Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

trwala depilacja laserowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: trwala depilacja laserowa

    To prawda, liczy się to, by pójść do sprawdzonego gabinetu. Szkoda, że to tak kosztowne.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: trwala depilacja laserowa

      Depilacja laserowa to naprawdę zbawienie dla wielu kobiet. Sama miałam straszne podrażnienia po zwykłym goleniu, a wosk nie dał mi takich efektów jak laser. Jestem po 3 zabiegach depilacji bikini http://www.laserdelux.pl/krakow/depilacja-laserowa po włoskach prawie nie ma śladu naprawdę warto. Depilacje robie laserem light sheer

      Skomentuj


        #78
        Odp: trwala depilacja laserowa

        Ja z kolei korzystałam z salonu Beloved w Olsztynie. Mają wysokiej klasy laser Soprano Ice, bardzo skuteczny. Jestem po 6 zabiegach i już od ponad roku mam spokój z włoskami. Bardzo mnie to cieszy.

        Skomentuj


          #79
          Odp: trwala depilacja laserowa

          Zabieg depilacji laserowej to niewątpliwie doskonały wybór, zwłaszcza że efekty są bardzo dobre. Warto jednak pamiętać, że kilka wizyt nie zagwarantuje całkowitego usunięcia owłosienia. Do tego, jeżeli mamy jakieś przeciwwskazania to niestety mogą nas wyeliminować z tej metody przynajmniej przez jakiś czas. Dla osoby zdecydowanej z Pomorza miejscem godnym polecenia jest http://www.klinikadobosz.pl/oferta,4,pl.html. W ofercie bardzo szeroki zakres usług, sprawdźcie sami.

          Skomentuj


            #80
            Odp: trwala depilacja laserowa

            Wiesz co, co kto woli i lubi. Ja na przykład lasera po prostu nie mogę, więc jest to dla mnie dobra alternatywa. Od baaaaardzo (zresztą) dawna.

            Skomentuj


              #81
              Odp: trwala depilacja laserowa

              Skoro polecamy sobie tutaj gabinety depilacji laserowej to rownież ze swojej strony polecę Wam miejsce, do którego warto jest się na taki właśnie zabieg wybrac.... I do którego na depilację chodziłam:
              Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
              ul. Powstania Styczniowego 22/2a
              81-519 Gdynia
              Rejestracja: 58 506 65 94

              Tutaj jest ich strona: https://depilacjavectus.pl/

              Gabinet w Gdyni. mają tam najlepszy laser w 3 City.

              Skomentuj


                #82
                Odp: trwala depilacja laserowa

                Wiesz co ja Ci mogę polecić świetny gabinet depilacji laserowej w Krakowie na prawdę wiedzą co robią!

                Podsyłam Ci namiary z adresem:


                My Body Clinic: depilacja laserowa

                ul. Wielicka 42c/4
                Kraków 30-552
                12 313 27 00

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: trwala depilacja laserowa

                  Dziewczyny taka trwała depilacja laserem to najlepsze co może nas spotkać Koniec maszynek, wosku i rwących depilatorów Sama się zdecydowałam na epilację w Gdyni w Care Medica. Rewelacja bo nawet nie bolało dzięki takiej nakładce chłodzącej jaką ma ten ich sprzęt. 4 zabiegi na nogi i po kłopocie włosków odrastających po dwóch dniach Ja jestem mega zadowolona i polecam taki zabieg każdej

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: trwala depilacja laserowa

                    Całkiem niezły efekt dają plastry z woskiem, veet ma te easy gelwax, których używa się jeszcze łatwiej, bo mają ten specjalny pasek który ułatwia ich odrywanie, po depilacji skóra jes gładka i przyjemna w dotyku i można zapomneć o goleniu nawet na kilka tygodni

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: trwala depilacja laserowa

                      To prawda, podobno ta formuła Easy-Gelwax jakby "otula" włoski, nawet te najkrótsze - to plus, że do wosku nie trzeba zapuszczać kłaków A nogi gładkie przez miesiąc

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: trwala depilacja laserowa

                        Jesli szukacie jakiegoś dobrego miejsca na depilację w Krakowie, polecam zapisać się do tego salonu:
                        https://bonadea-krakow.net.pl/

                        Byłam bardzo zadowolona z zabiegu depilacji.
                        Świetne miejsce!!! W pełni profesjonalna, przemiła obsługa, wszystko zostało mi najpierw szczegółowo i wyczerpująco wyjaśnione, następnie zabieg przebiegał bez komplikacji w miłej atmosferze.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: trwala depilacja laserowa

                          Na ile sesji trzeba się zapisać, żeby depilacja dała naprawdę trwały efekt?

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: trwala depilacja laserowa

                            Śmiało odwiedźcie salon https://www.depicare.pl/ Polecam to miejsce. Usuwałam włoski w okolicach pach i jestem bardzo zadowolona. Efekty są widoczne już od pierwszego zabiegu. Obsługa naprawdę na najwyższym poziomie. W tej chwili jestem po drugim zabiegu na łydki i również efekt jest super.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: trwala depilacja laserowa

                              Napisane przez kenia Pokaż wiadomość
                              Śmiało odwiedźcie salon https://www.depicare.pl/ Polecam to miejsce. Usuwałam włoski w okolicach pach i jestem bardzo zadowolona. Efekty są widoczne już od pierwszego zabiegu. Obsługa naprawdę na najwyższym poziomie. W tej chwili jestem po drugim zabiegu na łydki i również efekt jest super.
                              Czytałam, że zabiegi laserem Vectus są są efektywne, komfortowe i bezpieczne. Dlatego trzeba zwracać uwagę gdzie się wybierzemy na depilację Lepiej nie wybierać salonu przypadkowo

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: trwala depilacja laserowa

                                to zależy od włosów, niektóre dziewczyny muszą mieć około 10 zabiegów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X