Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Ja jestem mama
    2-letniego Nikodema i
    3-letniej Zuzi
    Mieszkamy w Aleksandrowie Kujawskim koło Torunia
    Widzze że wszystkie maluszki zaczeły od najlepszego a mianowicie od deserku
    Pyszotka

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Witam wszystkie zainteresowane Panie, ja również otrzymałam dziś paczkę z produktami gerbera. Tak wiec zacznę od tego iż mam 20miesiecznego syna który wprost uwielbia produkty tej firmy bardzo mu smakują i są jedynymi które tak chętnie zjada.W dniu dzisiejszym jak tylko przyszła paczuszka mój syn był bardzo zaciekawiony co to, po otwarciu pojawił się wielki uśmiech na jego twarzy i od razu usłyszałam "mama daj". Była godzina ok 18 wiec za późno na obiadek tak wiec na pierwszy ogień poszedł deserek do picia(jabuszko,banan,mango i ananas). Już na samym początku zacznę od tego iż jest to gęsty mus owocowy który dziecko pije przez rurkę (jedyne co jest małym minusem to,to ze dziecko zawsze naciska kartonik i z racji iż jest miękki to deserek się może wylać).Deserek jest smaczny mój Dominiś był bardzo zadowolony co można zobaczyć na dołączonej fotografii,tak wiec jedynym słowem jest to przepyszny pomysł na deser owocowy do picia dla każdego dziecka po którym nie chce się już pić.
      Attached Files

      Skomentuj


        #18
        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Witam wszystkich
        Jestem mamusią 3 letniej Weroniki.Dziewczynki o pogodnym uosobieniu i zawsze uśmiechniętej buzi.
        Jak i do Was i dzisiaj także do mnie przyszła paczka DoReMi.
        Weronika od razu przejęła paczkę i zaczęła otwierać.Kiedy ujrzała co jest w środku, szybko dorwała soczek za nim ją dogoniłam soczek już był otwarty a co najważniejsze pity i to nie odrywając ust od rureczki jakby jednym haustem.Widać bardzo smakował jak zauważyłam był to smak jabłko, banan, mango i ananas.Znając moją Weronikę szybko poszłam po resztę paczki i schowałam do szafki ale oczywiście nie uszło to uwadze mojej pociechy bo już po ok 30 minutach mój mały kaskader przyszedł z kolejnym sokiem tym razem brzoskwinia, jabłko, ananas.Mówię sobie "O, nie tak nie może być" więc schowałam zestaw w inne miejsce.Zauważyłam że córcia była w kuchni ale już wróciła z pustymi rączkami.
        Wiem osobiście, bo niestety i sama spróbowałam tych soczków, są przepyszne
        A jutro podam Weronice obiadek z którymś z Sosików zobaczymy jak jej zasmakują.




        Skomentuj


          #19
          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Testowanie czas zacząć!

          Punkt kulminacyjny miał nastąpić dopiero jutro z racji, iż paczuszka doszła do nas po południu - po porze obiadku i deserku. Jednak małe wścibskie noski wyczuły coś dobrego i choć same obsłużyć się nie potrafią to zaczęły smakować deserki od strony wierzchniej nie było wyboru - pierwszy deserek został skonsumowany. Wybór padł na Brzoskwinkę z jabłuszkiem i bananem

          Jak to bywa, mama - pilnująca jakości jedzonka , musiała pierwsza spróbować - ocena niezwykle pozytywna jak dla mnie w skali do 10 - dostał 9. Konsystencja nieco gęstsza niż soki przecierowe, na plus - nie wyczuwa się w nim nadmiaru cukru zatem jestem skłonna zaufać producentom iż ta lekka słodycz jest naturalna .
          Co do formy podania....cóż moje 15 miesięczne dzieci nie poradziły sobie z piciem ze słomki, nie wiem czy są takie zdolne roczniaki - być może tak. Pomysłowość mamy jednak ułatwiła im skosztowanie pysznej zawartości kartonika z użyciem słomki - mama im po prostu delikatnie wyciskała zawartość do buźki delicjom nie było końca, smakowały baaardzo chętnie, ciągle otwierały buźkę po następną porcję - a to ogromny sukces biorąc pod uwagę ich wybredne podniebienia
          Mimo nowej, dla nich, formy podania i dobrego smaku nie były w stanie wypić go do końca i tu chyba stawiam minus za ten kartonik, gdyż niezbyt higienicznie byłoby zostawić resztę zawartości na np dzień jutrzejszy. Gdyby była to buteleczka byłoby lepiej, może nawet młodsze dzieci mogłyby skorzystać z tego produktu choć cena by pewnie wzrosła - ew można kartonik przeciąć i zawartość przelać do jakiegoś kubeczka czy butelki w ten sposób zużyje się całą zawartość - małe dzieciaczki nie wypiją wszystkiego do samego końca przez rureczkę.
          Kartonik jednak ma plus - jest bardziej ekologiczny, co u mnie również jest ważne

