Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszam przyszłe październikowe Mamy 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

    A tak bardziej prywatnie, to w piatek byłam na wizycie u pani ginekolog. Z Dzidzią wszystko w porządku, ma już 5cm Jest strasznie ruchliwa, przez całe badanie wierzgała, kręciała się, machała rączkami i nóżkami. Śmieszna taka malizna Moje badania też w porządku, jednynie ph moczu mam trochę wysokie, dlatego mam brać Urosept i zajadać się żurawiną.

    Wiesz, Kasiu, u nas też coś Pani doktor wspomniała o chłopcu, choć mówiła też, że to jeszcze trochę za wczesnie by dokładnie określić płeć. Dla mnie płeć nie jest ważna, najważniejsze by Maluch był zdrowy.

    Schudłaś 6kg? Niesamowite, jeszcze nie słyszałam o takim przypadku, by w ciąży chudnąć, no chyba, że kobieta wymiotuje. Zazdroszczę... Ja do tej pory przytyłam 2kg.




    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

      Hej miałam wczoraj wizyte już mam 7 kilo na minusie..
      Ginekolog chciała posłuchać serduszka ale mały uciekał jak tylko mógł jak już było słychać to już go w tym miejscy nie było nie lubi ani USG ani MIKROFONU jak ja nazywam bo zawsze wierci się strasznie.
      A teraz wizyta 26.05 i usg połówowe. Czuje się świetnie nie mam dolegliwości żadnych
      A co tam u Ciebie ?
      Czekamy na Ciebie maleństwo



      Skomentuj


        #33
        Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

        Cześć Kasiu,
        dawno nie zaglądałam, bo ostatnio trochę zagoniona byłam. Tydzień temu odbyły się ślub i wesele mojego brata, na którym wyszaleliśmy się z mężem, bo my generalnie lubimy takie imprezy.
        W miniony piątek byłam na wizycie u pani doktor. Z dzidzią wszystko w porządku, moje badania też w normie.
        Ty widzę dalej chudniesz, a mnie już się brzuszek zaokrągla i kilogramów przybywa, ale teraz nie zaprzątam tym sobie głowy, najważniejsze żeby z Maleństwem było wszystko dobrze, ja po porodzie będę się doprowadzać do porządku Nasza Dzidzia też jest bardzo ruchliwa, na ostatniej wizycie miałam już USG przez brzuch i ciężko było jej cyknąć ładną fotkę
        Mnie również przeszły wszystkie dolegliwości, wszystko mnie cieszy i mam energię do różnych robót, na które niekoniecznie wszyscy pozostali domownicy mi pozwalają, bo boją się o jakieś komlikacje, które przy pierwszej ciąży niestety ale miałam. Ja za to jestem dobrej myśli
        Pozdrowienia




        Skomentuj


          #34
          Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

          To fajnie że wszystko dobrze
          My jutro jedziemy na USG 3D i już się doczekać nie moge..
          A u mnie brzuszek już duży i cycy duże tylko cała reszta chudnie ale juz chuba nadrabiam jeśli chodzi o kilogramy
          Czekamy na Ciebie maleństwo



          Skomentuj


            #35
            Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

            Ja jeszcze się waham, czy iść dodatkowo na USG 3D - moja lekarka niestety robi tylko zwykłe. W sumie lekarka mnie trochę przekonywała, że warto, bo np. widać dokładnie serduszko malca i można wykryć różne wady (odpukać). Przy Mai nie robiłam tego USG, więc pewnie teraz też się nie zdecyduję, choć jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa. W sumie to za taką kasę (w Krakowie ok. 200zł), wolę coś kupić Mai i Maleństwu.




            Skomentuj


              #36
              Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

              Udanego oglądania Maleństwa, oby wszystko było w porządeczku

              Ja zabieram sę za gotowanie obiadku, do południa byłam z moją Smerfetką na spacerku.




              Skomentuj


                #37
                Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                Cześć Kasiu,
                jak tam po USG? Maleństwo pokazało się w całej okazałości?
                U nas okropna pogoda (okolice Krakowa), choć cieszę się, że nie mieszkamy w pobliży żadnej rzeki. Żal mi ludzi, którzy muszę dla własnego bezpieczeństwa zostawić swoje domu, wszystko na co pracowali całe życie... Pogoda jest niestety bezwzględna...
                Także jesteśmy z Mają jak narazie uziemione w domu. Ja zaraz się biorę za jakieś porządki - tak mnie jakoś wzięło - może to już początki syndromu wicia gniazda




                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                  Lekarz nie potwierdził chłopca bo maleństwo kulturalne zasłoniło się pępowiną żeby pewnymi częściami ciała nie świecić Lekarz powiedział że dowiemy się jak się nie odsłoni dopiero w 27 tydodniu ale mam nadzieje że zrobi nam prezent na dzień matki i na połówkowym się potwierdzi Mateuszek lub będzie Nikola Anna. A po wizycie jestem zadowolona lekarz wszystko zbadał i stwierdził że jest super wręcz książkowo i maleństwo tydzień starsze .
                  Czekamy na Ciebie maleństwo



                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                    No to super, Kasiu, bardzo się cieszę, że z Maleństwem wszystko w porządku i tak pięknie się rozwija.
                    Mnie też podoba się imię Mateusz, tylko u nas w rodzinie już jest kilku chłopców o takim imieniu, więc jeśli mąż zaakceptuje to u nas będzie Mikołaj lub Martynka. Póki co są to moje pomysły, mąż o nich wie, ale jak na razie nie komentuje, bo uważa, że jeszcze jest czas na ustalanie imienia. Przy Mai było podobnie, na początku to nawet stawiał opór, ale ja nie dałam za wygraną i uparłam się na Maję i tak zastało. A mąż i reszta rodziny uwielbiają Majeczkę i nie wyobrażają sobie, żeby była nie Maja, tylko np. Ania, czy Zosia
                    Zaraz dzwonię do pani doktor, żeby umówić się na kolejną wizytę, która będzie pewnie na początku czerwca, wtedy też będę mieć pewnie USG połówkowe. Mam nadzieję, że i nasze Maleństwo ma się dobrze... Zawsze jest ten niepokój... Miłego dnia
                    Last edited by sorymina; 18-05-2010, 11:27.




                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                      Hej my w środe byliśmy na połókowym z maleństwem wszystko dobrze jak lekarz powiedziała rozwija się ksiazkowo wszystkie pomiary OK. Moje wyniki dobrze wyniki po glukozie 75 też dobre ale więcej nie chce tego pić...

                      Lekarz powiedziała że teraz widzi bardziej dziewczynke ale nie jest pewna i że sprawdzimy to dopiero za miesiąc... Więc jak na razie niespodzianka
                      Czekamy na Ciebie maleństwo



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                        To super, że wszystko u Was dobrze, że dzidziuś tak pięknie się rozwija.
                        A co do niespodzianki, to chyba każdy je lubi
                        Ja przy Mai niby miałam potwierdzone, że będzie dziewczynka, ale się nie nastawiałam tak na 100% i jak kupowaliśmy wyprawkę dla Maleństwa, to w kolorach neutralnych, żeby rzeczy mogły być też w razie czego dla chłopca. Teraz za to szaleję, bo mogę ubierać naszą Księżniczkę w te urocze różowe sukieneczki, choć oczywiści nie tylko w różu chodzi.
                        My mamy wizytę w poniedziałek, już tak nie mogę się doczekać - czeka nas w tedy USG połówkowe.
                        Pozdrawiam




                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X