Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs Doremi????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konkurs Doremi????

    u mnie 4 soczki i 4 sosiki

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Konkurs Doremi????

      Napisane przez croppa12363 Pokaż wiadomość
      Ja dostałam dziś i tez żadnego maila ani smsa
      W paczce 4 soczki i 4 słoiczki
      I co dalej z tym moje panie będzie bo już sie troszkę pogubiłam
      Teraz w specjalnym wątku wyrażamy opinie na temat produktów
      "Test produktów Gerber - wątek specjalny"





      Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

      Skomentuj


        #18
        Odp: Konkurs Doremi????

        Ja przed chwilą dostałam paczkę w regulaminie napisane, że produktów 8, a na stronie zgłoszeniowej 9. Tak czy siak, fajnie będzie testować ciekawe co na to nasze dzieciaki

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konkurs Doremi????

          Witam panie ja też należe do grona osóbek które się zakfalifikowały do testowania ale jak moje poprzedniczki jeszcze nie otrzymałam przesylki.Czekam ciekawe ktore dania bede testowane .

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konkurs Doremi????

            gratulacje dziewczyny

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konkurs Doremi????

              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
              agibee dostaniesz napewno skoro otrzymalas eska moze jutro ?
              Dostałam jednak ale się cieszymy



              Skomentuj


                #22
                Odp: Konkurs Doremi????

                wiedzialam ze dostaniesz :*

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konkurs Doremi????

                  Ja dziś dostałam paczuszkę A smsa wczoraj także dziś zaczynamy testowanie Produktów 8 oczywiscie

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konkurs Doremi????

                    Witam Panie i innych zainteresowanych.
                    Dziś drugi dzień testu, ale zanim przejdę do samej oceny dania zacznę może od moich spostrzeżeń na temat dostępności i gramatury. Obiadki gerbera są dobrze znane wielu rodzica,można je kupić w wielu sklepach jak i w marketach są dostępne dania o wielkości 130g i190g i dzielą się na dania gotowe od razu do spożycia jak i na sosiki do których wystarczy ugotowany makaron czy ryż i i też od razu można zjeść.
                    No dobrze czas przejść do dzisiejszego testu ,ja na obiadek (a raczej mój szkrab),wybrał słoiczek z sosikiem bolońskim. Ja z racji tego iż na pierwsze danie mam rosół z makaronem to do sosiku ugotowałam ryż. Posadziłam szkraba w krzesełku podałam drugie danko i obserwowałam, pierwsze co to uśmiech i jak to ma w zwyczaju raczka po brzuszku i" mmmm". Po prosiłam aby dał mi spróbować, dał i danie jest ok, tylko wiadomo Ja jako dorosła wole bardziej przyprawione potrawy tak dla dziecka w jego wieku są bardzo dobre . Konsystencja jak być powinna dziecko szczęśliwe wiec i jego mama też Wniosek z tego jest dla mnie taki iż na pewno będę kupować to danie.Dołączam zdjęcia z obiadu, później opisze deserek.
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konkurs Doremi????

                      Napisane przez mala101010 Pokaż wiadomość
                      Witam Panie i innych zainteresowanych.
                      Dziś drugi dzień testu, ale zanim przejdę do samej oceny dania zacznę może od moich spostrzeżeń na temat dostępności i gramatury. Obiadki gerbera są dobrze znane wielu rodzica,można je kupić w wielu sklepach jak i w marketach są dostępne dania o wielkości 130g i190g i dzielą się na dania gotowe od razu do spożycia jak i na sosiki do których wystarczy ugotowany makaron czy ryż i i też od razu można zjeść.
                      No dobrze czas przejść do dzisiejszego testu ,ja na obiadek (a raczej mój szkrab),wybrał słoiczek z sosikiem bolońskim. Ja z racji tego iż na pierwsze danie mam rosół z makaronem to do sosiku ugotowałam ryż. Posadziłam szkraba w krzesełku podałam drugie danko i obserwowałam, pierwsze co to uśmiech i jak to ma w zwyczaju raczka po brzuszku i" mmmm". Po prosiłam aby dał mi spróbować, dał i danie jest ok, tylko wiadomo Ja jako dorosła wole bardziej przyprawione potrawy tak dla dziecka w jego wieku są bardzo dobre . Konsystencja jak być powinna dziecko szczęśliwe wiec i jego mama też Wniosek z tego jest dla mnie taki iż na pewno będę kupować to danie.Dołączam zdjęcia z obiadu, później opisze deserek.
                      W nie tym wątku co trzeba umieściła Pani swoją opinię!

                      Ten jest właściwy http://mamacafe.babyonline.pl/forum/...ead.php?t=7196



                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X