Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

    My w sumie też mieszkamy niedaleko Botanika,a dokładnie na Prosper Pouletllaan,obok takiego ronda,gdzie w środku pomnik jest.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Iza mi czwartek jak najbardziej psauje
      Antoś 24.01.2008r


      Julianka 06.01.2010r


      Moje dwa łobuzy

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        pasuje oczywiscie
        Antoś 24.01.2008r


        Julianka 06.01.2010r


        Moje dwa łobuzy

        Skomentuj


          Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

          To to rondo przed światłami co się jedzie do GB i Campusa?My na terwuserstrat-nie wiem jak to się pisze

          Skomentuj


            Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

            Tak dokładnie to rondo

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              hej dziewczyny

              Podczytuje Was ...ale jakoś weny brak na pisanie

              Pogoda super,ja lubie zime walsnie taką ze śniegiem,byliśmy dzisiaj nawet na sankach heheheh,jak nie zapomne to wam wrzuce potem kilka fotek

              Monika,wczoraj dopiero dałam temat pracy do zatwierdzenia( tzn .nawet nie ja tylko koleżanka bo ja sobie zrobiłam wagary ) wiec za 2 tyg bede wiedziec co i jak
              W sumie mam referat do napisania z ped,specjalnej na temat " DZIECKO AuTYSTYCZNE I JEGO REWALIDACJA ORAZ OSOBY Z ZESPOŁAMI PSYCHOZOPODOBNYMI" ale też się zabieram do tego jak pies do jeża


              ola sukienka sliczna

              reszta baboli serdecznie pozdrawiam i zdrówka życze dla chorowitek

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                mroovcka jutro wjedziemy Ci razem z Izą, myślę, że będziemy ok 12.30, pasuje? napisz mi proszę na priv jeszcze raz adres..
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Iza dam Ci głuchacza jak będziemy wyjeżdżać no i głuchacza jak będziemy pod domem, żebyś schodziła, dobrze?
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Sunnymam na chomiku sporo książek ale generalnie sama fantastyka.... Wiedźmy, elfy, wilkołaki i wampiry i całe inne szaleństwo dzisiejszych nastolatek:P I nie żeby chodziło o to żeby poczuć się młodziej. Po prostu od smarkatej lubiłam takie książki i tak mi zostało. A czasy sprzyjają i tego się pisze teraz sporo. Ale troche kryminałów i sensacyjnych i romansideł i komedii i w ogóle różności mam na kompie, około 500 tytułów. Więc jeśli któraś z Was coś chce to wyślijcie mi wiadomość z adresem mailowym to sprawdzę czy mam to i wyślę. Od jakiegoś czasu pracuję nad spisem biblioteczki więc jak skończę to wstawię na forum i możecie zamawiać.
                    Zosia ur.07-07-2010
                    wtorek 14:55




                    http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      oo pesteczka jak juz masz jakis spis to daj ja uwilbiam ksiazki za ebookami nie przepadam ale szwagier mi drukuje w pracy wiec mam ostatnio manie sciagania

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Zmieniłam na chomiku hasło do ebooków na takie jak do zdjęć Więc miłej lektury Sunny
                        Zosia ur.07-07-2010
                        wtorek 14:55




                        http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Sunny na razie zobacz co mam na chomiku. Ja manie czytania książek mam odkąd byłam w ciąży. A potem jak Zosia miała 2 miesiące mój mąż wymieniał telefon bo przedłużał umowę i wziął taki z czytnikiem ebooków i dał mi go a sobie wziął mój stary więc oszczędzam na papierze i drukowaniu i mogę czytać w łóżku bez palenia światła i jest też program do przerabiania ebooków na mbooki więc wystarczy mieć zwykłą jave w telkefonie żeby czytać. Jak chcesz to wyślę Ci link żeby ten program ściągnąć. Tylko musiałabym poszukać w historii ale to nie problem.
                          Zosia ur.07-07-2010
                          wtorek 14:55




                          http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            dziś byliśmy ze znajomymi w Luboniu w nowym sklepie dla dzieci "Skrzat" wiecie co - szok, ile tam jest zabawek, Amelia zgłupiała, nie chciała z niego wyjść. Ale dostanie od nich Elmo pacynkę, jak ją zobaczyła to od razu ukochała
                            jak będziecie miały okazję to odwiedźcie go
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

                              Tam nie daleko jest plac zabaw,chodzisz tam z małym?
                              Ja chodziłam z córką.
                              A nie daleko tego ronda mieszkał mój wujek z jakimś znajomym.
                              U nas dziś wieje tragicznie

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Cześć laseczki,ale puchy wszystkie zarobione po łokcie
                                wczoraj byliśmy na spacerku , mały strzasał śnieg z każdego krzaczka a potem cieszył sie jak rzucałam w meża śnieżkami, z tej radości zasnał nam o 16,30 przespał sie godzine a potem tańczył do 22,30.
                                Miłego dnia..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X