Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    No to z niecierpliwością czekamy
    Mama 17-o miesięcznego urwisa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      3.1.2. Konkurs będzie trwał w dniach 14.03.2013 r. - 29.03.2013 r. na forum Mamacafe.pl.
      3.1.3. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na forum Mamacafe.pl w terminie 7 dni od dnia zakończenia Konkursu.
      czyli wyniki jutro albo pojutrze

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        aaachaaa, bo niżej jest napisane, że wpisów można dokonywać do 27.03 i ja myślałam, że od tej daty 7 dni

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          a ja np nie rozumiem tej rozbieznosci w regulaminie, że konkurs trwa do 29.03 a wpisów można dokonywać do 27.03. ale co tam teraz będe drążyć, konkurs zakończony, teraz tylko pozostało czekać na wyniki





          Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Chyba wszystkie już jesteśmy tego ciekawejednak z moim szczęściem nie liczę: na cud

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              Napisane przez monikabury Pokaż wiadomość
              Chyba wszystkie już jesteśmy tego ciekawejednak z moim szczęściem nie liczę: na cud
              Czemu? Trochę więcej optymizmu. Jak się gra to się czasem wygrywa
              Może teraz poszczęści się Tobie i mi ;D



              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                u nas również dopiero dziś możemy podzielić się opinią z testowania produktów DoReMi, ponieważ przez Święta nie mieliśmy dostępu do komputera, a wcześniej non stop zmagaliśmy się z biegunką oraz dietą ryżowo- marchewkową:/. No ale zaczynamy. Opisywaliśmy już deserek, który próbowaliśmy, teraz pora na resztę.
                Sosik brokułowo serowy
                Pomimo tego, że nasz maluch brokułów nie lubi, to sosik jakoś przypadł mu do gustu. Polałam nim ziemniaczki, które wcześniej wymieszałam z odrobiną masełka, na talerzyk obok sosiku i ziemniaczków, skroiłam w plastry ugotowaną marchewk i seler i synek-trochę rączkami, troszkę łyżeczką zjadł całe danie sam. Co więcej?! Zjadł wszystko do końca!Teraz dzięki sosikowi DoReMi już wiem w jakiej postaci podawać małemu brokuły
                Następnie popołudniu zabrał się o picia deserku jabłuszko banan brzoskwinia, który tym razem przelałam do butelki i troszkę rozcieńczyłam z wodą. Deserek( teraz już bardziej przecierowy sok)- jasna sprawa- bardzo mu smakował, a picia miał na pół dnia bo jeden deserek rozcieńczony z wodą wystarczył na dwie dolewki do butelki. Do butelki przelałam mu, ponieważ strasznie ubrudził ubranie pijąc przez słomkę jakiś czas temu poprzednio testowane deserki. Powiem szczerze, że z tymi słomkami to frajda dla dziecka, ale ubranie się nie doprało:/. Zdecydowanie w kartonikach powinny być łatwiej spieralne napoje, lub kartoniki ze słomkami powinny być przeznaczone dla troszkę starszych dzieci np. od 18miesiąca ( mój synuś ma 15miesięcy).
                Kolejny dzień i testowanie sosiku pomidorowego. Pomidorki nasz maluszek bardzo lubi, a sosiki z nich... Tylko chodzi za mną i powtarza ,,mniam, mniam". Pierwszy słoiczek wykorzystaliśmy do polania ryżu. Przyznam szczerze, że sosik musiałam troszkę doprawić, bo przy nijakim smaku ryżu, sosik wypadł również nijako, ale troszkę ziół, pietruszki, czosnku i sosik był już o wiele smaczniejszy. Nasz mały testerek zjadł danie na dwa razy: troszkę w porze obiadowej i troszeczkę wieczorem, bo jakoś miał gorszy apetyt tego dnia. Ale ogólnie chyba mu smakowało. A taka uwaga jedna z mojej strony: dla dzieci po roku powinny być w tym sosiku już jakieś dość widoczne kawałki mięska, aby dzieci mogły nabijać je sobie na widelczyki. Przynajmniej moje dziecko to bardzo lubi.
                Po obiadku tym razem z kubeczka pił deserek, który standardowo bardzo mu smakował. Deserek: jabłko, banan, mango i ananas. Ponownie kartonik wyrzuciliśmy niemalże od razu do śmieci, ponieważ bałam się że za chwilę wszystko dookoła będzie wymazane deserkiem.
                Kolejny dzień to sosik boloński. Tego dnia mieliśmy dwóch małych testerków, ponieważ przyszła do nas mała 14miesięczna Amelka i razem z naszym Oliwierkiem próbowali nowego smaku. Sosik ten również tak jak pomidorowy musiałam troszeczkę doprawić po swojemu , ale ogólnie był dużo lepszy jak dla mnie od sosiku pomidorowego. Podałyśmy go dzieciom z makaronikiem kokardkami. Przyznam szczerze, że Amelia lepiej zjadła niż nasz mały brzdąc. Dlatego też dzięki temu kolejna mama przekonała się do sosików DoReMi, stwierdzając, że teraz będzie musiała kupować małej takie rzeczy.
                Został nam jeszcze jeden sosik pomidorowy, którego do tej pory nie zdążyliśmy spożyć (Święta), dlatego też dziś coś z użyciem tego sosiku wymyślimy. pozdrawiamy serdecznie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Napisane przez ambesten Pokaż wiadomość
                  3.1.2. Konkurs będzie trwał w dniach 14.03.2013 r. - 29.03.2013 r. na forum Mamacafe.pl.
                  3.1.3. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na forum Mamacafe.pl w terminie 7 dni od dnia zakończenia Konkursu.
                  czyli wyniki jutro albo pojutrze
                  Ten regulamin trochę jest pokręcony Ja na początku znalazłam taki zapis : "2.1.2. Test będzie trwał w dniach 12.02.2013 r. – 31.03.2013 r. ..."
                  Jeżeli to jest prawdą to jeszcze 4 długie dni będziemy czekać na wyniki



