Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    W tamtym roku od moich dzieci sprawdziły się zamówione przez internet kubki, na których były zdjęcia dzieci z dziadkami. Przez cały rok zawsze gdzieś były w użyciu. W tym roku szkraby robią same prezenty w szkole i przedszkolu, podobno mają być wyjątkowe, do tego kupimy jakieś czekoladki i ładnie zapakujemy, w taki alla kosz prezentowy. xxx
    Last edited by gagatka; 24-09-2020, 15:05. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

      my w tym roku wymyśliliśmy glukometr i ciśnieniomierz oczywiście prezenty pamiątkowe, życzenia, laurki są jak najbardziej na miejscu w necie jest mnóstwo inspiracji i poradników, możesz sobie poszukać xx sporo pomysłów, każdy znajdzie coś dla siebie
      Last edited by gagatka; 24-09-2020, 14:56. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

        A jak by kupić dziadkowi wędkę xxx i niech chodzi na ryby z wnukiem? To może być ciekawa propozycja. Dziadek zadowolony z prezentu, wnuczek że spędza czas razem a rodzice że będą mieli wolne
        Last edited by gagatka; 24-09-2020, 14:55. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

          nie wiem czy temat jeszcze aktualny - może przyda się w kolejnym sezonie lub na inne okazje ale my dla dziadków (jako dorosłe już wnuki oczywiście) złożyliśmy się na praktyczny zestaw garnków do gotowania. Babcia miała stare garnki, ale trudno jej się było zebrać do zakupu nowych. A ze lubi takie tradycyjne, to zakupiliśmy garnki emaliowane i była wniebowzięta Dostępne są naprawdę piękne wzory, kolory, różne wielkości... Chyba sama bym się na takie skusiła

          Skomentuj


            Ja najlepszy prezent jaki sprawiłem na dzień dziadka, to piękne palenisko ogrodowe. Moi dziadkowie uwielbiają spędzać czas z bliskimi, a moi rodzice chętnie spędzają czas przy dobrej kawie lub herbacie. Taki ]Grill ogrodowy czy palenisko jest naprawdę świetnym pomysłem na prezent na dzień Dziadka czy Babci.
            Last edited by gagatka; 24-09-2020, 14:55. Powód: reklama

            Skomentuj


              Myślę, że cokolwiek przygotują wnuki swoimi łapkami, dziadkowie będą w siódmym niebie Oczywiście, warto dziecku pomóc, jeśli sobie z czymś nie radzi, ale niech włoży w przygotowanie upominku jak najwięcej pracy i inwencji twórczej własnej. My na przykład czerpiemy mnóstwo pomysłów z blogu xxxxx, a później dzieciom pomagam w trudniejszych robótkach.
              Last edited by gagatka; 11-01-2021, 13:03. Powód: reklama

              Skomentuj


                Dziadkowe na pewno by się ucieszyli ze wspólnego zdjęcia w ramce z wnukami

                Skomentuj

                       
                Working...
                X