Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

    To powiem szczerze ,ze nie wiedziałam,ze karmiąc piersią ze mozna zajść w ciąże wiem ze wtedy tabletek brać nie mozna zostają tylko prezerwatywy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

      Ja też nie wiedziałam, ale po pierwszym dziecku ginekolog oczywiście nie mój prowadzący tylko inny mnie z tym uświadomił. trzeba uważać

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

        To zależy od organizmu kobiety niektórym mimo karmienia płodnośc wraca zaraz po porodzie niektórym póżniej mi akurat płodnośc wróciła po 5 mies jak zaczęłam dokarmiac czymś innym niż moje mleczko a z kolei niektórym dopiero po zakończeniu karmienia.


        Skomentuj


          #19
          Odp: Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

          Ja i tak na to uważałam ,także czy karmiłam piersią czy już teraz nie to bez prezerwatywy nawet nie ma tematu Chodz rzadko to sie zdarza

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

            Ja nie mogę przerwatyw bo mam zaraz zapalenie. Jestem na nie uczulona i dupa. A tabletek nie zamierzam brać i świadomie się truć.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czy moge zajsc w ciaze 7tyg. po porodzie???!!

              Może NuvaRing? Drogi ale nie szarpie żołądka i wątroby Marzena.
              Ja też prezerwatyw nie lubię! Tabletki dla mnie to zło Plastry...bleh...może zastanowię się nad spiralą hormonalną lub niehormonalną, nie wiem.
              Moja koleżanka mimo karmienia piersią zaszła w ciążę w lipcu a rodziła w kwietniu...

              Skomentuj

                     
              Working...
              X