Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Promocja na klocki Lego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Promocja na klocki Lego

    W Katowicach jest sklep stacjonarny z klockami Lego i niejednokrotnie można tam znaleźć fajne promocje.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Promocja na klocki Lego

      Bardzo dobrze wspominam zabawe klockami lego. Nie ma co tez ukrywac ,że są w dobrych cenach ;p dlatego szukam co rusz , czy może gdzieś można znaleźć promocje .

      Skomentuj


        #18
        Odp: Promocja na klocki Lego

        Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
        Bardzo dobrze wspominam zabawe klockami lego. Nie ma co tez ukrywac ,że są w dobrych cenach ;p dlatego szukam co rusz , czy może gdzieś można znaleźć promocje .
        to polecam zajrzeć na stronę banku bgż. Za założenie u nich konta i aktywne korzystanie można zgarnąć aż 3 zestawy klocków lego, ale trzeba się spieszyć bo promocja trwa do końca marca

        Skomentuj


          #19
          Odp: Promocja na klocki Lego

          Napisane przez kankiela Pokaż wiadomość
          Sama się długo naszukałam, więc się podzielę...
          Szukałam klocków Lego dla dzieci, pojechałam do marketu, później sprawdzałam ceny w necie - i normalnie szok.
          Wielkie promocje, ogłaszane we wszystkich mediach, a ja kupiłam te klocki najtaniej w Empiku. Cena wyjściowa za Lego Technic to 60 zł. A w Empiku zrobili jeszcze coś takiego, że powyżej zamówienia na 100 zł, miałam 20 zł rabatu. Nie wiem do kiedy to będę mieli, ale wyszłam o wiele lepiej niż na zakupach w markecie ;-)

          Ja też kupuję klocki Lego i inne zabawki w Empiku, mają bardzo fajne rabaty.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Promocja na klocki Lego

            Mi zawsze pomaga Katalog klocków Lego zklocków. Wyczerpujące opisy, zdjęcia, podana ilość elementów - wszystko co jest istotne. A co najważniejsze porównywarka cen. Wiadomo ile kosztuje zestaw aktualnie i ile się płaci za jeden element, a potem przekierowanie do sklepu z najniższą ceną i klocki kupione. Polecam! Bez zbędnego szukania i wychodzenia z domu.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Promocja na klocki Lego

              Ja tam zamiast lego wolę klocki od Cobi, gdyż są o wiele tańsze Zresztą zerknijcie sobie sami na stronkę xxx i porównajcie Myślę, że jakościowo jest podobnie, a dzieci nawet nie odczują różnicy

              Skomentuj


                #22
                Odp: Promocja na klocki Lego

                empik ma często fajne promocje na lego, ostatnio chyba nawet do -60% dochodzily.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Promocja na klocki Lego

                  Do 60% Nigdy nie widziałam w empiku takiej promocji na LEGO. Nie wiem, może była. W al.to jest od dzisiaj do niedzieli promocja na wszystkie zestawy LEGO, więc może któraś się zainteresuje. Ja jeden zestaw kupiłam.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Promocja na klocki Lego

                    Razem z małżonką zastanawiamy się ostatnio nad zakupem klocków lego.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X