Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    pesteczka a ty masz nk??

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      ma bo też mnie właśnie zaprosiła

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Dziewczyny- fajnie, że macie okazję poczytać aż troche zazdrozczę. ja niestety nie mam szans co najmniej do marca

        Wczoraj widziałam początek i koniec Samotności w sieci- tyle lat ma ta książka, i nie mamcm zasu ponią sięgnąć. Ale mam plan w tym tyg wyporzyczyć coś ciekawego. Do świąt czekają mnie 4 podróże na trasie rodzice-poznań, wiec wykorzystam te kilka godz na czytanie

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          http://www.cafefilemon.pl/index.php?id=168 też bardzo chętnie się na to wybiorę, więc może się uda nam spotkać szkoda tylko, że taka godz, bo zawsze o 12 kładę chłopców spać...

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            mam,
            Wioleta (Pestka) Jankowska, Golina
            Zosia ur.07-07-2010
            wtorek 14:55




            http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              ...choć teraz patrzę,że to mega daleko ode mnie

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                kasia to sie zdecyduj my z morelka po nowym roku idziemy samotnosci w sieci nigdy nie czytalam jakos nie przepadam za polskimi autorami

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  a ja czytałam... film to lipa mega lipa.. za to ksiazka wciagajaca
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Napisane przez MiiCiiA Pokaż wiadomość
                    matko ile książek

                    ja jakoś ostatnimi czasy nie mam czasu na czytanie

                    no i znowu pada śnieg a ja sacze sobie barszczyk

                    fotke w nowej fotce wkleje jak jakies porobie bo nie miałam czasu bo wczoraj byłam na imieninach a póki co możecie zobaczyć moje stare fotki jak mnie zaprosicie na nk wystarczy że w wyszukiwarce wpiszecie Marietta i miejscowość czerwonak to napewno mnie znajdziecie
                    ode mnie też zapro poszło
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      czesc jakos nie mam weny zeby pisac...tyle u Was sie dzieje a u mnie w sumie nic ciekawego
                      Kasia super ze M szczesliwie dojechal
                      przejrzalam wasze listy ksiazek ale nawet czytac mi sie nie chce ostatnio dziwne to troche chociaz kilka tytulow mnie zaciekawilo.
                      Dominik zasnal o16od rana ani5minut nie spal ciekawe o ktorej wieczorem padnie)jak teraz pospi obiadek mam gotowy czekam na M i Matiego jechali po byty do miasta







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Iza jak chcesz to może wpadniesz jeszcze do mnie na pogaduchy przed świętami? Sławek idzie na popo 20 i 21 więc jak będziesz miała chęć to daj znać..
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Wyskoczyłam na miasto i doupiłam dzieciom skarpetki- takie z gumowymi spodami, które nosi się zamiast papci. i jeszcze kupiłam im takie dziecięce ozdobne grube eszyty w formacie albumów, z kolorowymi kartkami i zakłądkami- chcę w nich zapisywać wyrazy i pierwsze zdania, a późenij śmieszne historyjki

                          zastanawiam sie jeszcze nad 3 rezentami, ale to w czw ruszam dalej.

                          słoneczko- co do wyjazdu, to zależy, czy bedziemy w Poznaniu. gdy M nie ma, to często bedę u rodziców przebywać, ale moze sie uda spotkać

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            mi zostal jeszcze prezent dla taty i czekam az przyjdzie dla szwagra i slodkie dla dzieci
                            a ty co tam jeszcze dokupujesz?fajny pomysl z tym zapisywaniem tez napewno powiedzionka bede zapisywac ja dostalam od taty taki album gdzie sie wkleja fotki itp musze sie za niego wziasc i za zwykly album ale jakos ciagle zapominam o wywolaniu fotek to bedzie moje postanowienie noworoczne chyba hehe

                            a moj m mnie dzisiaj zaskoczyl bo wyszedl do pracy po 12 a przed 15 byl juz w domu bo zapomnieli mu powiedziec ze dzisiaj maja wolne (szkoda ze bezplatne bo on juz nie ma urlopu) bo w piatek go nie bylo poniewaz wykorzystywal ostatni dzien opieki nad mala zeby sie pouczyc

                            a wczoraj bylismy w selgrosie i poroblili nas bo zamiast za serek topiony zaplacic 1,60 zaplacilam 10zl szkoda ze dopiero w domu sie skapnelam

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              dziewczyny dzięki za zaproszenia fajne te wasze dzieciaczki

                              sunny no to faktycznie ładnie cie porobili z tym serkiem

                              mój m też dzisiaj skończył prace o 14:30 a droga powrotna mu zajęła trzy godziny masakra

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                laski widzialyscie to http://www.youtube.com/watch?v=UZx1Q...eature=related
                                baska wymiata xD mialam posikane

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X