                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                    Ten regulamin trochę jest pokręcony Ja na początku znalazłam taki zapis : "2.1.2. Test będzie trwał w dniach 12.02.2013 r. – 31.03.2013 r. ..."
                    Jeżeli to jest prawdą to jeszcze 4 długie dni będziemy czekać na wyniki

                    To o czym piszesz, to jest o teście a nie o konkursie

                    Chociaż ja sama się w tym wszystkim też już pomieszałam





                    Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Witam!Po długiej nieobecności zebrałam siły by trochę podzielić się z wami naszymi spostrzeżeniami(moimi i mojej córki Ani)na temat produktów Gerber.Oczywiście najbardziej do gustu przypadł deserek do picia.Pierwsze podejście nie było najlepsze.Córka jest przyzwyczajona do picia soczków z kartoników przez słomkę.Ten okazał się bardziej gęsty w konsystencji a zarazem trzeba było włożyć trochę więcej wysiłku,żeby go wypić.Warto było.Po krótkim posmakowaniu soczek szybko został skonsumowany co rozumiem jednoznacznie-musiał smakować.Według mnie deserki Gerbera mają wyraźny smak owoców,które wchodzą w skład deserku.Cieszy mnie to,że nie jest sztucznie dosładzany co nie zabija naturalnego smaku owoców.Bardziej do gustu przypadł deser jabłko banan brzoskwinia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Napiszę jeszcze kilka słów odnośnie sosików.Jak dla mnie mamy super pomysł.Daje to wiele możliwości podania.Za każdym razem mamy szansę podać dziecku inna wersję dania ze względu na dodatki.Moje dziecko jest wszystko żerne więc nie miałyśmy kłopotu z degustacją.Wszystko smakowało ale najbardziej sosik boloński z wołowiną,bo czasami robimy wersję domową.Trochę obawiałam się sosu brokułowego,ale jak się okazało niepotrzebnie.podsumowując całe testowanie jesteśmy bardzo zadowolone i mamy ochotę na jeszczePozdrawiam!

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                          Czemu? Trochę więcej optymizmu. Jak się gra to się czasem wygrywa
                          Może teraz poszczęści się Tobie i mi ;D
                          oby to były prorocze słowa życzę powodzenia a na rozluźnienie proponuje obejrzeć nowy program u nas tworzony wyraźcie swoje opinie o nim
                          http://milleniumhall.tv/index/index?vid=74

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            A TU MOJA CORCIA PODCZAS SMAKOWANIA :d

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              [/IMG]

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                śledząc forum widzę, że nie tylko ja czekam na ogłoszenie wyników

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X