Może wybierzecie coś do domu? Dziadkom pewnie szkoda pieniędzy na fajne wyposażenie domu, więc warto im coś takiego kupić. Zajrzyj sobie tutaj: hxxxl/ Może jakiś zestaw filiżanek czy talerzy?
                  o fajna stronka, nie znałam jej wcześniej. Moja mama ma za miesiąc urodzinki to może dla niej coś tam wypatrzę o nie mam jeszcze pomysłu
                  Last edited by disne; 24-09-2020, 23:10. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                    Babcie często lubią ładne rzeczy Więc może warto jej kupić coś designerskiego? Na przykład taka torba płócienna prezentuje się bardzo fajnie. Wzory na tych torbach wykonane są przez artystów.
                    Last edited by disne; 24-09-2020, 23:11. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                      A na zbliżający się dzień ojca macie jakieś pomysły? Mam zbyt małego dzidziusia, żeby laurkę namalował, ale może koszulki na dzień taty byłyby dobrym pomysłem? Co myślicie?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                        Z okazji dnia babci babcia dostała własny prezent. Dziadek dostał własny

                        Podarowałam babci świecę zapachową:


                        Dla dziadka wygodne kapcie. Oboje byli bardzo zadowoleni z prezentów.

                        Polecam sobie zajrzeć na tą stronę: xxxx - jest tam sporo prezentów na dzień babci i dzień dziadka. Coś dla tych, który nie mają zupełnie pomysłu na to co podarować.
                        Last edited by disne; 24-09-2020, 23:11. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                          Chyba nawet same odwiedziny ucieszą dziadków.

                          Skomentuj


                            Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                            Zalezy jaki budżet chcesz na to przeznaczyć. My zawsze "składamy" się grupowo z całą rodzinką (model 2+2) i wspólnie wymyślamy coś super. Ostatnio wysłaliśmy rodziców na urlop do Ciechocinka. Trochę zaszaleliśmy, bo dorzuciliśmy im komplet zabiegów na twarz i ciało w SPA. Tata był trochę zszokowany "co można z człowiekiem w takim miejscu zrobić" (dokładnie chodziło mu o kapiele borowinowe. Znaleźliśmy im uroczy hotelik Abidar w centrum, żeby wszędzie mieli blisko, bo tata ma problemy z kolanami, choć uparcie się nie przyznaje.

                            Skomentuj


                              Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                              Może jakiś obraz, zdjęcie albo haft? Polecam taki obraz jeszcze ładnie oprawić. Tutaj: xxxx mają oprawy z drzewa egzotycznego, aluminium lub antyramy. Moim zdaniem najlepsze są ramy drewniane. Można tam też zamówić indywidualną oprawę jeżeli obraz ma niestandardowy kształt.
                              Last edited by disne; 24-09-2020, 23:11. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                                W przedszkolu to zdecydowanie wystarczy laurka lub jakaś praca zrobiona przez dziecko. W domu też dajemy drobne upominki np ramka ze zdjęciem wnuczka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X