          Zatem podsumowując opakowanie: jest wygodne, lekkie, nie zajmie dużo miejsca w torbie, konsystencja jest super alternatywą dla dzieci aktywnych, które nie mają czasu na konsumowanie deserków "słoiczkowych", czy całego owocu. Deser jest smaczny, nie "sztucznie słodki" a swoją kalorycznością w 200ml (czyli całym kartoniku) odpowiada praktycznie deserkom w słoiczku - więc można go faktycznie uznać za deser. Świetna przekąska na letni spacer.
          Minusik za to, że choć sam produkt mógłby być zaakceptowany nawet dla młodszych dzieci to jednak przewidziany wiek 1 roku uważam za trochę nie trafiony - mało roczniaków potrafi pić ze słomki, a będąc na spacerze niewygodnie będzie się bawić z przelewaniem zawartości do choćby niekapka....jednak dla chcącego nic trudnego U nas nastąpiła mobilizacja do nauki picia ze słomki - w lato będzie jak znalazł na długie, ciepłe spacery

          dzień pierwszy testowania uważam za udany jutro kolejne testy







          Skomentuj


            #20
            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Witam!
            Jestem mamą 14 miesięcznej Emilki. Dziś odbył się test deserku do picia brzoskwinia,jabłuszko i banan. Przeczytałam wszystkie dotychczasowe relacje mam i zauważyłam,że wszystkim dzieciom deserki smakują. Moje dziecko jednak jest wyjątkiem,któremu deserek nie przypadł do gustu... Opinie tutaj mają być szczere i prawdziwe,więc muszę napisać "opinię córki" a raczej jej reakcję, bo na razie za dużo nie mówi A więc tak: gdy się obudziła z popołudniowej drzemki podałam jej deserek.Umie świetnie pić z rureczki,więc od razu spróbowała.Niestety kartonik jest miękki,więc gdy wzięła go do ręki i troszkę mocniej ścisnęła, zrobiła się fontanna Myślę,że taki kartonik lepiej będą umiały trzymać starsze dzieciaczki. Emilka napiła się troszkę i więcej nie chciała. Myślę sobie ok,może spróbuje później,może teraz nie chce.Postawiłam kartonik na stole,mała podchodziła do niego kilka razy w ciągu dnia,spróbowała i zostawiała. Nie wiem dlaczego,jej nie posmakował.Uwielbia owoce,może je jeść tonami,pije soczki dużo kwaśniejsze niż ten deserek. Chyba są po prostu gusta i guściki,bo ja też spróbowałam tego deserku i uważam,że jest pyszny.Nie za gęsty,nie za słodki,cudnie pachnie. A może nie przypadł jej do gustu smak? jutro spróbujemy innego i zobaczymy reakcję mała pije mleko gerber3, często jadła obiadki tej firmy,więc może skoro deserek nie smakuje,to polubi sosiki DOREMI

            Skomentuj


              #21
              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Jako, że kurier dotarł po godzinie 12-tej, testowanie zaczęło się po obiedzie. Moje starsze dziecię uwielbia soki, przy rozpakowywaniu paczki musiałam wytłumaczyć, że deserek po obiedzie dopiero będzie (bo nie zjadłby obiadu- wcina wszystko prócz obiadów i treściwych pokarmów).
              Ufff.. udało się

              Igor jutro kończy 2 lata i 9 miesięcy, więc jest już dużym chłopcem, i ze słomkami radzi sobie wyśmienicie, ma swoje ulubione soczki ze słomką, więc nie było tu problemu.
              Po drzemce, która zdarza się już baaaardzo rzadko, przybiegł na półśpiocha i zawołał "soku pana", (bo widział, że paczkę przywiózł PAN). Starszy mimo, że ma już prawie trzy lata, używa czasami tylko sobie znanych skrótów myślowych

              Do rzeczy. Sok był przepyszny (mama również się pokusiła- no musiałam no ). Gęsty, ale łatwy do wypicia, mocno owocowy, ale nie smakował jak sztuczne barwniki, jednym słowem- udał się.
              Fakt, że jeśli deserki te mają dostawać dzieci po 1szym roku życia, to powinien być w buteleczce? Na pewno dzieciaczkom będzie łatwiej

