Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy wreszcie zobaczę brzuszek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Ja jestem teraz w 19 tyg i brzuszek zaczal sie pojawiac tak kolo 15, od paru dni czuje tez jak moje maleństwo rusza sie w brzuszku, fajniutkie uczucie Ciekawa jestem tylko kiedy zaczna rosnac mi piersi bo jak narazie to zauwazylam bardzo male zmiany Jak to bylo u was?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Napisane przez Tatianka Pokaż wiadomość
      Ja jestem teraz w 19 tyg i brzuszek zaczal sie pojawiac tak kolo 15, od paru dni czuje tez jak moje maleństwo rusza sie w brzuszku, fajniutkie uczucie Ciekawa jestem tylko kiedy zaczna rosnac mi piersi bo jak narazie to zauwazylam bardzo male zmiany Jak to bylo u was?
      ja jestem w 17 tygodniu i też sie zastanawiam nad tymi piersiami, bo jak narazie wielkich zmian nie widze, w pierwszym trymestrze bardzo bolały i swedziały , ale żeby jakoś specjalnie urosły to nie zauważyłam, brzuch mam nadal nieduży i jeszcze mało ciążowy, ale wczoraj byłam na usg i dzidzia rośnie i dobrze sie rozwija a to najwazniejsze
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        #33
        ja jestem w 5 mcu i od tygodnia juz widac taki spory brzusezk, jestem niska i szczupla, chodze ciagle w moich biodrowkach, rozmiar 36, ale juz w zapietych nie siade, nie ma szans przybralam 4 kilo na szczescie idziew w brzusez, a po porodzie strace wody, objetosc krwi sie zmniejszy, macica zmaleje no i.. wyjdzie dzidzia wiec brzusio spadnie na momencie, tym to sie nie martwie a piersi?? gigantyczne!!!! i rosna, pokupowalam nowe staniki, ale i te juz sa za male...nigdy nie narzekalam na maly biust a teraz jeszcze!? jednak ma to swoje plusy

        Skomentuj


          #34
          witam !
          mi właśnie zaczyna sie 13 tydzien i juz 2 tyg temu miałam wrażenie że urusl, ale teraz mam wrażenie że to tylko moje "chcę" , choć pod moją osobista fałdeczka tluszczyku , zaczyna robić sie twardy i taki inny....i schudłam 3 kg mimo że nie męczą mnie nudności, za kilka dni usg i test przezierności karku-mam nadzieję że wszystko gra-czasem mój brak dolegliwości mnie "martwi"-gdzieś w poradniku przeczytałam- "jeśli męczą cię nudności-nie martw się tym-powinnaś się martwić jesli nudności ustaną-może to oznaczać że poroniłaś..."-o zgrozo!!!poradniki bywają brutalne....


          Skomentuj


            #35
            U mnie było widać brzuszek już w czwartym miesiącu, ale ja brzucho przy końcu ciąży miałam bardzo duże.

            Skomentuj


              #36
              Witam! U mnie już jest spory brzuszek,choć to dopiero koniec czwartego miesiąca Z każdym dniem czuję coraz częściej jak mój dzidziuś się rusza( szczególnie wieczorem...) Cudowne uczucie
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                #37
                Witajcie dziewczyny ! u mnie brzuszek było widać dopiero w połowie szóstego miesiąca a tak wogóle to nawet w ostatnim miesiącu był bardzo mały na tyle że w dniu gdy wylądowałam na porodówce wszystkie położne dziwiły się że może być aż tak mały.Teraz mogę się przyznać że troche bałam się czy moje dziecko urodzi się zdrowe i jeszcze to że przez całą ciąże przytyłam zaledwie 5kg. Na szczęście mój syneczek urodził się zdrowy i ważył 2600 teraz waży aż 9.5 kg.Wogóle zaraz jak tylko urodziłam to brzuch całkowicie zniknął a nawet był mniejszy niż przed ciążą.

                ________________________________
                DAWIDEK MA 5 MIESIĘCY I 18 DNI
                [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

                url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  [QUOTE=sylwia262611Witajcie dziewczyny ! u mnie brzuszek było widać dopiero w połowie szóstego miesiąca a tak wogóle to nawet w ostatnim miesiącu był bardzo mały na tyle że w dniu gdy wylądowałam na porodówce wszystkie położne dziwiły się że może być aż tak mały.Teraz mogę się przyznać że troche bałam się czy moje dziecko urodzi się zdrowe i jeszcze to że przez całą ciąże przytyłam zaledwie 5kg. Na szczęście mój syneczek urodził się zdrowy i ważył 2600 teraz waży aż 9.5 kg.Wogóle zaraz jak tylko urodziłam to brzuch całkowicie zniknął a nawet był mniejszy niż przed ciążą.

