Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

    Ja właśnie dostałam wiadomość na maila, że będziemy testować produkty Gerber DoReMi

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

      Gratuluję U mnie cisza...

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

        Ja przed chwilą dostałam info, że będziemy testować







        Skomentuj


          #19
          Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

          Gratki fajna zabawa


          Skomentuj


            #20
            Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

            a ja nie)) gratuluje dziewczyny

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

              ja dostałam

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

                Hej wie ktoś gdzie mogą być zamieszczone oficjalne wyniki testów Doremi?
                W regulaminie jest napisane ,że wyniki konkursu zostaną opublikowane na forum Mamacafe.pl w terminie 7 dni od dnia zakończenia Konkursu.
                A ja nigdzie nie mogę znaleść pomóżcie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

                  Napisane przez marku30 Pokaż wiadomość
                  Hej wie ktoś gdzie mogą być zamieszczone oficjalne wyniki testów Doremi?
                  W regulaminie jest napisane ,że wyniki konkursu zostaną opublikowane na forum Mamacafe.pl w terminie 7 dni od dnia zakończenia Konkursu.
                  A ja nigdzie nie mogę znaleść pomóżcie.
                  wszystkie osoby, które zakwalifikowały się do testowania produktów Gerber DoReMi miały zostać powiadomione do 8 marca, jeśli do wczoraj nie uzyskałaś/łeś info na maila, którego podałaś/łeś przy formularzu zgłoszeniowym to znaczy nie się nie zakwalifikowałaś/łeś.
                  Dalsza część (którą nazywasz konkursem) to konkurs dla osób już testujących (czyli tych które otrzymają zestaw do testowania), za ich aktywność będą nagrody - bynajmniej tak rozumiem czytając regulamin. Aktywność testerek będzie oceniana na forum mamacafe w jakimś specjalnie do tego utworzonym wątku do określonego czasu, po jego upływie zostaną opublikowane wyniki.







                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

                    Masz rację to wyniki konkursu będą opublikowane lecz nie testu.
                    Koleżanka przez przypadek wykasowała pocztę gdzie wydawało się jej,że był e-mail z informacją ,że będzie testować Doremi.
                    Da coś się jeszcze z tym zrobić?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

                      Napisane przez marku30 Pokaż wiadomość
                      Masz rację to wyniki konkursu będą opublikowane lecz nie testu.
                      Koleżanka przez przypadek wykasowała pocztę gdzie wydawało się jej,że był e-mail z informacją ,że będzie testować Doremi.
                      Da coś się jeszcze z tym zrobić?
                      jeśli dostała na maila na skrzynkę pocztową to przecież nawet jak usunie z odebranych to wiadomość przechodzi do kosza/usuniętych więc jeśli stamtąd nie usunęła to ma. Jeśli jednak folder z usuniętymi opróżniła...to cóż trudno się mówi, nie wiem czy jest taka możliwość aby się dowiedzieć, chyba tylko napisać do nich bezpośrednio na babyonline.pl. być może podpowiedzą co zrobić w takiej sytuacji







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

                        Witam, ja mam pewien problem, dostałam emaila z informacją, że zakwalifikowałam się do testowania produktów DoReMi, ale musze się najpierw zarejestrować do serwisu jawpolki.pl. Próbowałam sie zarejestrować ale pisze mi, że nie jest to możliwe ponieważ taki email już istnieje, pamiętam, że kiedyś już sie tam rejestrowałam , ale nie pamietam loginu Co mam teraz zrobic? Czy to oznacza, że nie dostane tych produktów do testowania? A może moge podać login z innego emaila niż podawałam podczasa wypełniania ankiety?

                        PS. Ten login co teraz mam zarejestrowałam tylko po to zeby zapytać, bo bez zalogowania nie mozna pisać na forum.

                        Bardzo prosze o odpowiedź





                        Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

                          Napisane przez aniolec3ek Pokaż wiadomość
                          Witam, ja mam pewien problem, dostałam emaila z informacją, że zakwalifikowałam się do testowania produktów DoReMi, ale musze się najpierw zarejestrować do serwisu jawpolki.pl. Próbowałam sie zarejestrować ale pisze mi, że nie jest to możliwe ponieważ taki email już istnieje, pamiętam, że kiedyś już sie tam rejestrowałam , ale nie pamietam loginu Co mam teraz zrobic? Czy to oznacza, że nie dostane tych produktów do testowania? A może moge podać login z innego emaila niż podawałam podczasa wypełniania ankiety?

                          PS. Ten login co teraz mam zarejestrowałam tylko po to zeby zapytać, bo bez zalogowania nie mozna pisać na forum.

                          Bardzo prosze o odpowiedź
                          skoro założyłas teraz konto, zeby tu napisać to już się zarejestrowałaś - Ja w Polki, babyonline, mamcafe, wizaż itd te wszystkie serwisy są połączone, kiedy rejestrujesz się do jednego to samo i login i hasło obowiązuje we wszystkich. Musisz tylko w profilu podać wszystkie aktualne dane, które będą potrzebne im do wysyłki czyli wypełniasz pola: miasto ulica nazwisko imię itd. Potem na maila który ci wysłano odpisujesz im info jaki jest Twój login.
                          Możesz założyć jeszcze raz konto, jeśli chcesz, ale rzeczywiście musisz użyć już innego adresu e-mail bo na jeden możesz mieć tylko jedno konto.







                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

                            Ja wiem, tylko mi chodzi o to, że jak wypełniałam ankiete, to tam podawałam inny adres e-mail, a to konto jest zarejestrowane na innym, więc dlatego nie wiem czy moge podać ten login





                            Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

                              Napisane przez aniolec3ek Pokaż wiadomość
                              Ja wiem, tylko mi chodzi o to, że jak wypełniałam ankiete, to tam podawałam inny adres e-mail, a to konto jest zarejestrowane na innym, więc dlatego nie wiem czy moge podać ten login
                              Myślę że możesz, bo mail na portalu nie służy do komunikacji z nimi, będą się z Tobą porozumiewać tym, który mają w bazie, jedynie co tutaj może być potrzebne to Twoje szersze dane osobowe. Odpowiesz im na maila z tego na który dostałaś info i raczej to jest ważne.







                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zapraszamy do testowania produktów Gerber DoReMi

                                Witam,
                                czy login mam posłać na e-mail z którego dostałam informację o zakwalifikowaniu się do testów ?? Pozdrawiam





                                Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X