Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Te długie 9 miesięcy oczekiwania...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    No ja już jestem w 30 tygodniu i też mi sie dłużyć zaczyna i też już bym chciała mieć maleństwo przy sobie ale lepiej aby jeszcze kilka tygodni posiedział w brzusiu.
    Tylko czas żeby tak chciał szybciej lecieć
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Jednym z wielu jeszcze powodow dla ktorych bym wolala urodzic przed terminem jest to,ze Dzidzia jest coraz bardziej ruchliwa w brzuszku (a ja myslalam, ze pod koniec to nie ma gdzie sie "ruszyc" ) i sie strasznie wypycha a co za tym idzie.. kolo pepka i pod nim zaczynam miec wieksze rozstepy ( a do niedawna prawie wogole ich nie bylo ) i strasznie mnie w tym miejscu skora boli. Strasznie jest naciagnieta. Czasem nie dam rady w tym miejscu jej dotknac bo zaraz mnie tak dziwnie jakby piekla? No ale trzeba sie poswiecic.. ruchliwy Malec = nic sie nie dzieje zlego w srodku..

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        #33
        Ja jestem w 25 tygodniu i już nie moge się doczekać aż moje Malenstwo będzie ze mną. Czas niby płynie wolna i strasznie się ciągnie, ale patrząc w tył to szybko zleciało to 25 tygodni...
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          #34
          ja od 30 tygodnia leze w domu bo mam rozwarcie teraz jestem w 32 tyg i na lezaco czas dluzej plynie.... odliczam tylko dni do konca az zobacze swoja mala pieknosc....
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            #35
            syrwunia90 jakby nie patrzec za 6 tyg mozesz juz rodzic. Dobrze, ze ja lezec nie musze, bo bym zbzikowala do reszty.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              #36
              sama sie podziwiam jak ja wytrzymuje ale czego sie nie robi dla swojego malego szczescia... nie wiem jak tak dalej pociągne juz bym chciala isc na miasto i porobic zakupy dla swojej malej damy a tu nic tylko lezec w domu...
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                #37
                Odp: Te długie 9 miesięcy oczekiwania...

                mi też się dłużyło, wszyscy mówili, że szybko minie a ja nie mogłam się doczekać kolejnych i kolejnych etapów ciąży, to chyba kwestia charakteru po prostu.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X