Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Mikołajkowy konkurs"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Mikołajkowy konkurs"

    Proszę o informację czy nagrody z tego konkursu zostały już rozesłane? Niestety nie otrzymałam jeszcze żadnej przesyłki z nagrodą, choć minęło już sporo czasu od zakończenia tego konkursu.
    Szkoda, że Radakcja nie odpowiada na moje e-maile w tej sprawie

    #2
    Odp: Konkurs "Mikołajkowy konkurs"

    Dla zainteresowanych: nagrody jeszcze nie zostały rozesłane. Taką oto otrzymałam informację od Redakcji:

    "Z uwagi na problemy w BOK-u naszego wydawnictwa, który zajmuje się wysyłką nagród w konkursach organizowanych przez serwisy babyonline.pl oraz mamacafe.pl, wysyłka nagród w konkursie mikołajkowym została znacznie opóźniona.
    Przepraszamy za zaistniałą sytuacją i informujemy, że nagrody zostaną jak najszybciej wysłane do laureatów z pośrednictwem poczty polskiej."


    Ciekawa jestem czy dotrą na Wielkanoc czy na Mikołaja w przyszłym roku

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Mikołajkowy konkurs"

      Moja siostrzenica dostała filmy wczoraj, mam więc nadzieję, że i do pani dotarły. Filmy są super, sama się zaśmiewałam...no cóż warto było poczekać. Pozdrawiam.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Mikołajkowy konkurs"

        Dotarły i do mnie. Nareszcie!
        Szkoda, że tak często są opóźnienia z wysyłką nagród, czasem żenujące jest to (przynajmniej dla mnie), że trzeba się o nie upominać wysyłając kolejne e-maile do Redakcji.
        Tak naprawdę to najmocniej takie sytuacje przeżywają dzieci, które mozolnie rysują, kleją, albo lepią coś z plasteliny - wygrywają ... a potem cisza. I ciągłe chodzenie na pocztę w poszukiwaniu "zaginionej" przesyłki. Naprawdę myślę, że w przypadku dzieciaczków Redakcja (albo dział Wysyłki Nagród) powinien funkcjonować sprawniej, żeby nie sprawiać zawodu swoim małym użytkownikom. To tyle w tym temacie.
        P.S. Dziękuję Pani Renacie za szybką reakcję

        Skomentuj

               
        Working...
        X