Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    cymbałki są fajne, ja mam takie metalowe małe i Amelka lubi sobie w nie pukać i stukać.. zawsze fajne są wszelkie książki, książeczki, jest ich masa więc na pewno coś dla Małego wyszukasz..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      no z książeczkami to nie mam na to az takiego parcia, bo po mnie i moich dwóch siostrach zostało z kilka kartonów niezniszczonych bajek etc
      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        hej wszystkim)
        Atusia fotki wyslalam
        Dziewczyny nie uwierzycie-wczoraj gadalam z tesciowa i zaprosilam ja na dzisiaj na obiad a rano miala byc u drugiej synowej ja tu wszystko gotowe pisze do niej ze stygnie obiad-cisza dzwoni po godzinie ze jest bardzo zmeczona i nie przyjedzie!!!!no myslalam ze mnie szlag jasny trafi i ze musze zrozumiec bo pomagala Gosce przy malym i pada z nog-a moja robota przepraszam to co?moze samo sie zrobilo he?!!!moze byc pewna ze do swiat nie znajde czasu zeby sie spotkac od razu mi lzej jak sie z Wami tym podzielilam







        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Kochana... to przykre, kiedy teściowe nie doceniają naszych wysiłków..
          ale jeśli ona tak się zachowuje, to faktycznie nic na siłe..

          ja dzisiaj się dowiedziałam, że M. ani świąt ani sylwestra z nami nie spędzi..
          jestem tak tym podłamana, ale nie chce znow tyle płakać..
          wzięłam tabletki na uspokojenie, więc jakoś mi lżej..
          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            no to Cie ładnie załatwiła..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              morelkaa przykro mi, nawet nie wiem jak Cię rozweselić, wiem, że nic to nie da i trzeba samemu jakoś dojść do siebie ale zawsze się możesz nam wyżalić i na pewno zrobi Ci się lżej.. głowa do góry i ciesz się że masz wspaniałego synka i najważniejsze że jest zdrowy..
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                M. pociesza mnie, że to tylko te jedne święta tak będzie..
                wszystko przez tą jego pracę.. zaczynam nienawidzić tego wszystkiego..
                jestem taka sfrustrowana, że czasem mam dosyć..
                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Morelka..to fatalnie ale trzymam kciuki zeby naprawde te swieta byly wyjatkowe mimo wszystkono i masz Adasia
                  a co do mojej tesciowej to brak slow ale nawet sobie nie zdaje sprawy z tego co zrobila a zemsta bedzie slodka,jeszcze mnie nie zna!!







                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    oj widzę, że jesteś podobna do mnie. bo ja nie lubię, kiedy ktoś mnie źle traktuje, zwłaszcza wtedy, kiedy ja się bardzo staram..
                    a moi teściowie wgl nami się nie interesują..
                    także nawet nie zamierzam ich odwiedzić w święta.

                    no na święta pojadę do dziadków, będą też moi rodzice i siostry, także miło na pewno będzie. ale nie będzie przy mnie najważniejszej osoby.. trudno..
                    jakoś muszę to przetrwać..

                    najgorsze jest to, że moi rodzice nie potrafią zrozumieć, że M. dużo pracuje,
                    i mama źle go ocenia. a teraz jak się dowiedzą, że świąt z nami nie spędzi, to jeszcze
                    bardziej go znienawidzi..
                    na nic nie zdają się moje prośby, słowa obrony czy proszenie by nie wtrącali się w nasze
                    sprawy..
                    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      morelkaa pokaż jakieś świeże zdjęcia Adasia, czemu nie masz żadnego na NK?
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Czacza ja mam straszne tyły
                        Morelka ja też nie mam gdzie trzymać zabawek. Ale jak coś kupuje to takie żeby się nimi bawiła. Wiem czym sie interesuje i tym kieruję się przy wyborze prezentów. Z resztą jak mam coś kupić to sie dowiaduje co kto lubi i w ten desen uderzam

                        Itka dostałam zdjęcia. Zdjęcia MUSZĄ być jak najlepszej rozdzielczości żeby piksele nie wyszły. Z komórki też zdjęcia automatycznie odpadają. A i jak pisałam wyślij mi kilka zdjęć Łobuzów razem i kilka lepszych jakościowo fotek, bo te mogą wyjść kiepsko. Ja to muszę rozciągnąć na format 33x23 cm.
                        Morelka jak wyślesz zdjęcia na maila to nie ma problemu.

