Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z 2014 roku!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    grudzień 2014

    Termin mojej małej to 29 grudzień. Może poszalejemy już razem podczas sylwestra

    Któraś mama też grudniowa?

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: grudzień 2014

      ja 16 grudnia

      Skomentuj


        #93
        Odp: grudzień 2014

        Rose jak przygotowania do przyjścia malucha na świat? U ciebie czekacie na chłopca czy dziewczynkę?

        Skomentuj


          #94
          Odp: grudzień 2014

          Widzę, że niedużo nas. Powiększam nasze grono. Termin mam na 27grudnia. Pozdrawiam

          Skomentuj


            #95
            Odp: grudzień 2014

            Witam serdecznie wszystkie mamy

            Jestem studentką 5 roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim i poszukuję mam niemowląt do 3 miesiąca życia z Trójmiasta chętnych do wzięcia udziału w badaniu potrzebnego do napisania pracy dyplomowej.

            Badanie polega na wypełnieniu kwestionariuszy (testów psychologicznych oraz kwestionariusza dotyczącego danych demograficznych, jak i ogólnych informacji dotyczących doświadczeń położniczych). Badanie skupia się przede wszystkim na tym, jak postrzega Pani i ocenia swoją relację w bliskim związku oraz z własnym niemowlęciem.

            Poniżej zamieszczam ankietę wstępną i bardzo proszę chętne mamy pasujące do wyżej wymienionych kryteriów o jej wypełnienie. Na samym jej końcu proszę wpisać swój adres e-mail, gdzie podam bardziej szczegółowe informacje dotyczące badania i można będzie się umówić na wypełnienie testów.

            http://www.ebadania.pl/4182520515108c14


            Z góry dziękuję za pomoc Informuję, że dane nie będą udostępniane osobom postronnym. W publikowanych wynikach badań po ich zakończeniu nie będą prezentowane żadne informacje, które mogłyby w jakikolwiek sposób pozwolić na skojarzenie ich z Pani osobą lub nazwiskiem. Udział w badaniu jest dobrowolny.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Wrzesień 2014

              Mój synek z września 2014 roku

              Skomentuj

                     
              Working...
              X