              Recenzja Starszego: przeciągające MNNNIIIIAAAAMMMM

              Skomentuj


                #22
                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Witam
                ja i moja 16 miesięczna córeczka Inga mieszkamy w Łodzi
                do nas również dotarł dzisiaj kurier z kolorową i smaczną przesyłką i tak jak pozostałe forumowiczki zaczęłyśmy od deserku DoReMi brzoskwinia, jabłko, banan
                Moja córeczka uwielbia pić przez słomkę więc oczywiście kartoniki zwróciły jej uwagę i nie było mowy o tym żeby nie spróbować - musiał jej bardzo smakować bo wypiła cały a w międzyczasie poczęstowała swoje pluszaki
                Poniżej załączyłam zdjęcia z pierwszej degustacji
                Attached Files
                Last edited by konek6; 12-03-2013, 21:19.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Napisane przez Emiluszkaaaa Pokaż wiadomość
                  Witam!
                  Jestem mamą 14 miesięcznej Emilki. Dziś odbył się test deserku do picia brzoskwinia,jabłuszko i banan. Przeczytałam wszystkie dotychczasowe relacje mam i zauważyłam,że wszystkim dzieciom deserki smakują. Moje dziecko jednak jest wyjątkiem,któremu deserek nie przypadł do gustu... Opinie tutaj mają być szczere i prawdziwe,więc muszę napisać "opinię córki" a raczej jej reakcję, bo na razie za dużo nie mówi A więc tak: gdy się obudziła z popołudniowej drzemki podałam jej deserek.Umie świetnie pić z rureczki,więc od razu spróbowała.Niestety kartonik jest miękki,więc gdy wzięła go do ręki i troszkę mocniej ścisnęła, zrobiła się fontanna Myślę,że taki kartonik lepiej będą umiały trzymać starsze dzieciaczki. Emilka napiła się troszkę i więcej nie chciała. Myślę sobie ok,może spróbuje później,może teraz nie chce.Postawiłam kartonik na stole,mała podchodziła do niego kilka razy w ciągu dnia,spróbowała i zostawiała. Nie wiem dlaczego,jej nie posmakował.Uwielbia owoce,może je jeść tonami,pije soczki dużo kwaśniejsze niż ten deserek. Chyba są po prostu gusta i guściki,bo ja też spróbowałam tego deserku i uważam,że jest pyszny.Nie za gęsty,nie za słodki,cudnie pachnie. A może nie przypadł jej do gustu smak? jutro spróbujemy innego i zobaczymy reakcję mała pije mleko gerber3, często jadła obiadki tej firmy,więc może skoro deserek nie smakuje,to polubi sosiki DOREMI
                  tak czytam różne recenzje i czasem też mi coś przyjdzie do głowy tak jak tu: ja myślę, że może to nie jest wina smaku a bardziej tego, że takie maluszki będą kojarzyć ten deser jako picie, zatem napiła się i uznała że wystarczy - tu może być mały problem właśnie z tymi deserkami - nie każdy maluch go potraktuje jako pełnowartościowy deser a bardziej jako napój do zaspokojenia pragnienia. Moje córeczki kiedy chcą piciu nie wypijają całej butelki na raz, tak samo zrobiły z deserkiem. Resztę wypiła starsza córcia - której baaardzo smakowało i jak dla mnie także uważam, iż deserek w tej postaci kartonika nie jest odpowiedni dla dzieci rocznych - wg mnie minimum 2 lata ...oczywiście są wyjątkowe dzieci, które za pewne wypiją wszystko na raz, ale to jednak rzadkość.







                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Witajcie
                    Jakież było moje zdziwienie, kiedy dzis otrzymałam paczuszkę, szczelnie zapakowaną, zabezpieczoną, wzbudzajacą zainteresowanie. Spodziewałam sie zamowionych na All....o towarów a tu co....kolorowe słoiczki DoRe Mi, jakiż zachwyt moich dzieci. Piotruś, półtoraroczny urwis jak tylko zobaczył sloiczki, jego smoczek z prędkoscią swiatła wylądował na podłodze a Synek wołał, "am" "am". było poxne popołudnie wiec zaczelismy od deserku...spontanicznie wybrałam brzoskwinia marchew jabłko....zdecydowany smak, . 3/4 kartonika opróznione, resztę dokonczył straszy Syn...i skomentował "teraz tylko takie kupuj, Mamo.."

