Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Ulubiony bohater" -wyniki

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Ulubiony bohater" -wyniki

    Laureatką konkursu jest:

    lucy75

    Gratulujemy!

    Drogie Forumowiczki,
    ogłaszamy nowy konkurs.
    Nagrodami są podwójne zaproszenia na spektakl Wielka Przygoda Małej Księżniczki w Teatrze Capitol 7 kwietnia w Warszawie dla 2 osób.

    Zadanie dla Was -Jednym zdaniem odpowiedz, którą z bajkowych postaci twoje dziecko lubi najbardziej i dlaczego, to właśnie ten bohater jest jego ulubieńcem.


    Konkurs trwa od 28 marca do 3 kwietnia do godz. 12.00 2013.

    Zasady i regulamin konkursu >>
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Ulubiony bohater"

    Ulubionym bohaterem moich dziewczyn jest Ralph z bajjki "ralph demolka" Poniewaz jak to moje psotnice uwielbiaja robic demolke tak jak Ralph Ogladajac ta bajke sa zafascynowoane ze Ralph moze wszystko inikt mu nic nie zakazuje To ich idol hehe
    Last edited by evelinek13; 29-03-2013, 20:08.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Ulubiony bohater"

      W miare jak Olcia rośnie upodobania się zmieniaja najpierw był Tomek -lokomotywa a teraz jest fanka naszych Polskich bajek .Zdecydowanym faworytem jest Reksio, Bolek i Lolek, Zaczarowany Ołówek.
      Szkoda ze te bilety nie są na całą Polskę bo z chęcią wybrała bym się z Aleksandrą do teatru.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Ulubiony bohater"

        Ulubioną postacią z bajek mojej córki jest Marta (pies z "Marta mówi") dlatego, że ma interesujące przygody i ciekawie o nich opowiada

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Ulubiony bohater"

          Nasza cała rodzina jest zakochana w Kubusiu Puchatku ponieważ to wspaniała, głęboka i bardzo mądra opowieść, ucząca dzieci podstawowych prawd, wartości i zachowań, bez których trudno żyć- przyjaźni, umiejętności dzielenia się, odwagi, współczucia, pasji i współpracy z innymi. Kubuś Puchatek to bajka uniwersalna, ponadczasowa i zawsze aktualna słodko-miodkowa z Tym małym co nie co !

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Ulubiony bohater"

            Moja Kasia uwielbia Smerfetkę bo doskonale radzi sobie z chłopakami a do tego jest najbardziej czuła i wrażliwa ze wszystkich smerfów. Hoduje kwiaty ślicznie śpiewa i w każdej sprawie kieruje się sercem wrażliwością i dobrocią .

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Ulubiony bohater"

              Scooby-Doo to ulubiony bohater mojego synka a stał się nim chyba za sprawą swoich śmiesznych wad i słabości niż zalet. Jest bowiem niezwykle łakomy ,tchórzliwy ze śmieszną wadą wymowy i zrobi wszystko dla jednego hamburgera taka chodząca fabryka śmiesznych kłopotów.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Ulubiony bohater"

                Gratuluję wygranym,a ja chyba źle zrozumiałam zadanie konkursowe - było przecież jasno napisane w regulaminie - Konkurs polegać będzie na odpowiedzi jednym zdaniem, którą z bajkowych postaci twoje dziecko lubi najbardziej i dlaczego, to właśnie ten bohater jest jego ulubieńcem....

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Ulubiony bohater"

                  Napisane przez lucy75 Pokaż wiadomość
                  Gratuluję wygranym,a ja chyba źle zrozumiałam zadanie konkursowe - było przecież jasno napisane w regulaminie - Konkurs polegać będzie na odpowiedzi jednym zdaniem, którą z bajkowych postaci twoje dziecko lubi najbardziej i dlaczego, to właśnie ten bohater jest jego ulubieńcem....
                  Sobie gratulujesz?? przecież Ty wygrałaś ten konkurs Gratuluję LUCY75 !!!



                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Ulubiony bohater" -wyniki

                    ciekawe... wcześniej było co innego
                    Ale się cieszę - tzn moja córka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Ulubiony bohater" -wyniki

                      Ja też nie rozumiem, bo miało być 2 laureatów Gratuluję jeszcze raz!!!



                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X