Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Coś ostatnio dziewczyny nie macie czasu na wchodzenie na forum. Puściutko oj puściutko !
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      hej
      dzisiejsza noc to normalnie masakra była.
      rano byliśmy znowu u lekarza. Ignaś ma zapalenie oskrzeli.
      biedactwo tak się męczy, nie ma nawet sił płakać.




      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        heja
        my wczoraj wróciliśy do domku i masakra Olga wyje cały dzień
        i zagladam jej do buzi a tam trochę krwi wycieram to a tam pierwszy ząbek a drugi właśnie się przebija i pewnie dlatego taki ryk


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          no to gratulacje dla Olgi
          Karina


          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            czesc dziewczyny

            rzeczywiscie fotum pustkami swieci... ale co sie dziwic dzieciaczki juz coraz wieksze i wiecej uwagi naszej potrzebuja

            synek juz zdrowy choc dzis mial jeszcze biegunke ale ma apetyt i jest zywy bo ostatnio to byl koszmar
            maluszek dalej taki kochaniutki inaprawde to jest anoleczek w porownaniu do tego co przezywalam ze starszym...
            aniu a jak karmisz mala to mam nadzieje ze zawsze w smoczku jest mleczko bo jak nie to tez przez to moze miec te kolki ja zawsze pilnuje zeby bylo mleczko i przewaznie butelke trzymam w pionowej pozycji a moze zmien smoczek w avencie od tego miesiaca z 2 dziurkami bo moze tez chce wyssac wiecej mleczka i sie zapowietrza mam nadzie***** ze kolki ustana
            mamy piekna pogode i coraz czesciej ruszamy sie z domku super taka pogoda
            kurcze ja juz odliczam dni do wyjazdu do polski juz ponad rok nie bylam w polsce takze jest mi teskno...
            zycze milego dzionka i radosci z pociech




            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              hej mamcieNinka pilnuje zeby zawsze smoczek byl pelen mleczka..dzis nocka byla oki tylko o 4 rano znowu jej sie wlaczylo marudzenie i ciagle musialam wstawac dawac smoczusia bo ciagle jej wypadal...u mnie dzis sliczna pogoda wiec bylysmy na dlugim spacerku a teraz sobie spiocha wiec mam chwilke zeby posiedziec na forumgratulacje dla Olgi z okazji pierwszego zabka



              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                Hejki mamcie,

                my po szczepieniu dzis i znowu maly klopsik niezle przybral - 7290 juz wazy. Ale nie maly kobietki na rotawirusa i musimy jeszcze w czwartek pojsc. No i wieczorem strasznie plakusny byl, pewnie przez szczepienie.

                Edymis, ja bym sie mimo wszystko bala dawac juz stale pokarmy, bo jak Ty bylas mala, to tez inne produkty/czasy byly... Ale to Twoj maluszek.

                aguszasza, oj no oby sie u malego to wyciszenie utrzymalo, bo strasznie mi brak Twoich poematow

                MoniaB, oj biedny Ingas, biedny a co dostal? zastrzyki, czy tylko zawiesinke? Trzymajcie sie bidulki, oby szybko przeszlo!

                aniazio: jeszcze dobrze jest odkrecic butelke po wymieszaniu mleczka, a przed podaniem Niuni, bo wtedy nadmiar powietrza wypuszczasz. No i u nas musowo musi byc odbicie w trakcie karmienia, maly sie zreszta sam dopomina z reguly.

                majajula: wow, no to niezle! Ale szybciara z Olgi, a dla Ciebie sukienka
                =&:>sygnaturka<:&=

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  dziewczynki może najwyższy czas isę przenieść na wątek mam nie oczekujących

                  oto nasze nowe miejsce spotkań
                  jak wam nie podoba się tytuł wątku prosz eo propozycje zmienimy

                  http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=5634

                  teraz tam się wypowiadajmy


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X