                        A dzisiaj oddałam Misie mamie na noc. Rano z M wychodzimy (on na 6 do pracy, ja na 8 do szkoły). Jutro jadę tramwajem, bo wszystkie auta wyszły i trzeba wcześniej wstać. Stwierdzilam, że Miś u babci się wyśpi i ja nie będę musiała rano na szybko jej budzić, ubierać, itd. Więc mam wolną nockę Muszę nadrobić trochę zaległości.

                        Tak na koniec mi się przypomniało... Mój dziadek był dziś w Tesco na Opieńskiego. Wychodząc przewrócił się i złamał sobie rękę. Dokładnie to mu pękła w okolicach nadgarstka. Gips mu założyli na miesiąc.


                        No nic. Opuszczam Was na weekend. Od poniedziałku będę w domu to sobie do Was pozaglądam
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Hej laski!
                          U mnie masakra. Zośka chora, 3 dni gorączkowała powyżej 38 stopni. Jak już jej przedwczoraj trochę puściło to ja całą noc spędziłam na zmianę nad albo na kibelku. Niczym się nie strułam bo wszyscy troje jedliśmy przez cały dzień te same rzeczy i tylko u mnie taka jazda. Dopiero dzisiaj rano mogłam sie normalnie najeść i nie zwróciłam. Byłam u lekarza a babka w szoku że nie mam śladów odwodnienia ani nic. No w sumie piłam wodę jak szalona to nie jest najgorzej, ale spodnie mi się luźniejsze zrobiły, hehe

                          Czacza już mnie gonisz za nieobecności?:P Neta nie miałam i dlatego ale nadrobię, jeszcze trochę

                          Dzisiaj Tomek był cały dzień w domu to sobie posiedziałam na allegro i pokupiłam wszystko czego mi jeszcze do domu brakowało i prezenty na gwiazdkę... I prawie tysiąc złotych wydałam. No ale w tym jest krzesełko uczydełko dla Malutkiej a to już prawie 200.
                          No i firany do domu jeszcze, i kurtka dla mnie(sama sobie prezent na gwiazdkę zrobie i mnóstwo drobiazgów i się uzbierało
                          Zosia ur.07-07-2010
                          wtorek 14:55




                          http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            http://allegro.pl/cudne-wygodne-spod...360901110.html a te portki kupiłam Żabce tyko drogie trochę ale co tam, za dużo ciuszków kupować jej nie musiałam do tej pory więc raz na jakiś czas zaszaleć można
                            Zosia ur.07-07-2010
                            wtorek 14:55




                            http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Pesteczka 39zł to nienajgorzej, takie ceny są normalnie.. ja już się do tego przyzwyczaiłam. ja cał czas Adasiowi kupuje ciuchy w H&M bo są niedrogie no i jakościowo bardzo dobre.

                              Czacza ja nowsze zdjęcia Adasia mam na facebooku, na nk okazyjnie wpadam.

                              Atusia - z tymi zdjęciami dziś poszperam i wyślę. a co do zabawek, to ostatnio przyhamowałam z kupowaniem.. to co Adaś ma to lubi się tym bawić..
                              jedynie czasami jakieś małe autko mu kupie, czy grającą komorke, bo jesli chodzi o telefony to Adaś strasznie za tym szaleje!

                              dziewczyny któraś pytałą o te kuchnie? ja ostatnio widzialam w tesco za 39,99 i w realu tez okolo jakos tej ceny
                              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                hej dziewczynki
                                troche mnie nie było miałam problemy z netem no i wziełam sie za porządki świąteczne niesty wszystko robie na raty bo przy Julci inaczej sie nie da a Alicja to juz sie zajmie soba ale z siostrą to za bardzo bawic sie nie chce

                                widze że wiekszośc z was tak jak ja kupuje prezenty na Allegro ja tez juz dziewczyną kupiłam wiec w poniedziałek z utesknieniem bbede czekac na kuriera

                                no i pogoda straszna az strach z domu wychodzic bo można sie połamac tak ślizgo

                                a spodenki superanckie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X