Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszam przyszłe październikowe Mamy 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

    Witaj feministka, cieszę się, że do nas dołączyłaś, im nas będzie więcej tym fajniej i ciekawiej
    Współczuję Ci wymiotów, ja mam mdłości przez cały dzień, ale nie wymiotuję. Myślę, że już nie długo mnie jak i Tobie te dolegliwości miną i zaczniemy cudnowny i aktywny II TRYMESTR. Ja póki co cały dzień snuję się po domu bez celu, jedynie przy córci zmuszam się do jakiejś aktywności. Pogodę mamy piękną, więc muszę zmusić się do jakiś porządków przedświątecznych.
    A skąd jesteś feministka?




    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

      Hej u nas wszystko dobrze zaczeliśmy dziś 4 miesiąc czyli drugi trymestr HURA
      Czekamy na Ciebie maleństwo



      Skomentuj


        #18
        Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

        No to super, Kasiu, że masz już za sobą I trymestr
        Ja też już lada dzień się z nim porzegnam, choć już i tak co dzień czuję się lepiej i energia mi wraca. A może to też sprawka pięknej pogody za oknem?
        Wizytę u lekarza mam dopiero po świętach, tak już się nie moge doczekać, kiedy zobacze moje drugie Szczęście.
        A wy dziewczyny kiedy macie kolejne wizyty?




        Skomentuj


          #19
          Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

          Ja mam w czwartek i juz nie moge się doczekać już dziś bym poszła dzidzie zobaczyć. Ja nigdy nie byłam cierpliwa a czekanie na to maleństwo powoli mnie jej uczy. Ale i tak mam nadzieje że urodzi się we wrześniu bo dla mnie to magiczny miesiąc
          Czekamy na Ciebie maleństwo



          Skomentuj


            #20
            Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

            Ale Ci fajnie, Kasiu że masz już niedługo wizytę. Chyba każda z nas niecierpliwie czeka na każde widzenie z Maleństwem Ja w obecnym stanie to nawet doceniam to, że ten czas tak szybko leci
            No to w takim razie, życę Ci, żeby Dzidzia przyszła na świat we wrzesniu, skoro to taki magiczny miesiąc dla Ciebie
            U nas październik jest pełne różnych świąt rodzinnych, jak urodziny męża, rocznica ślubu moich i męża rodziców, urodziny i imieniny mojej mamy i imieniny teścia, także może nasza Dzidzia wyceluje w którąś z tych dat. Nasza córeczka urodziła się tego samego dnia, co synek brata męża tylko 3 lata później, także dziadkowie mają urodziny wnucząt tego samego dnia




            Skomentuj


              #21
              Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

              No nasza rocznica ślubu jest 19, moje urodziny 12, siostry 11, brata 5, drugiego brata 26, mojej mamy 3, a siostry ciotecznej też 19 w nasza rocznice. Więc moze dzidza potrzyma tradycie i urodzi się we wrześniu
              A wizyty doczekać się nie moge ale na szczęście juz po jutrze.
              Czekamy na Ciebie maleństwo



              Skomentuj


                #22
                Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                No to widzę, że wrzesień dla Ciebie i Twojej rodziny jest naprawdę wyjątkowy. W takim razie może dzidzia też o te kilka dni się pospieszy. Trzymam kciuki!




                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                  Witam słonecznie i bardzo optymistycznie!
                  Dziś po raz pierwszy od początku ciąży wstałam bez mdłości i zmęczenia, mimo że noc nie należała do najlżejszych, bo Maja co chwilka się budziła z płaczem. No ale ja dziś odzyskałam chyba całą energię, której mi brakowało przez te minone tygodnie. Umyłam już jedno okno, byłam na spacerze z Mają i zaraz zabieram się za kolejne porządki. Świata już tuż tuż... Obym tylko nie zapeszyła z tym powrotem sił do życia




                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                    Byliśmy dziś u lekarza z maleństwem wszystko dobrze dzidzia super się rozwija a wierciła się i kręciła machała rączkami i kopała nóżkami super widok bo na poprzednim USG spała.. Moje wyniki też dobre więc wyszłam zadowolona
                    Czekamy na Ciebie maleństwo



                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                      No to super, Kasiu! Bardzo się cieszę, że dzidzia tak pięknie się rozwija! Ja jeszcze tydzień muszę czekać do naszej wizyty, mam nadzieję, że też będę taka zadowolona po niej jak Ty




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                        Hej życzę udanych iradosnych świąt no i oczywiście żeby z maleństwem było wszystko dobrze
                        U mnie super mąż się ze mnie śmieje bo jak mam tylko USG to zdjęcie w ramce się zmienia i dzidzi zdjęcie stoji w honorwym miejscu
                        Czekamy na Ciebie maleństwo



                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                          Kasiu, dziękuję za życzenia.
                          Tobie i Twojej rodzinie również życze pięknych, rodzinnych Świąt, pełnych ciepła, nadziei i miłości.




                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                            Święta, Święta i po Świętach! Zawsze tyle przygotowań, a te piękne dni tak szybko mijają. Oczywiście Święta spędziliśmy bardzo rodzinnie, od soboty w zasadzie siedzieliśmy u rodziców, gdzie co dzień nowi goście naszą rodzinkę odwiedzali. Obiadłam się troszkę, dlatego teraz już trzeba troszkę bardziej trzymać dietkę i pilnować co się je, żeby za dużo nie przytyć do października. W między czasie jeszcze mamy zaproszenia na 3 wesela, więc nie chciałabym wyglądać jak balon
                            Dziś z samego rana pojechałam z mężem na badania, w piątek mam wizytę u lekarza, jupi




                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                              U mnie święta też super pierwszy dzień z rodziną męża a drugi z moją
                              Już cała rodzina wie o nowym członku rodzny i wszyscy bardzo się cieszą a najbardziej moje babcie z pierwszego prwanuka (w 80% jak powiedziała ginekolog). A co do wagi to jeszcze się nie przejmuje bo jak na razie od początku ciąży schudłam 6 kilo więc może nie będzie źle się zaobaczy
                              A ja mam dwa wesela na pewno jedne 21 sierpnia mamy zaproszennie a drugie chyba w czerwcu... A czy będzie więcej się zobaczy planuja się jeszcze 2 ale zobzczymy jeszcze kiedy może poczekają do następnego lata
                              Czekamy na Ciebie maleństwo



                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zapraszam przyszłe październikowe Mamy

                                Dawno się nie odzywałam, ale do tej pory jestem wstrząśnięta ostatnimi wydarzeniami. Współczuję ogromnie rodzinom ofiar, dzieciom, które straciły mamę lub tatę.... Tak jak cała Polska ale i nie tylko czuję żal i smutek po stracie naszego prezydenta i jego żony.... Łączę się ze wszystkimi w bólu...




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X