                  dzięki za ten wpis sylwia262611,poczułam ulgę choć na chwilke, ja jestem w 20 tygodniu i mam wg mnie bardzo mały brzuszek, więc nieustajaco sie tym martwie , wyglada jak bym sie za dużo najadła, na każdym usg i wizycie wszystko jest dobrze więc może to taka uroda, przytyłam tez dopiero 3 kg, pozdrawiam
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    #39
                    Ok 4 miesiąca

                    Skomentuj


                      #40
                      jutro skonczymy 18-y tydzien, a tak wyglada nasz brzusio
                      Last edited by grygoranna; 02-02-2009, 10:42.
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        a ja jestem w 9 tygodniu i mi brzuszek juz w sumie widac, zwlaszcza jak zaloze jakas opinajaca cialo bluzke to widac jasno ze to brzuszek ciazowy we wszystkie moje spodniczki sie juz nie mieszcze pozostaly mi wiec tylko spodnie.
                        Co do piersi to mi urosly o caly rozmiar z anim jeszcze wiedzialam, ze jestem w ciazy, a teraz powiekszyly sie jeszcze bardziej, tak wiec pod tym wzgledem widze ogromna roznice.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          #42
                          Witajcie. 9ty tydz ciazy. 157cm, 52kg. Mieszkam obecnie w UK i szukam pracy. Ciekawa jestem, ile mam jeszcze czasu... Kiedy bedzie widac. Czy ktoras z was ma podobna budowe i kiedy bylo widac w takim razie? Ja nie przytylam, tylko schudlam jak dotychczas z 55 na 52 kg, ale brzuch mam wiekszosc dnia powiekszony, ale raczej na zasadzie wzdec. Od wczoraj pracuje na pol etatu w restauracji, ale szukam biurowej robotki. W sumie wolalabym, zeby bylo juz widac, bo nie musialabym robic jako kelnerka przy tej calej wyzerce i zapachach, a z drugiej wolalabym, zeby jak najpozniej 'wyskoczyl', zebym miala czas na znalezienie innej pracy.
                          Moze ktoras z was jest w podobnej sytuacji?

                          Skomentuj


                            #43
                            Obecnie jestem w 17 tygodniu ciąży. Zamiast przytyć to schudłam 3,5kg - jednak zauważyłam, że wraca mi znów apetyt. Brzuszek zaczął mi rosnąć jakieś 2 tygodnie temu. Jednak pomimo tego mieszczę się we wszystkie swoje ubrania (nie licząc obcisłych spódniczek), więc nie jest aż tak źle. Teraz już czuje pierwsze ruchy mojego maleństwa - zwłaszcza o 1 w nocy lub jak zjem coś słodkiego . Piersi urosły mi od razu, teraz pojawiła się siara.. Ciąża to sprawa bardzo indywidualna, świadczy to o tym chociażby różnica w wyglądzie brzuszków Głowa do góry dziewczyny i nie martwcie się na zapas, jeżeli lekarz mówi że wszystko jest w porządku, trzeba mu zaufać!

                            Skomentuj


                              #44
                              Napisane przez missygo Pokaż wiadomość
                              Witajcie. 9ty tydz ciazy. 157cm, 52kg. Mieszkam obecnie w UK i szukam pracy. Ciekawa jestem, ile mam jeszcze czasu... Kiedy bedzie widac. Czy ktoras z was ma podobna budowe i kiedy bylo widac w takim razie? Ja nie przytylam, tylko schudlam jak dotychczas z 55 na 52 kg, ale brzuch mam wiekszosc dnia powiekszony, ale raczej na zasadzie wzdec. Od wczoraj pracuje na pol etatu w restauracji, ale szukam biurowej robotki. W sumie wolalabym, zeby bylo juz widac, bo nie musialabym robic jako kelnerka przy tej calej wyzerce i zapachach, a z drugiej wolalabym, zeby jak najpozniej 'wyskoczyl', zebym miala czas na znalezienie innej pracy.
                              Moze ktoras z was jest w podobnej sytuacji?
                              jestem podobnej budowy zauważyłam zmiany w 4 mies. ale dopiero w 6 mies. było widac w każdym ubraniu wcześniej tylko ja widziałam gdy przyglądałam sie nago w lustrze
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                #45
                                Kurcze dziwczyny, ja jestem w 8 tygodniu ciąży i już od 2 tygodni wywaliło mi brzucho, właściwie to kształt zmienił się jeszcze zanim zrobiłam test ciążowy


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X