                    Jutro testujemy sosik brokułowy
                    Last edited by rafstraz; 13-03-2013, 11:41.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Jako mama 16 miesięcznego fana marchewki byłam ciekawa jak posmakują mojemu synkowi deserki do picia bez tego składnika , dodam że nigdy nie udało mi się nakłonić go do wypicia soczku bez marchewki ot taki marchewkowy potwór. Na pierwszy ogień poszedł ten z mango i ananasem, mały nie był zachwycony i oddał starszemu rodzeństwu(ale to przez ananasa którego nie lubi), druga próba to brzoskwinia jabłko i banan. Przy pierwszym podejściu był łyczek i odstawił kartonik na stół stanął przed nim chwile się poprzyglądał i zaczął pić . Była też fajna zabawa z łapaniem do buzi owocowej fontanny. Ten smak przypadł Sewerynowi do gustu i nie musiałam w końcu dodawać soczku marchewkowego.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Witam!

                        Na początek - jestem mamą 2,7 letniej Nadii. Mieszkamy w Łodzi.
                        Również do nas dotarła dzisiaj paczuszka z pysznościami Gerbera. Nadusia gdy tylko ją zobaczyła od razu wzięła się za rozpakowywanie a gdy zobaczyła zawartość nastąpiła wielka radość że to wszystko jest tylko dla niej! Ponieważ bardzo lubi deserki i obiadki Gerber wiedziałam że te również jej zasmakują. Paczuszka dotarła do nas późnym popołudniem gdyż było już po godzinie 16 a więc i po obiadku, dlatego też zaczęłyśmy testowanie od deserku do picia - Nadia sama wybrała smak - Jabłuszko, banan, mango, ananas. Już od pierwszego łyku widziałam zachwyt na jej buzi, a dopóki nie skończyła całego kartonika nie odezwała się ani słowem Po wypiciu powiedziała że to było pyszne i że tylko takie będzie teraz piła Na szczęście zdążyłam schować resztę paczki do szafki bo już zaczęła się rozglądać za kolejnymi pysznościami do spróbowania (Nawet buszowała trochę w kuchni ale nie udało się jej nic znaleźć )Jutro dalsza część naszych testów - zobaczymy który sosik wybierze Nadusia na obiadek.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
                          tak czytam różne recenzje i czasem też mi coś przyjdzie do głowy tak jak tu: ja myślę, że może to nie jest wina smaku a bardziej tego, że takie maluszki będą kojarzyć ten deser jako picie, zatem napiła się i uznała że wystarczy - tu może być mały problem właśnie z tymi deserkami - nie każdy maluch go potraktuje jako pełnowartościowy deser a bardziej jako napój do zaspokojenia pragnienia. Moje córeczki kiedy chcą piciu nie wypijają całej butelki na raz, tak samo zrobiły z deserkiem. Resztę wypiła starsza córcia - której baaardzo smakowało i jak dla mnie także uważam, iż deserek w tej postaci kartonika nie jest odpowiedni dla dzieci rocznych - wg mnie minimum 2 lata ...oczywiście są wyjątkowe dzieci, które za pewne wypiją wszystko na raz, ale to jednak rzadkość.
                          U nas chyba jednak chodzi o smak,bo mus owocowy w kartoniku innej firmy,pochłania na raz i to w mgnieniu oka.A on też ma taką półpłynną konsystencję jak sok.no nie wiem,zobaczymy jak z innym smakiem będzie

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Zgadzam sie z moimi poprzedniczkami smak i konsystencja ok ale kartonik nie jest odpowiedni dla tak małych dzieci hmmm może by tak pomyśleć o małej plastikowej buteleczce z niekapiącym ustnikiem ??? Myśle ze i mamy i dzieci były by z tego pomysłu zadowolone. Jestem mamą z pierwszej wypowiedzi i tak jak pisałam mop był nieunikniony. Byłam zadowolona że dziecku smakowało i ze wypiło cały deserek poza tym który wylądował na podłodze.
                            Dziś odbędzie sie smakowanie pierwszeo obiadku DoReMi.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Witajcie. My wczoraj odebraliśmy paczuszkę. 4 kartoniki i 4 słoiczki. Nie były uszkodzone.
                              Oczywiście paczka od razu została otworzona i częściowo zjedzona przez Maję.

                              Mam pytanie do innych rodziców, którzy, także zostali wybrani do testów. Czy otrzymaliścię wcześniej maila od firmy, że zostaliścię wybrani do testów, bo w regulaminie widnieje zapis, że powiadamiali do 8.03.2013 r., a ja maila nie otrzymałam i zastanawiam się, czy ktoś miał podobnie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Witam

                                Ja dostała maila z potwierdzeniem w piątek a wczoraj dostałam paczuszkę.
                                Mój synek odrazu zabrał deserki i z krzykiem MNIAM MNIAM biegał po mieszkaniu. Dla niego to bardziej soczek niż deserek ale smakowało mu bardzo. Jutro przetestujemy sosik brokułowo serowy .
                                Last edited by nataliak7; 13-03-2013, 09:20.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X